ZAMEK NA SPRZEDAŻ NAD MORZEM W TOSKANII

48 zdjęć
Na wybrzeżu Toskanii, w pięknej okolicy, w pobliżu Livorno, jest na sprzedaż ten wspaniały, prestiżowy zamek z początku '900.
Wspaniały obiekt, o łącznej powierzchni około 700 metrów kwadratowych, jest zbudowany z 4 pięter (w tym piwnica ) oraz dwóch wieży, jedna o formie kwadratu druga koła.
Wygląd zewnętrzny posiada typowe szczegóły zamku takie jak wieże z długimi, wąskimi oknami, majestatyczna i imponująca struktura. Ale to, co charakteryzuje ten niezwykle piękny budynek jest bliskość krystalicznie czystego morza w Toskanii: zamek na sprzedaż we Włoszech  jest tylko rzut kamieniem od wybrzeża i oferuje zarówno niesamowity widok na wyjątkową dzielnicę jak i bezpośredni i prywatny dostęp do morza.
Urocza, okrągła altanka, położona na klifie z widokiem na morze, oprócz tego, że posiada wyraźnie neoklasycystyczny styl (w przeciwieństwie do zamku, który jest w stylu neogotyckim) z kolumnami i kwiatami, jest uprzywilejowanym miejscem nieruchomości, z którego można podziwiać wspaniałą panoramę w spokoju i zanurzając się się w wysublimowany kontekst.
Zewnętrznie, park jest pełen barw i roślin: palmy, dęby, sosny, egzotyczny rośliny, kolorowe kwiaty. Natura jest zupełnie zielona, a wspaniały park o około jedenym hektarze jest dodatkowym plusem zamku na sprzedaż w Toskanii.
W parku znajdują się również ławki, fontanny i rzeźby, które dodają jeszcze klasy do całości majątku.
Wewnętrznie, pokoje w pełni odzwierciedlają prestiż zamku na sprzedaż we Włoszech. Obszary domu są bogato wyposażone w meble o wielkiej wartości, wyrafinowane i eleganckie detale są bardzo cenne. Kwieciście zdobione sufity, ściany, stare podłogi z terakoty, łuki i duże okna nadają wnętrzu elegancji i podkreślają szlachetność toskańskiemu zamkowi.
Nieruchomość posiada dwie depandances. Pierwsza znajduje się w przedniej części zamku głównego: o powierzchni 100 metrów kwadratowych, rozłożona na trzech piętrach (z których jeden jto poddasze). Główna struktura jest neogotycka, to kontynuacja doskonałego urządzenia. Zapewnia odpowiednią przestrzeń dla pracowników lub gości.
Druga depandance ma powierzchnię około 80 metrów kwadratowych i znajduje się w dole, idąc w stronę plaży: niedawno została całkowicie odnowiona, była niegdyś przestrzenią do przechowywania łodzi.
informacje techniczne
Region: Toskania 
Miasto: Livorno 
Lokalizacja: Livorno 

Typologia: zamek Toskania - zamek morze 

Powierzchnia wewnętrzna: 880 mq 
Powierzchnia zewnętrzna: 1 ha 

Główny zamek: 700 mq
Depandance 1: 100 mq 
Depandance 2: 80 mq 
Taras z widokiem na morze 

Toskania – Livorno: Piza 19 km - Lucca 40 km - Forte dei Marmi 47 km - kąpieliska termalne 17 km - Golf & Country Club 5 km – tor wyścigowy 2 km - lotnisko Piza 16 km. 
Ref: 0661
cena: Od 5mil do 10mil

zamek na sprzedaż

prestiżowa posiadłość
epokowa rezydencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Livorno

Toskania - Livorno: docieran do niego morze przez kanały Medicei skradjącej prawo do historycznych dzielnic miasta, Livorno, to dom tego zamku na sprzedaż we Włoszech. Miasto ma urok Toskańskich gruntów Morza Śródziemnego. Tutaj zostały zbudowane w XIX wieku pierwsze zakłady kąpielowe w Europie wraz z samą ideą wakacji nad morzem.
W Livorno trzeba przejść się wzdłuż plaży, zobaczymy tu liściaste, wijące się tu palmy i tamaryszek wzdłuż żwirowych plaż, rafy i skały wypracowane przez wiatr i fale. Wzdłuż deptaka widać małe sosny, gdzie wystawiane są obrazy, secesyjne wille, luksusowe nieruchomości, unikatowe klasztory, doki i przystanie, zielony tor wyścigowy Caprilli Hipodrom.
Z Terrazza Mascagni można podziwiać wspaniałe widoki Capraia i Gorgona, wysp archipelagu Toskanii Korsyki. Panoramiczna droga ciągnie się aż do Quercianelli i Castiglioncello wzdłuż urwiska i krystalicznego morza, ulubione miejsce rybaków i nurków.