ZAMEK NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

10 zdjęć
Inspirujący zamek na sprzedaż we Florencji, z panoramicznym widokiem na wzgórza, winnice i gaje oliwne typowe dla Toskanii. Zamek został założony około 1000 roku we Florencji jako forteca dla obrony stolicy Toskanii.
Pierwsze dowody na istnienie zamku w Uglione sięgają aktu z 1127r., w którym pojawia się na liście miejsc dotkniętych darowizną biskupa Florencji. Następnie zamek został przekształcony w luksusową willę, dzięki freskom, sufitom i wzbogaceniu wnętrz.
Zabytkowy zamek na sprzedaż powstał w czasie wojny między Guelfi i Ghibellini, natychmiast po przejściu wojsk cesarskich, Lapo we Florencji Machiavelli kupił od braci Christiana i Guidello z Salvello od Uglione, za sumę 30 florenów, dwie działki terenu i jedną trzecią wieży w Uglione. Zamek był również domem najsłynniejszego Tadeusza, syna słynnego sędziego Baldo, w Villan Uglione, cytowany w Boskiej Komedii Dantego, jest człowiekiem o znaczeniu w życiu publicznym Florencji owych czsów.
Prestiżowa nieruchomość prezentuje się teraz jako idealne połączenie pomiędzy zamkiem i prestiżową willą.
Wspaniała luksusowa willa składa się z budynku głównego, który ma powierzchnię 400 metrów kwadratowych i budynku z wieżą o 200 metrach kwadratowych, w sumie 600 metrów kwadratowych. Zamek na sprzedaż jest otoczony przez ponad hektar ziemi, w część ogród, w części las i częściowo porośnięty drzewami oliwnymi.
Obecnie zamek jest podczas renowacji, ale wymaga jeszcze trochę pracy.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Zamki w Toskanii - Florencja Zamek
Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1 ha

Zamek główny: 400 mq
Pokoje: 4
Łazienki: 5
Kuchnie: 1
Jadalnia: 1
Salony: 1

Zamek z wieżą: 200 mq
Pokoje: 3
Łazienki: 3
Kuchnie: 1
Jadalnia: 1
Salony: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 4

Teren: 1 ha
TOSKANIA: Firenze km 30 - Siena km 39 - Piza km 51 - Montecatini Terme km 71 - Livorno km 79 – Arezzo 88 km - Lucca km 97 - Grosseto km 118 - Dante Alighieri Golf e Country Club km 4 - lotnisko Florencja km 18 – zjazd z autostrady: Florencja sud km 11.

Ref: 2106
cena: Do 2,5mil

sprzeda się zamki

dom florencja
luksusowe wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania  Florencja: historia Greve w Chianti jest powiązana z regionem Chianti. Pierwsza historyczna pamięć sięga 790 r.: początkowo nazywana Tabernulae, taberne, nazwa pochodzi od dawnych tawern, gdzie podróżni zatrzymywali się dla ochłody i na zmianę koni na drodze prowadzącej do Val d'Elsa, gdzie przechodziła Via Francigena.
W XII wieku wieś we Florencji, gdzie znajduje się zamek, znalazł się pod władzą Rzeczypospolitej Florencji, ale nie miał funkcji strategicznej, nie był otoczony murami, być może dlatego, chroniony przez pobliskie zamki San Casciano, Barberino, San Donato w Poggio i Tignano, z których jednak stanowił ważny punkt spotkań dla handlu. Osiąga znaczenie strategiczne w centrum, 30 km od Florencji, w tym sensie obecność klasztoru Franciszkanów Borghetto, jeśli weźmiemy pod uwagę, że te kompleksy zostały zbudowane w najbardziej zaludnionych i popularnych miejscach.
W XIX wieku miasto w Toskani dalej rośnie, wokół starego rdzenia i 1 maja 1893 roku staje się samodzielnym miastem, odrywa się od miasta Barberino Val d'Elsa. W pobliżu stolicy prowincji Florencji znajduje się kościół parafialny św Piotra w Bossolo, jeden z najstarszych budynków w Val di Pesa.