ZAMEK NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

74 zdjęć

Położony w popularnej prowincji Massa i Carrara stoi ten piękny zamek na sprzedaż.
Zbudowana około 1700 roku posiadłość  jest teraz elegancką strukturą turystyczną ze spa, zorganizowaną na trzech poziomach.
Parter przeznaczony jest do powitania gości, posiada więc biura pracowników, wytworną restaurację, spiżarnię, jadalnię, bar, salon, idealny do wypoczynku oraz mieszkanie dla dozorcy. Na tym piętrze znajduje się również wewnętrzny klasztor ze starożytnymi kolumnami i odkryty dziedziniec.
Na pierwszym piętrze, obok pięknych pokoi i apartamentów, znajduje się duży salon, biblioteka i dwie wspólne sale, na drugim piętrze mieszczą się pokoje, suite i salon.
Jest w sumie czternaście pokoi: trzy pojedyńcze, dwa stsndardowe dwuosobowe, dwa dwuosobowe typu superior, dwa junior suite, pięć suite, każdy inny i o wielkiej urodzie estetycznej; jest osiemnaście łazienek, w różnych stylach i o różnych wykończeniach.
Wewnątrz tego pięknego zamku na sprzedaż w Toskanii, który z zewnątrz wygląda surowo i imponująco, znajdziemy wyrafinowany wystrój, wysokiej jakości materiały i wielką dbałość o szczegóły, z miękkimi i ciepłymi kolorami mądrze się przeplatającymi, które personalizują wystawne suite.
Istnieją trzy lokale spa, które stanowią wyjątkową, dodatkową wartość oferowanych usług.
Posiadłość, rzadkość w krajobrazie architektonicznym i historycznym Włoch, zachowuje ponadczasowy urok przywołujący średniowiecze, łącząc najwyższej klasy udogodnienia, które oferuje nam współczesność.

informacje techniczne

Region: Toskania
Prowincja: Massa-Carrara

Typologia: zamek – struktura turystyczna

Powierzchnia wewnętrzna: 1.188 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 20.800 mq

14 pokoi
18 łazienek
Spa
Restauracja
Bar
Teren: 720 mq
Teren państwowy: 2.680 mq
Teren papierni: 17.400 mq
Dependance: 580 mq
Teren papierni: 17.400 mq
Domek: 63 mq

Florencja 160 km - Parma 110 km - La Spezia 30 km - Forte dei Marmi 55 km – centrum mieskzalne 3.5 km - lotnisko Piza 90 km – zjazd z autostrady: 7 km – stacja kolejowa 5 km

Ref: 1003
cena: € 10.000.000

zamki włochy

historyczne nieruchomości
luksusowy hotel

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Massa Carrara

Stolica prowincji Massa i Carrara, miasto Massa znajduje się w północno-zachodniej części Toskanii, w bujnym pagórkowatym obszarze pomiędzy wzniesieniami Alp Apuańskich i wybrzeżem obmywanym przez wody Morza Tyrreńskiego, na którym stoją luksusowe wille.
Była stolicą Księstwa Massa, a między 1500 i 1600 rokiem przeszła swój rozkwit wraz ze szlachetną rodziną Książąt Malaspina.
Dziś Massa jest nowoczesnym miastem handlowym, a także popularną miejscowością turystyczną, która może poszczycić się piękną starówką z kościołami i renesansowymi budowlami.
Klimat jest łagodny, jakość życia wspaniała tak, jak i doskonałe jest jedzenie typowe dla tych obszarów, w których luksusowe wille dominują w eleganckich i cichych dzielnicach mieszkalnych w odległości spaceru od krystalicznego morza.