Zamek z winnicą na sprzedaż w sercu Chianti

full screen
71 zdjęć

W prowincji Siena, w samym sercu Chianti, jest na sprzedaż ten wyjątkowy antyczny zamek.
Nieruchomość znajduje się w miejscu o dużej prywatności, w wyższej pozycji toskańskich wzgórz, w otoczeniu pięknej przyrody: majątek tworzy 118 hektarów ziemi, z czego 15,5 to winnice, 2,5 gajów oliwnych, a pozostałe 100 ha to grunty orne i lasy.
Charakterystyczny element luksusowej posiadłości to zdecydowanie wieża średniowiecznego zamku, z której można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Istnieje wiele budynków należących do nieruchomości, w tym prywatna kaplica, wszystkie doskonale odrestaurowane, aby zachować swój pierwotny urok.
Mają one w sumie 11 suite i 8 apartamentów w sumie 19 pokoi, podczas gdy powierzchnie wewnętrzne to 4.000 metrów kwadratowych.
Duży ogród wzbogacony jest duży basen, który jest długi i przecina się z uroczym drewnianym mostem.
Posiadłość produkuje rocznie 70.000 butelek wysokiej jakości wina Chianti Classico DOCG i IGT Supertuscan, dbając o cały cykl produkcyjny.
Idealne miejsce dla tych, którzy potrzebują luksusu w zabytkowym budynku o niepowtarzalnym i ponadczasowym uroku, ten zamek na sprzedaż w Sienie jest idealnym wymarzonym domem dla tych, którzy chcą w pełni docenić piękno Toskanii i cieszyć się jej produktami, inwestując w tradycję kultury winogron i oliwek które doprowadziły Chianti do doskonałości na całym świecie.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Siena

Typologia: zamek - struktura turystyczna

Powierzchnia wewnętrzna: 4.000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 118 ha

11 suite
8 apartamentów
21 łazienek

Basen
Prywatna kaplica

Winnice: 15,5 ha
Gaj oliwny: 2,5 ha
Grunty orne i las: 100 ha

Toskania - Siena: Florencja 40 km - Volterra 30 km - San Gimignano 15 km - Greve w Chianti 20 km - Lucca 75 km - Piza 75 km - Livorno 75 km - Castiglioncello 65 km - lotnisko Vespucci Florencja 45 km

Ref: 0981
cena: Oferta zarezerwowana

zamki w chianti

winnice toskania
wille chianti

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti - Siena

Siena, włoskie miasto w samym sercu Toskanii, jest jednym z najbardziej popularnych w regionie. Na całym świecie słynie z wielkiego dziedzictwa artystycznego, kulturalnego, malowniczego i historycznego, Siena jest również znana ze swojego Palio, konnego turnieju, który odbywa się na uroczym Placu del Campo.
Historyczne centrum miasta, ze względu na swoje piękno, w 1995 roku otrzymało tytuł światowego dziedzictwa UNESCO.
Istnieje wiele religijnych budynków w okolicy, a także tych cywilnych. Wśród wielu, pamiętajmy o katedrze, kościołowi San Domenico, kościołowi San Francesco, Bazylice dell'Osservanza, pałacu Bargagli, pałacu Bichi Ruspoli i wielu innych.
Luksusowych willi i historycznych domów na obszarze Sieny nie brakuje i znajdują się zarówno w centrum miasta i pobliskich miasteczkach jak i okolicach Sieny: miejscach, gdzie luksus łączy się z ciepłem rodzinnym i tradycją, idealny dla tych, którzy szukają komfortu bez konieczności rezygnacji z ciszy i spokoju, który panuje na tych ziemiach.