Zamek na sprzedaż nad morzem w Triest

full screen
44 zdjęć
Kilka kilometrów od Triestu, z przepięknym widokiem na zatokę, jest na sprzedaż ta ekskluzywna luksusowa willa, pięknie odrestaurowany XIX-wieczny zamek.
Nieruchomość składa się z dwóch budynków, zamku i jego przybudówki, obecnie została odrestaurowana i jest wykorzystywana jako magazyn, który ma powierzchnię 120 metrów kwadratowych na dwóch piętrach, z widokiem na morze i może być wykorzystany jako miejsce zamieszkania dla gości lub pracowników obsługi.
Luksusowa główna rezydencja o powierzchni 530 metrów kwadratowych na trzech piętrach oprócz spektakularnych wież z portykiem i tarasem, z których można podziwiać wyjątkowy widok.
Wewnątrz znajdziemy, na parterze, elegancki salon, pokój dzienny z kominkiem, jadalnię i kuchnię; trzy sypialnie - z których główna sypialnia z łazienką - oraz dodatkową łazienkę na pierwszym piętrze, dwa pokoje usługowe w jednej z wieżyczek, obecnie stosowane jako biuro i salon. Druga wieża posiada windę, która serwuje wszystkie piętra. W podpiwniczeniu znajduje się tawerna, kuchnia, pralnia, piwnica, dwie garderoby i łazienka, na poziomie dachu znajduje się taras, który jest używany jako solarium.
Niedawny remont dodał temu domowi marzeń ogromną fascynację: wysokiej jakości wykończenia i materiały, takie jak drewniane, egzotyczne podłogi, marmur w łazienkach, gipsy, boazerie, meble pod wymiar.
Prywatny ogród o około 1,5 ha wokół nieruchomości, wzbogaca ją o wypielęgnowane trawniki, żywopłoty i rośliny typowe dla regionu Morza Śródziemnego, oprócz małych winnic i gajów oliwnych oraz części lasu, który prowadzi do morza.
Idealna jako reprezentująca rezydencja, ta luksusowa willa na sprzedaż oferuje wszystkie udogodnienia potrzebne do codziennego życia, a pozycja nad morzem, o krok od Chorwacji, sprawia, że jest to idealne miejsce na wakacje.
informacje techniczne
Region: Friuli Wenecja Julijska
Województwo: Triest

Typologia: zamek

Powierzchnia wewnętrzna: 650 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 15.000 mq

Główna willa: 530 mq
3 piętra
3 sypialnie
Winda
Możliwość budowy basenu
Panoramiczne tarasy
Portyki
Wieżyczki
Solarium

Budynki gospodarcze: 120 mq
2 piętra

Triest 15 km – lotnisko Ronchi dei Legionari di Gorizia 58 km - Wenecja 180 km - Autostrada 10 km
Ref: 1115
cena: Do 2,5mil

zamki włochy

epokowe wille
domy marzeń

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Triest

Województwo Friuli na granicy ze Słowenią, Triest jest najbardziej zaludnionym miastem w całym Triveneto, oprócz tego, że posiada ogromną historię swojego regionu i jest pomostem między Europą zachodnią i południowo-środkową.
Jego port to ważne centrum handlowe na szczeblu międzynarodowym.
Klimat śródziemnomorski tych obszarów, łagodna zima i przyjemnie ciepło w lecie, umożliwia nie tylko doskonałą jakość życia mieszkańcom, ale także bogactwo w roślinność, która rośnie bardzo bujnie.
Prowincja Triest ma imponujące dziedzictwo historyczne i kulturowe, które wciąż żyje w architekturze cywilnej, religijnej, muzeach i stanowiskach archeologicznych.
Luksusowe wille, zamki i historyczne rezydencje charakteryzują Treste i jego okolice i są idealne jako miejsce na wakacje, ale także jako doskonałe, reprezentacyjne miejsce zamieszkania.