ZAMEK NA SPRZEDAŻ W PIEMONTE

full screen
59 zdjęć
Otoczony zielenią Piemontu, w otoczeniu drzew i widokiem na zapierające dech w piersiach okolice, jest na sprzedaż ten wspaniały zamek pełen historii, o niepowtarzalnej architekturze i uroku. Zamek na sprzedaż sięga XIV lub XV wieku i szczyci się wieloma znanymi właścicielami i historią.
Zbudowany z miejscowego kamienia, zamek zachowuje blanki, wieżę z oryginalnej terakoty i dwa skrzydła obronne dołączone do korpusu przez zwodzony most.
Zamek na sprzedaż we Włoszech, niedawno odnowiony przez staranną renowację, utrzymuje wewnętrzne freski, kasetonowe sufity, dekoracje i cechy charakterystyczne dla jego architektury. Wewnątrz przestrzeni zamku jest również mały kościół z freskami, z oryginalnym kamiennym ołtarzem.
Wewnątrz dziedziniec gości stare drzewa, ogromne, piękne i urokliwe. Panorama widoczna z zamku na sprzedaż we Włoszech, położonym na łagodnym wzgórzu w Piemoncie jest niczym typowy scenariusz, jest bardzo sugestywna i urocza, przynosi całkowity spokój, z dala od zgiełku codziennego świata.
Dodatkowe budynki stajnie i młyn z XVII wieku, które, w przeciwieństwie do zamku na sprzedaż we Włoszech potrzbują małego remontu, znajdują się na tej dużej powierzchni gruntu, pięknej XVII-wiecznej rezydencji wiejskiej. Wszystko to, aby dodać jeszcze większej wartości do tego wspaniałego i niezrównanego zamku na sprzedaż.

informacje techniczne

Region: Piemonte
Miasto: Alessandria
Lokalizacja: Alessandria
 
Typologia: zamek na sprzedaż - zamek Turyn

Powierzchnia wewnętrzna: 3000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: park rolny 300.000 mq, świecki
 
Budynki gospodarcze:
4000 mq gruntów
1500 mq - XVII-wieczny dom
Drużyna konna
Młyn z XVII wieku

Piemonte: Alessandria - 90 km od Turynu - 70 km od Mediolanu - 90 km od Piacenzy - 70 km od Genui - 5 km termy.

Ref: 0498
cena: Od 2,5mil do 5mil

real estate włochy

willa w turynie
prestiżowy dom

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Alessandria

Piemonte - Alessandria. Zamek na sprzedaż znajduje się w pobliżu Alessandrii, jednego z najważniejszych miast w północnych Włoszech.
Obszar słynie z licznych ekskluzywnych zamków o bogatej historii, sztuce, kulturze i prestiżu. Każdy zamek zachowuje dawną świetność i wspaniałość.
Miasto z Aleksandrii jest pełne uroku i historii i oferuje wiele ciekawych miejsc historycznych i kulturalnych, takich jak Pałac w Ghilini, Pałac dal Pozzo, Pałac Prati di Rovagnasco, katedrę, kościół Santa Maria di Castello ... nie wspominając o różnorodnych i interesujących muzeach.
Miasto młode i aktywne, są tu organizowane liczne imprezy: biennale poezji, inscenizacja bitwy pod Marengo, International Motorcycle Rally, Salon del Biscotto, Alè Chocolate i wiele innych.
Dzielnica oferuje wspaniałe wsie, małe i łagodne wzgórza, jak to, na którym stoi ten piękny zamek na sprzedaż.