ZAMEK NA SPRZEDAŻ W SIENIE W TOSKANII

55 zdjęć

Pomiędzy miastami Siena i Arezzo, w sercu Toskanii, jest na sprzedaż ten wspaniały zamek.
XV-wieczna rezydencja jest dzisiaj luksusową strukturą, która otwiera swoje wrota dla klientów włoskich i międzynarodowych, posiada duży park i piękny panoramiczny ogród, który otacza piękny basen, oświetlony w nocy.
Staranna restrukturyzacja nieruchomości przywróciła wielki urok tej strukturze, w której obecnie znajdują się kamienne ściany, wyszukane tkaniny, kryształowe żyrandole, elementy z kutego żelaza i złoty liść przywołujący barok, wraz z nowoczesnym jacuzzi i komfortowymi zakwaterowaniami, wyposażone w antyczne meble i prestiżowe wykończenia, wyposażone we wszelki nowoczesny komfort.
Prostota nowoczesności spotyka, w tej luksusowej nieruchomości na sprzedaż, przepych i prestiż zabytkowej posiadłości, która wciąż ma wspaniałą salę bankietową typową dla majestatycznych, średniowiecznych zamków.
Ponad 1.000 metrów kwadratowych gości kwatery dla gości, ale mogą one być łatwo przekształcone w prywatną rezydencję o wysokim standardzie tak jak jej pochodzenie.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Siena

Typologia: zamek - ośrodek - luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 1000 mq

Basen z jacuzzi
Panoramiczny ogród
Parking

Golf Club 6km - Termy 16 km – Stacja 2 km - jezioro Trasimeno 25 km – Arezzo 40 km – Siena 45 km – Perugia 60 km – Florencja 95 km – Rzym 190 km – Piza 190 km

Ref: 1000
cena: € 4.500.000

zamek w toskanii

luksusowe nieruchomości toskania
hotel na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena

Siena, włoskie miasto w samym sercu Toskanii, jest jednym z najbardziej popularnych i znanych w regionie. Słynna ze swojej bogatej kultury, sztuki, dziedzictwa i historii krajobrazu, Siena jest również znana ze słynnego Palio prowadzonego na Placu del Campo.
Zabytkowe centrum Sieny w 1995 roku zostało wpisane przez UNESCO na listę światowego dziedzictwa. Istnieje wiele religijnych i cywilnych budynków o ogromnym znaczeniu.
Istnieje wiele luksusowych willi i rezydencji na terytorium Sieny, w centrum miasta, w okolicznych wioskach: są to idealne miejsca, gdzie luksus łączy znajome ciepło, idealne dla tych, którzy cenią sobie piękno i luksus bez utraty spokoju, który może być wciąż odczuwany na tych ziemiach.