Willa z prywatnym dostępem do morza w Castiglioncello

full screen
67 zdjęć

Położona na klifie bezpośrednio z widokiem na plażę, to jest na sprzedaż ta wspaniała, luksusowa willa nad morzem w Castiglioncello.
Zostaje sprzedana w pełni odrestaurowana, zgodnie z projektem, który dał jej jak najlepsze możliwe korzystanie z nieruchomości, jak i  potrzeb najbardziej wymagających pod względem materiałów, wykończeń i wyposażenia.
Willa ma absolutnie wyjątkową lokalizację, jak również unikalny na śiwcie widok: krystalicznie błękitne morze prestiżowej zatoki Quercetano gubi oczy, po bokach natomiast dziewicze plaże i piękne lasy sosnowe. Jesteśmy w samym sercu jednej z najbardziej popularnej nadmorskiej okolicy w Toskanii, nie dziwi nazwa "Perła Morza Tyrreńskiego", która, z dala od ruchliwych dróg, utrzymała swoją autentyczność i prywatność, z których można w pełni cieszyć się w tym pięknym luksusowym obiekcie.
Willa nad morzem, oryginalna z lat '30, o łącznej powierzchni 450 metrów kwadratowych na trzech piętrach charakteryzuje się piękną boczną wieżyczką, z której okien można jeszcze bardziej docenić wspaniałe widoki.
Na parterze jest zatem eleganckie studio-biblioteka, duża jadalnia z kuchnią, pokojem relaksacyjnym, podwójny pokój dzienny i dwie łazienki. Na pierwszym piętrze znajduje się suite z dużym salonem i tarasem o 15 metrach kwadratowych z widokiem na morze i cztery sypialnie, jedna z łazienką i dwie łazienki. Urocza wieżyczka posiada salon lub ewentualną sypialnię z oknami otwartymia wszystkie cztery strony.
Ogród o ponad 1500 metrach kwadratowych z czterecch stron oprawiają ten dom marzeń, dając dużo miejsca salonowi i centrum odnowy biologicznej, a także daje możliwość cieszenia się podczas relaksu spokojną atmosferą tego uroczego miejsca. Tutaj można zbudować duży basen ininity z jacuzzi i bezpośrednim widokiem na zatokę. Prywatne schody z kamienia łączą ogród z plażą prowadzą również do prywatnej przystani łodzi, dogodnej dla miłośników rekreacyjnych i rozrywkowych wycieczek morskich.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Livorno
Obszar: Castiglioncello

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 450 mq
Z zewnątrz powierzchnia: 1.600 mq

Parter: salon, gabinet, biblioteka, jadalnia, kuchnia, salon, 2 łazienki
Pierwsze piętro: podwójna suite z salonem i tarasem, 4 sypialnie, 3 łazienki
oprócz wieżyczki, którą można wykorzystać jako pokój dzienny lub dodatkową sypialnię
Prywatny dostęp do plaży
Lokal o 20 mq wykorzystywany jako miejsce dla łodzi na poziomie plaży z dostępem do morza
Zaplanowana budowa basenu (12x5 m)
Parking dla 4 samochodów
Możliwość budowy zakrytego garażu


Toskania - Castiglioncello. Livorno km 20 - Piza km 50 - Forte dei Marmi km 75 - Florencja km 85 - Piombino km 50. Lotnisko Piza km 45

Ref: 0998
cena: Oferta zarezerwowana

wille nad morzem

wille morze toskania
lionard luxury real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Castiglioncello

Powszechnie nazywa się "perła Morza Tyrreńskiego", całkowicie otoczony przez naturę, Castiglioncello od dawna cel elity Toskanii, który zachował swoją autentyczność. Jest antyczną wsią Etrusków, charakteryzuje się cudownymi klifami z widokiem na morze, które często goszczą wspaniałe domy marzeń: luksusowe wille położone między zatokami i zatoczkami z których można zanurzyć się w krystalicznie czystych wodach.
"Perła Morza Tyrreńskiego" ma niepowtarzalny urok i piękno, które zachwyca i inspiruje przez lata artystów, pisarzy i poetów, ale także ludzi ze świata kultury i rozrywki, jak Mastroianni i Sordi, tu, w pięknych posiadłościach spędzili część swojego życia i relaksujące letnie wakacje.
Castiglioncello ma łagodny klimat i godną pozazdroszczenia pozycję z punktu widzenia krajobrazu: w otoczeniu pięknych i dziewiczych sosen ozdobionych luksusowymi domami, jest ulubionym miejscem dla tych, którzy chcą połączyć relaks, kulturę i rozrywkę zachowując spokój i relaks zagubione już w dużych miastach.