ZAMEK NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

16 zdjęć
Od szczytu wzgórza, na którym stoi nieruchomość, mieści się majestatyczny zamek na sprzedaż w samym sercu Toskanii z pięknym krajobrazem na Chianti. Zamek znajduje się niedaleko od Florencji, jest on chroniony przez gęsty park cyprysów i dębów, znacznie wykraczający poza sferę starożytnych murów. Pałac, zbudowany w 980, ma ponad tysiąc lat historii i łączy w sobie cechy należące do różnych stylów, które streszczają w sobie aspekty średniowiecza, renesansu i baroku. Stworzony jako garnizon wojskowy, „uczestniczył” później w konflikcie pomiędzy Guelfi i Ghibellini, zamek na sprzedaż we Florencji, jest szczególnie interesujący z architektonicznego punktu widzenia, ponieważ stoi w doskonałej równowadze między stylem średniowiecznych twierdz i eleganckich willi zbudowanych w XVI wieku. W tym okresie, toskańska rezydencja należała do szlacheckiej rodziny florenckiej, która dzięki jednej z najbardziej znanych architektów w owym czasie poddała go gruntownej renowacji, która pozwoliła przekształcić zamek w willę. Prestiżowy budynek został wzbogacony pięknymi freskami, nienaruszonymi na parterze i ozdobiony licznymi groteskami, gzymsami, płaskorzeźbami i listwami. Wypełniacze dodawane do elewacji zamku na sprzedaż w Chianti, wciąż są widoczne na zewnątrz wieży i na istniejących budynkach. Zamek w Toskanii zajmuje powierzchnię 1400 metrów kwadratowych i jest rozłożony na trzech piętrach, plus balkon i taras, z którego można podziwiać piękny widok na okolicę. Integralną częścią obiektu jest prywatna kaplica, ukryta przez roślinność, która zachowuje oryginalny wygląd typowych średniowiecznych budynków, dzięki starannej renowacji, przeprowadzonej w XIX wieku. Wewnątrz znajduje się fresk szkoły Giotta, co zwiększa jeszcze jego wartość i jest bardzo imponujące. Rezydencja na sprzedaż w Toskanii we Florencji jest otoczona przez 8 hektarów ziemi, gdzie stoją wysokie drzewa pochodzenia świeckiego.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: zamek Chianti - zamek w Toskanii
Powierzchnia zewnętrzna: 8 ha
Powierzchnia wewnętrzna: 1400 mq

Basen
Prywatna kaplica

Toskania - Florencja: Florencja 10 km - Siena 65 km - San Gimignano 50 km - Arezzo 72 km - Versilia 115 km - Ugolino Golf Club 6 km - Kąpieliska termalne 15 km – lotnisko Florencja 25 km - zjazd z autostrady A1: Firenze Sud 5 km .

Ref: 0445
cena: Ponad 10mil

willa sprzedaż

real estate luxury
luksuswy dom

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja, położenie naszych prestiżowych nieruchomości na sprzedaż, jest powszechnie uznawane jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską skansenu. Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi. Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą Florencji w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.