ZAMEK NA SPRZEDAŻ W MEDIOLANIE

22 zdjęć
Zamek w Mediolanie, epokowa willa, twierdza Lombardii, muzeum, kolekcja apartamentów, ikona drugiego renesansu, prawdziwa maszyna do podróży w czasie w historii Europy aby odkryć architekturę i naprawdę obrazy unikalne w świecie. Wszystko to i wiele więcej znajduje się w tej wspaniałej, zabytkowej nieruchomości na sprzedaż w Mediolanie, niezwykłym miejscu. Zamek jest prawdziwą oazą piękna w niewielkiej odległości od jednego z najbardziej „żywych”  włoskich miast, z dodatkową wartościa, która jest dwadzieścia wielofunkcyjnych sali, z których największa może spokojnie pomieścić ponad tysiąc osób. Dookoła, stoi stary park bogaty w najpiękniejsze rośliny ze wszystkich kontynentów.
Wśród mocnych punktów zamku na sprzedaż we Włoszech pojawiają się liczne pokoje i apartamenty, w sumie pięćdziesiąt jeden, urządzone nie tylko z elegancją, ale również ozdobione freskami i zabytkowymi meblami. Najbardziej ekskluzywne apartamenty, urządzone są aby oddać hołd najważniejszym i najbardziej wpływowym osobistościom życia włoskiego i europejskiego.
Ze względu na ciągłą i staranną renowacjię, szczególnie ważną dla pierwotnego ducha domu, ta wspaniała, stara posiadłość jest skarbem, który nie ma sobie równych. Szlachetne i elegancka konstrukcja, która może być wykorzystana do każdej prestiżowej imprezy, począwszy od tej zgodnej z jej historią i bogactwem. Idealne miejsce spotkań różnych kultur, zamek w Mediolanie może stać się idealnym ośrodkiem wymiany międzynarodowej i międzysektorowej organizując meetingi i konferencje, ważne wydarzenia, wystawy i pokazy różnych sektorów.
Kolejną atrakcją kompleksu są nienaganne przestrzenie biesiadne, w tym wspaniałe kawy, wspaniała restauracja oraz piękny taras z widokiem na budynek, który w stanie zaoferować gościom prawdziwie czarujący krajobraz, pozostawiając go wolnym do odkrycia nieskończonych świateł otoczenia zatopionych w przyrodzie malowniczego parku. Znajdziemy się w podróży po cudach zieleni pochodzących ze wszystkich kontynentów: od północnoamerykańskiej gigantycznej tuji, akacji japońskiej do sosny himalajskiej czy dęba amerykańskiego. Cud po cudzie, z którego można korzystać w wiosennym i letnim klimacie, ale także zimą, korzystając z opadów śniegu, który może dać krajobrazowi jeszcze bardziej inspirujący i wyjątkowy obraz.

informacje techniczne
Region: Lombardia 
Miasto: Mediolan 
Lokalizacja: Mediolan 

Typologia: Zamek Mediolan - wille na sprzedaż w Mediolanie 

Powierzchnia wewnętrzna: 14.000 mq 
Powierzchnia zewnętrzna: 10 ha 
 
pomieszczenia pomocnicze i techniczne 
 
Lombardia - Mediolan: Milan 20 km - Novara 55 km - jezioro Maggiore 70 km -  Monza 17 km - Pavia 60 km - Como 45 km- Varese 50 km - Golf Club 10 km – termy 20 km – Lotnisko Linate 27 km – wyjazd z autostrady: Linate 15 km.
Ref: 0427
cena: Oferta zarezerwowana

apartamenty Mediolan

zamek Mediolan
agencje nieruchomości Mediolan

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Milano

Lombardia - Mediolan: miejsce, w którym znajduje się luksusowy dom na sprzedaż we Włoszech jest naprawdę pełne historii. Pochodzenia rzymskiego, zachowuje jednak znacznie starsze wspomnienia, które są związane z Celtami i ludźmi, którzy opuścili głębokie i niezaprzeczalne znaki kulturowe wcześniejsze niż dominacji romańska. 5 minut od centrum Mediolanu, w okolicach luksusowej willi na sprzedaż biegną strumienie, które od czasów starożytnych wyżłowiły głębokie zagłębienia i fałdy, prezentują rozległe zielone obszary, wzbogacone przez znane i popularne wille. Zasługą wielkiego piękna luksusowej willi jest z pewnością możliwość znalezienia się w historii tych miejsc, gdzie nawet w czasach starożytnych, ujrzano powstanie dużego zamku w centrum kraju, na ruinach klasztoru jako coś niezwykłego. Zacięte walki, które osiągnęły punkt kulminacyjny wraz ze zniszczeniem Mediolanu i okolicznych miejscowości przez Barbarossę powodują, że w XIV wieku dzięki przejściu drogi Mediolan – Como rozwija się handel. Pomimo podpisania pokoju w Konstancji w 1183, między Miastem  Mediolan i Fryderykiem I, konflikty ustępują tylko za rządów Visconti, które trwają aż do 1447, kiedy powiat spada pod hiszpańskie rządy.
Historia miasta, które posiada tą wspaniałą, luksusową willę 5 minut drogi od Mediolanu spotka naprawdę mroczny okres, który zbiega się z dwoma plagami, które między 1575 i 1630 uderzają również w inne kraje, powodują zniszczenia, śmierć i nędzę. Jednak w tych latach, zostają wybudowane liczne rezydencje, poświęcone rekreacji i skupiające się na życia miasta; które z czasem stanie się centrum reorganizacji krajobrazu rolniczego w duże firmach, z których część istnieje do dziś i buduje bogactwo. Aktualny ośrodek miejski i gospodarczy w północnej części Mediolanu, wciąż utrzymuje i dba o piękno i malowniczy krajobraz. Dzięki temu, że znajduje się niewielkiej odległości od stolicy Lombardii, można z łatwością  do niej dojechać.