ZAMEK NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

13 zdjęć
W malowniczej scenerii wzgórz Chianti w Siena, znajduje się firma winiarska, na której dominuje stary zamek z X wieku, który w wyniku umiejętnych prac remontowych został podzielony na nowe i unikalne niezależna apartamenty na sprzedaż w Sienie. Nieruchomość położona jest pomiędzy dwoma ważnymi zabytkami w okolicy miejsca Chianti Radda i Gaiole w Chianti, tak że domy, które się tu znajdują na sprzedaż w części Castello w Siena, posiadają wspaniałe, panoramiczne widoki na słynne wzgórza Chianti wśród lasów, cyprysów, gai oliwnych i winnic. Nieruchomość na sprzedaż w Toskanii rozciąga się na 360 hektarów, z których 75 jest przeznaczonych na winnice do produkcji Chianti Classico Gallo Nero DOCG i 25 jest zajętych przez drzewa oliwne do produkcji oliwy z oliwek extra virgin DOP.
Wszystkie ekskluzywne nieruchomości, które rozwinęły się w różnych częściach zamku na sprzedaż w Toskanii zostały odrestaurowane z poszanowaniem typowego toskańskiego stylu, choć z zachowaniem oryginalnych cech. Styl ten dobrze łączy się z nowoczesnymi udogodnieniami, które znajdują się w luksusowych domach, na które podzielono zamek, takie jak klimatyzacja, wanna z hydromasażem i/lub prysznic, duże kominki i kontrola temperatury w każdym pomieszczeniu.
Wewnątrz zamku znajdującego się w mieście Siena, mieści się nasza ekskluzywna luksusowa nieruchomość o powierzchni 132 metrów kwadratowych, która posiada osobne wejście, można dostać się do niej windą lub schodami wewnątrz budynku. Piękny dom otwiera się na ługi korytarz, który prowadzi do salonu z kominkiem i oknami wychodzącymi na dziedziniec zamku i ogrody. Inspirująca część zamku na sprzedaż we Włoszech posiada również kuchnię, dwie sypialnie, dwie łazienki oraz pomieszczenie używane jako pralnia.
W miejscowości, która otacza zamek, która mieści prestiżową, luksusową nieruchomość znajduje się również restauracja, bary „winne”, zajazd, panoramiczny basen i duże parkingi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Chianti

Typologia: Zamki w Toskanii - Zamek w Chianti
Powierzchnia wewnętrzna: 132 mq
 
Sypialnia: 2
Łazienki: 2
Salon: 1
Kuchnia: 1
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Toskania - Siena - Chianti: Siena 28 km - Greve in Chianti 28 km - San Gimignano 46 km - Arezzo 45 km - Florencja 45 km - Montespertoli 51 km - Circolo Golf Ugolino 26 km - Starożytna Querciaiola terme 30 km - Maneggio 17 km - lotnisko Florencja 44 km – zjazd z autostrady: Valdarno 20 km.

Ref: 0247
cena: Do 2,5mil

prestiżowy dom

prestiżowe nieruchomości
domostwo florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania - Siena - Chianti: niektórzy ludzie żyli tu przed 1000 roku w małej wiosce na wzgórzach wokół basenu Gaiole w Chianti. Byli to ludzie, którzy przeszli do doliny Vertine z Montegrossi przez S. Donato i S.Piero wzdłuż strumienia Massellone, które stanie się Gaiole w Chianti, głównym centrum całej doliny Toskanii. Narodzinami i rozwojem w Gaiole w Chianti był ważny rynek, który już w 1215 roku pojawi się w dokumentach sporządzanych przez notariuszy, jest to powód przyciągania w jego kierunku. Wieś, gdzie powstał luksusowy dom Toskanii z pierwszego placu na prawym brzegu, a następnie przeniósł się na większy plac, który jest obecnie centrum życia wsi w regionie Chianti, ponieważ największe miasto targowe w Chianti w Siena stopniowo zyskało na znaczeniu aż do ostatnich czasów. Dowodem na to jest cytat zawarty w raporcie Wielkiego Księcia Leopolda Toskanii, po wizycie w Chianti, która miała miejsce pod koniec 1700 roku.
Od 1300 r., wieś w Chianti senese, gdzie znajduje się luksusowa nieruchomość na sprzedaż i jego społeczność stało się jednym z trzech członków Ligi Chianti razem z Radda w Chiantii i Castellina w Chianti. Nastąpił podział polityczno-administracyjny wykonany przez miasto Florencja na obszarach wiejskich. Ze stopów miały wpłynąć na Florencję, żołnierzy i pieniędzy w przypadku wojny lub zamieszek w mieście. Przez cztery stulecia terytorium było granicą starć między miastami Florencji i Sieny i wzajemnych najazdów i grabieży. Gaiole było zawsze w powiecie Florencji, ale na początku XIX wieku, w czasie krótkiego panowania Etrurii, Napoleon zawarł je w Departamencie Senese i tak pozostaje do dziś po zjednoczeniu Włoch i po powstaniu obecnych województw.