ZAMEK NA SPRZEDAŻ W ROMAGNII

1 zdjęć
Średniowieczny zamek na sprzedaż w Emilii-Romagnii znajduje się na chropowatych skałach z widokiem na dolinę Marecchia i cieszy się 360 stopniowym widokiem na otaczający obszar, oferując zapierającą dech w piersiach panoramę.
Historyczna posiadłość wzmocniona na sprzedaż w Emilia Romagna pochodzi z XII wieku i początkowo była własnością kościoła, później należała do wielu rodów szlacheckich, w tym Malatesta. W latach II wojny światowej zamek, w dużej mierze upadł i jego otaczające grunty zostały nabyte przez rodziny rolników, a w 2000 roku zamek, teraz na sprzedaż, stał się przedmiotem starannej renowacji, która ujawniła starożytny blask i został wykorzystany jako baza turystyczna. Trzy poziomy struktury domu, posiadają nowoczesną restaurację i hotel z 13 pokojami wyposażonymi w łazienkę, system klimatyzacji; dzięki możliwości rozbudowy struktury może pomieścić do 70 pokoi. Ostatnie piętro zajmuje duża sala, która oferuje wspaniały widok na okolicę. Nieruchomość ma łączną powierzchnię 3000 metrów kwadratowych i jest otoczona przez 6 hektarów parku i lasu.
Oryginalne konstrukcje twierdzy, wraz z tym z Verucchio tworzą istną lawinę doliny, są w dużej mierze zniszczone i została tylko część twierdzy, która zajmowała najwyższe wzgórze, drzwi z dwoma masywnymi okrągłymi wieżami, zbiornik oraz część murów.
Legenda głosi, że w zakamarkach Rocca został zamordowany w 1304 Gianciotto Malatesta, ten sam, który lata wcześniej, oszalały z zazdrości zabił swoją żonę Francescę da Rimini i brat Paolo, miłośników pechowych kochanków wspomnianych przez Dante w Boskiej Komedii. Obecny projekt renowacji obejmuje remont i rozwój tej imponującej twierdzy, jest to bardzo ważne dla lokalnej historii, z której można uzyskać centrum konferencyjne, spa lub luksusową rezydencję.

informacje techniczne

Region: Emilia-Romagna
Miasto: Rimini
Lokalizacja: Rimini

Typologia: Zamki sprzedaż - zamki w Emilia Romagna
Powierzchnia wewnętrzna: 3000 mq (w tym tarasy)
Powierzchnia zewnętrzna: 6 ha

Parking (180 miejsc)
Park i las: 6 ha

Emilia Romagna – Rimini: Rimini 13 km - Republika San Marino 6 km - Cesena 21 km - Riccione 27 km - Pesaro 49 km - Forli 51 km - Ravenna 56 km - Rimini Golf Club 5 km - termy 15 km – lotnisko Forli 28 km - zjazd z autostrady: Rimini Nord 8 km.

Ref: 0271
cena: Od 2,5mil do 5mil

domy i wille na sprzedaż

prestiżowe wille
sprzedam willę

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rimini

Emilia Romagna - Rimini:. Kraj w pobliżu Rimini był początkowo nazywany Scorticata aż do 1938 roku. Obecna nazwa pochodzi od łacińskiego fundus turrianus, od łacińskiego imienia osoby Turrius z dodatkiem przyrostka -anus wskazującego należność. Torriana stoi w strategicznym miejscu na wzgórzach Rimini. Była częścią kompleksu obrony wzniesionego przez panów Rimini Malatesta i ochrony gruntów, z Verucchio, zdominowanym i chronionym przy drodze prowadzącej z doliny rzeki Marecchia, które doprowadziły do doliny Padu i Rimini. Fortece z Verucchio, Torriana, Montebello (pobliskiej miejscowości Torriana) i strażnice umieszczone na pobliskiej górzesprawiały, że było prawie niemożliwe, aby zejść niezauważonym, co przez wiele lat było niemożliwe, aby zdobyć linię obrony przed garnizonami wroga Montefeltro.
Na szczycie skały znajduje się starożytna „Scorticata” ze szczątkami Rocca Malatesta i Wieży. W tej twierdzy, gdzie znajduje się zamek na sprzedaż, którego tradycja mówi, zmarł Gianciotto Malatesta. Postać, która stała się znana nie tyle ze względu na na jego wyczyny jako lider lub władca, ale ta która położyła w tragiczny sposób kres burzliwej i namiętnej historii miłosnej Francesca da Polenta, swojej legalnej żony i brata Paolo Malatesta. Dwoje kochanków jest wciąż pamiętanych i żyją w pamięci miejscowej ludności, dzięki cytacie wielkiego poety w piątym śpiewie Piekła, poprzez umieszczenie ich w grupie zmysłowej. W tym fragmencie, Francesca, rozmawia z Dante, opowiada o pierwszym pocałunku danego jej przez Pawła. Upadła Pani Malatesta, wieś w Romagnii, Scorticata przeszła w ręce rodziny Borgia, potem Medici i papiestwa. Od 1860 roku stała się częścią Królestwa Włoch, w 1938 roku uzyskuje swoją obecną nazwę Torriana.