WILLE W FORTE DEI MARMI NA SPRZEDAŻ

9 zdjęć
W kompleksie rezydencjalnym i ekskluzywnym, położonym zaledwie 700 metrów od morza, jest na sprzedaż ta luksusowa willa w Forte dei Marmi.
Posiada 3 piętra, z łącznie 828 metrami kwadratowymi, luksusowa toskańska willa jest dobrze zorganizowana i podzielona.
W piwnicy, duża tawerna z dwoma łazienkami, duży pokój z predyspozycją do przyszłej realizacji trzech pokoi i kuchni, gdzie można zlokalizować sypialnię, salony, siłownię lub saunę zajmując w ten harmonijny sposób więcej niż dostępnych 300 metrów kwadratowych.
Na parterze znajdziemy duży salon z jadalnią, kuchnię, łazienkę, studio i pomieszczenie gospodarcze: podział przestrzeni jest całkowicie funkcjonalny i harmonijny.
Wreszcie, na pierwszym piętrze, jest część sypialna z czterema sypialniami dwuosobowymi, każda z własną łazienką, cztery kabiny-szafy, duży taras i dwa balkony.
Willa na sprzedaż w Forte dei Marmi posiada także inne udogodnienia: odkryty parking z zadaszeniem z kutego żelaza, pomieszczenie techniczne z kotłem grzewczym i zanurzony w pięknym ogrodzie o powierzchni 1800 metrów kwadratowych, basen z jacuzzi, co daje kolejny dotyk stylu pięknej toskańskiej willi na sprzedaż w Forte dei Marmi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi


Typologia: Willa Toskania - wille Forte dei Marmi


Powierzchnia wewnętrzna: 828 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1800 mq


Piwnica: tawerna z 2 łazienkami, pokój z predyspozycją na kuchnie, 3 pokoje, gdzie można zlokalizować sypialnie, salony, siłownię lub saunę.
Parter: salon z jadalnią, kuchnia, łazienka, studio i dodatkowe pomieszczenie.
Pierwsze piętro: 4 sypialnie, 4 łazienki, 4 garderoby, taras i 2 balkony.


Tarasy 73 mq
Weranda 63 mq
Odkryta pompeiana 34 mq
Basen z jacuzzi 78 mq
Parking


Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km - Altopascio 55 km - Versilia Golf Club 6 km – termy i Spa termalne 40 km - lotnisko Piza 42 km.

Ref: 2665
cena: Od 2,5mil do 5mil

toskańska willa

toskańskie wille
willa luxury

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Forte dei Marmi. Zielony teren, gdzie prestżowe rezydencje są często ozdobione kolorowymi i bujnymi ogrodami, strefa VIP, zaledwie kilka kroków od plaży w Versilia, elitarna lokalizacja, gdzie można znaleźć luksusowe butiki, słynne dyskoteki i słynne kluby: Forte dei Marmi to top dla tych, którzy chcą połączyć naturę i luksus, przepych i relaks.
Wyłączne miejsce wypoczynku, które bierze swoją nazwę od twierdzy o tej samej nazwie, w samym sercu miasta i do marmuru z Alp Apuańskich, które zostały wniesione do nabrzeża, aby następnie podjąć drogę morską. Wraz z upływem czasu, Forte dei Marmi zostało oczarowane przez coraz więcej osób, w tym wielu sportowców, aktorów, osobistości vip, gwiazd, potężnych przemysłowców, którzy wyznaczyli doskonałą lokalizację dla swoich wakacji.
W ostatnich latach wielu rosyjskich potentatów kupiło w Forte dei Marmi wille o niezmierzonej wartości luksusu i prestiżu, przekazując Toskanii odrobinę uroku i popularności.