ZAMEK NA SPRZEDAŻ W SIENA

4 zdjęć
Wzdłuż drogi Via Francigena, zatrzymujemy się, aby podziwiać to miejsce poza czasem, gdzie sztuka, historia i krajobraz łączą się w rzadkim przykładzie naturalnego piękna. Ten piękny zamek na sprzedaż w Sienie, to klejnot, rzadkie piękno Toskanii. Jesteśmy zafascynowani niesamowitym wpływem, który daje struktura tego toskańskego zamku z XII wieku, z jego wspaniałymi arkadami i dawnymi herbami.
Jest to prawdziwy palimpsest architektoniczny, którego podstawowa struktura uległa gruntownej renowacji i została rozbudowana w trakcie XV i XVI wieku przez arystokratyczne rodziny w okolicy.
Budynek, w samym sercu wzgórz Sieny, w bliskim sąsiedztwie dużych miast zajmuje powierzchnię około 1140 metrów kwadratowych, natomiast grunty orne i lasy mieszane otaczają go z każdej strony, w sumie 10 hektarów.
Wśród dolin i strumieni, nieruchomość na sprzedaż we Włoszech obejmuje zabytkowe ruiny średniowiecznej wieży górnego średniowiecza i XVI-wieczny Kościół, świadkowie odległej i majestatycznej epoki.
Zamek na sprzedaż w Siena kompletują inne budynki zewnętrzne wykorzystywane jako magazyn, chlew, gospodarstwo i kamienny dom.
Ważniejsze renowacje są potrzebne do odzyskania mieszkań w celach mieszkalnych i/lub gościnnych.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Siena

Typologia: Zamki Siena - Zamek Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 1530 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5 ha

Zamek obronny - 4 poziomy: 1140 mq
Chlew z kamienia: 80 mq
Dom: 275 mq
Kościół z XVI wieku: 35 mq oprócz 5 dodatkowych pomieszczeń

Toskania: Siena - Florencja: 50 km - Piza: 100 km - Siena: 7 km - San Gimignano: 18 km - Volterra: 30 km - Spa: 15 km - Golf Club: 6 km - lotnisko Florencja: 61 km - zjazd z autostrady: Florencja sud 30 km.

Ref: 0050
cena: Do 2,5mil

sprzeda się zamki

epokowa forteca
historyczny majątek

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena

Toskania - Siena: Castiglion Ghinibaldi, dziś Castiglion Alto, gdzie znajdują się zamki na sprzedaż, było ważnym miejscem na szlaku Via Francigena: jego istnienie zostało udokumentowane od 1004 r., w czasie, gdy było to miejsce zamku i centrum - Curtis - panowie Lambardi w Staggia.
Na początku XIII wieku Ghinibaldo, obywatel Sieny, odział publiczny urząd i ożenił się z Sapìa z Salvani (wspomniane w XIII pieśni w Purgatorio w „Boskiej Komedii” Dantego Alighieri). Ghinibaldo było odpowiedzialne za odbudowę zamku w Sienie, który miał nazwę i założenie, w 1265 r., w szpitalu u podnóża zamku. Ghinibaldo miał tylko córki, majątek przeszedł w ręce rodziny Salimbeni i potem do Piccolomini, do której należał aż do końca XVII wieku. Liczne przemiany zamku (budynki, pasaże, sklepienia, schody ...) odnoszą się w rzeczywistości do interwencji Piccolomini, jak wynika z powszechnego stosowania symbolu półksiężyca przez tą rodzinę.
Zamek na sprzedaż w mieście Toskani nie przeszedł remontów, jeśli pominąć zmianę pokrycia korpusu głównego, który został zniszczony przez trzęsienie ziemi, został przebudowany na początku XX wieku: zostało zburzone to, co pozostało oryginalne, aby zbudować w podziemiach krokwie. Przedłużenie podziemnych piwnic doprowadziło do konstrukcji budynku przylegającego do ściany po północnej stronie.