ZAMEK NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

full screen
68 zdjęć
W samym sercu Toskanii, zaledwie kilka minut od narodzin renesansu, nieśmiertelnej Florencji, jest już w sprzedaży we Włoszech luksusowy zamek.
Nieruchomość pochodząca z XII - XIII wieku jest prawdziwym dziełem sztuki architektonicznej, położona na zielonych wzgórzach Toskanii, w samym sercu słynnego regionu Chianti. Własność dzieli się na główny, którym jest sam zamek oraz na 8 innych zabytkowych domów, które są równomiernie rozmieszczone w obrębie całego obiektu. To, co z pewnością łączy wszystkie części tej prestiżowej  nieruchomości na sprzedaż we Włoszech to wyjątkowy widok panoramiczny, który rozciąga się ogromem zielonych wzgórz otaczających Florencję. Grunt otaczający całość zamku na sprzedaż we Florencji , rozłożony jest w całości na około 156 ha.
Charakterystyczne elementy znajdujące się w tym prestiżowym budynku, to: kamień elewacyjny, dziedzińce wewnętrzne, wieże strażnicze, blanki, łukowe okna, balkony i ganki tworzą naprawdę imponujące wrażenie zdolne cofnąć w czasie.
Jeśli chodzi o wewnętrza, zamek na sprzedaż w Toskanii nie zawodzi: sklepione sufity, podłogi z terakoty, antyczne kominki, zabytkowy styl i cenne meble, kamienne wykończenia. Wszystko podkreśla wewnętrzną szlachetność miejsca i powoduje, że pamięć i wyobraźnia podróżują po salach zamku i gubią się się w tak wielkim pięknie.
Winnica do produkcji wspaniałego toskańskiego wina i wielki gaj oliwkowy towarzyszy tej wspaniałej nieruchomości na sprzedażwe Włoszech, co bardziej charakteryzuje krajobraz  w którym jest znajduje się ten wspaniały, prestiżowy zamek.
informacje techniczne
Region: Toskania 
Miasto: Florencja 
Lokalizacja: Florencja - Chianti 

Typologia: zamek na sprzedaż - zamek Toskania

Powierzchnia wnętrza: 10.000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 156 ha 

5000 mq: Zamek i pozostałe budynki gospodarcze 
5000 mq: 8 kompleksów rolnych 
Stylowy wystrój 

Grunty z gajem oliwnym 
Gruntów z winnicą 

Toskania - Florencja. Florencja 15 km - Fiesole 12 km - 20 km Sesto Fiorentino - Pistoia 45 km - Lucca 75 km - Piza 80 km – Montecatini Terme 55 km – Forte dei Marmi 100 km – lotnisko Amerigo Vespucci Florencja 15 km. 

Ref: 0623
cena: Oferta zarezerwowana

zamek na sprzedaż

zamki Florencja
zamki Chianti

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja – Chianti.Toskański obszar doskonałości, Chianti znana jest na całym świecie dzięki swojej pierwszorzędnej produkcji doskonałego wina wysokiej jakości .
Istnieje wiele obszarów, które znajdują się w tym miejscu, małe wioski z ogromnym wdziękiem i wielkim urokiem.
To właśnie tutaj można zobaczyć starożytne i prestiżowe zamki w Chianti, zabytkowe wille, ekskluzywne zabytkowe rezydencje i luksusowe nieruchomości, które wzbogacają i upiększają okolicę.
Międzystrefowe prowincje Florencji i Sieny, terytorium wzgórz Chianti zawiera w sobie szeroki i charakterystyczny obszar geograficzny, coraz bardziej poszukiwany i pożądany zarówno w kraju jak i na arenie międzynarodowej. Jeśli chodzi o część Florencji Chianti, zasługują na szczególną uwagę miasta: Greve w Chianti , Pontassieve, Fiesole, Bagno w Ripoli, Impruneta, Lastra w Signa , San Casciano , Montespertoli , Certaldo i Montelupo florenckie.