ZAMEK NA SPRZEDAŻ W LIGURII

52 zdjęć

Położony na wzgórzu z widokiem na wioskę, ten zamek na sprzedaż w Ligurii stoi wśród bujnej roślinności i malowniczej okolicy, na tle zielonego obszaru regionu północnych Włoch.
Chroniony przez dziką przyrodę, położony jest w bajkowej ciszy, zaledwie kilka kroków od ulic miasta i morza, z którego widok jest spektakularny.
Wspaniały dwór, zbudowany w 1911 roku w stylu Coppedè, zgodnie z modą okresu, posiada powierzchnię około 800 metrów kwadratowych rozłożonych na sześciu piętrach, w sumie 26 przestronnych pokoi, i przez cały dzień cieszy się wyjątkowym oświetleniem.
Pięć przestronnych sal bankietowych, utrzymanych zgodnie z pierwotnym planem, tak jak cenne wykończenia zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Trzy panoramiczne tarasy posiadają widok na miasto poniżej pięknego zamku na sprzedaż.
Elegancki park w epokowym stylu otacza luksusową nieruchomość na 1000 metrów kwadratowych, tworząc możliwość wygodnego i przyjemnego spaceru aż do miasta. To bujne miejsce na zewnątrz jest pięknie ozdobione cennymi rzeźbami, żywopłotami, roślinami ozdobnymi, schodami i chodnikami, a także tarasem z widokiem na morze, tuż przed głównym wejściem, gdzie można usiąść i zjeść posiłek na zewnątrz w letnich, ciepłych miesiącach. Nieruchomość posiada garaż z sześcioma miejscami parkingowymi.
Ten piękny, luksusowy majątek w pełni odzwierciedla estetyczny i architektoniczny bajkowy zamek z początku XX wieku, w niezwykłym miejscu, przestronne pokoje, jasne i funkcjonalne ze wszystkimi udogodnieniami ze ściśle poufną przestrzenią i w otoczeniu przyrody.

informacje techniczne

Region: Liguria
Miejscowość: Genua

Typologia: zamek

Powierzchnia wewnętrzna: 800 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1.000 mq

6 pięter
26 pokoi
5 sal konferencyjnych
3 panoramiczne tarasy
Cenne, oryginalne wykończenia
6 zadaszonych miejsc parkingowych
Panoramiczny widok

Liguria - Genua. Genua 50 km - lotnisko Cristoforo Colombo 60 km - Portofino 25 km - Sanremo 145 km - Lerici 65 km - Nizza 250 km.

Ref: 0793
cena: Od 2,5mil do 5mil

zamek liguria

luksusowa nieruchomość morze
zamki morze

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Genua

Liguria - Riwiera Ligure: lokalizacja o absolutnym pięknie, Riwiera Ligure rozciąga się od Monako do Capo Corvo, przechodząc przez cztery prowincje: Savona, Imperia, Genua i La Spezia, o łącznej odległości nieco ponad 300 km.
Z pięknym widokiem na Morze Liguryjskie, z krystalicznie czystą wodą, Riwiera jest podzielona na Riwiera di Levante i Riwiera di Ponente.
Pierwsza oferuje piaszczyste plaże przeplatane skałami i klifami wyciągniętymi w stronę morza. Tutaj znajduje się wiele ciekawych miejsc turystycznych takich jak: Camogli, Portofino, Zatoka Tigullio, Cinque Terre, Lerici, Porto Venere i Zatoka Poetów.
Riwiera di Ponente, znana również jako Riwiera dei Fiori charakteryzuje się piaszczystymi plażami i głęboką wodą. Główne miejsca turystyczne to: Finale Ligure, Sanremo, Bordighera i Mentone.
Obszar o dużym zainteresowaniu, w Riwierze Ligure przez lata wzrasta obecność luksusowych willi i luksusowych nieruchomości, dążąc do zaspokojenia rosnącego popytu.