ZAMEK NA SPRZEDAŻ W UMBRII

25 zdjęć
W samym sercu Umbrii, na wzgórzu pokrytym łąkami i lasami kasztanów i dębów, z widokiem na starożytną fortecę zbudowaną w XII wieku, jest otoczony przez urok opowieści feudalnych rycerzy. Chociaż budowa zamku, na sprzedaż rozpoczęła się w średniowieczu, oryginalna struktura architektoniczna ma trzy różne jądra reprezentujące trzy różne epoki, w której ta zabytkowa rezydencja została wybudowana: średniowieczna epoka pochodząca z XII wieku, okres renesansu między XV i XVI wiekiem i czasów gotyckich pochodzących z XIX wieku. W ostatnich latach, urocza, zabytkowa rezydencja przeszła gruntowne prace konserwatorskie, które nie wpłynęły na autentyczność, ale zachowały architektoniczny prestiż i historyczno-artystyczne oryginały od zawsze wzbogacone środowiskiem, wysokiej wartości krajobrazem, w którym się znajduje. Ze względu na te właściwości, ten uroczy zamek w Umbrii został poddany ochronie nadleśnictwa za dziedzictwo artystyczne, historyczne i architektoniczne regionu. Działka o 8500 metrów kwadratowych położona w dolinie Tybru otoczona jest murami zamku na sprzedaż ze starym parkiem porośniętym wysokimi drzewami (dęby) i ogrodem z rzeźbami, chodniki, salony i ławki ogrodowe z żelaza i żeliwa. Pochyłone tarasy dochodzą do podnóża murów miejskich, gdzie przepiękny basen jest otoczony przez weneckie marmurowe posągi przedstawiające cztery pory roku. W sąsiedztwie basenu znajduje się duża wanna z hydromasażem z kromoroterapią i aromaterapią. Aby zakończyć opis obszaru relaksu należy wspomnieć o wyrafinowanej altance oświetlonej przez żyrandol Murano, saloniki z wysokiej jakości tkaninami i materiałami, starożytne młyny z XVIII-XIX wieku, parasole i hamaki.
Luksusowa posiadłość ma strukturę z kamienia i cegły, starożytnych belek i ma powierzchnię ponad 2000 metrów kwadratowych. Wnętrza przypominają magiczną średniowieczną atmosferę: starożytne zbroje, ekskluzywne meble zostały starannie dobrane, aby odtworzyć sceny z feudalnej tradycji typowych zamków Perugi. Duże hale i zabytkowe pokoje z malowanymi sufitami lub skarbce, weneckie żyrandole z różnych epok ze starożytną sztuką ceramiki Deruta, na przemian z cennymi sypialni w stylu, wszystkie z nowoczesnymi udogodnieniami, tworzą sukcesję z sugestywnymi emocjami, które okrywają całą twierdzę, ożywają i prowadzą wyobraźnię w świat fantazji, rycerzy i dam.

informacje techniczne

Region: Umbria
Miasto: Perugia
Powierzchnia: Perugia

Typ: Zamek na sprzedaż - zabytkowe osiedle Perugia
Wewnętrzna powierzchnia: 2000 mkw
Zewnętrzna powierzchnia: 8500 m²
 
7 apartamentów z wanną
7 pokoi dwuosobowych z łazienką
1 pokój jednoosobowy z łazienką
Mieszkanie 1 pokojowe dla 4 osób
18 łazienki
3 kuchnie

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

prywatna kaplica
basen
jacuzzi spa
Działki: 8500 m²


Umbria Perugia km 29 - Asyż 32 km - Jezioro Trasimeno 37 km - 43 km Foligno - Spoleto 68 km - Jezioro Bolsena 72 km - 13 km Golf Club - Spa 19 mil - 17 km Perugia Lotnisko - Exit: wyjście Valdichiana km 75.

Ref: 0366
cena: Oferta zarezerwowana

domy i wille na sprzedaż

prestiżowe nieruchomości
sprzedam willę

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Perugia

Umbria: miasto Perugia dominuje na dolinę Tybru od wzgórzu, nieregularne i szorstkie: szczególny kształt ziemi produkuje szeroką gamę sytuacji miejskich, dając miasto 1 godziny od Rzymu specjalny aspekt.Bogate dziedzictwo artystyczne i kulturowe oraz środowisko naturalne sprawiają Perugia unikalne miasto ogromne znaczenie, i to od zarania jego dziejów. Perugia znajduje się w obszarze już zamieszkane w czasach prehistorycznych; jest w pierwszym Umbrii rozliczenia, a następnie znalazła się pod kontrolą Etrusków i stał się najważniejszym ośrodkiem Upper Tiber Valley.
Podbite przez Rzym , Perugia był głęboko zaangażowany w wojnie domowej między Antoniusza i Oktawiana , któryw 40 roku pne podbój . Po tym, jak przez wiele lat pod kontrolą Oktawiana , jednakmiasto Umbrii jest zrekonstruowany i podananazwa " Augusta " . Poupadku Cesarstwa Rzymskiego Perugii została zniszczona przez Totila w 547 , a później będzie częścią Bizancjum dominiów do XI wieku , kiedy to staje siępotężnym niezależne miasta-państwa sprzymierzone do państwa kościelnego . XIV w. charakteryzował gwałtownych walk między szlachtą ( Beccherini ) i popularne ( Raspanti ) i wojny z papieżem , który chciał Umbrii miast pod jego kontrolą ; Wojna zakończyła się pokojem w Bolonii w 1370 r. , kiedy został zmuszony do Perugia uznają autorytet papieża Rzymu . W następnych wiekachmiasto nadal dzieli się na różne frakcje walczą o władzę :Popularne rząd kierowany przez Biordo Michelotti zastąpiono rządami kapitana Braccio Fortebraccio ; najważniejsze rodziny co spiski i masakr , powodując głęboki moralny i polityczny upadek .
W 1540 Perugia został umieszczony bezpośrednio pod kontrolą Państwa Kościelnego, a Paweł III jest zbudowany przez Antonio da Sangallo Rocca Paolina, symbol władzy papieskiej nad miastem.Zasada papieski nadal, z wyjątkiem krótkich odstępach podczas francuskiej okupacji i Republiki Rzymskiej, aż do narodzin Królestwa Włoch. Perugia jest dziś nowoczesne i kosmopolityczne miasto, znane na całym świecie ze swoich imprez kulturalnych i jego Uniwersytet dla Cudzoziemców; dumna ze swojej tradycji historycznej i pięknych budynków z przeszłości i można zobaczyć w wielu zakątkach, gdzie przeszłość i teraźniejszość łączą się, aby stworzyć niezapomnianą atmosferę.