WILLA Z BASENEM NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

46 zdjęć

Położona na wzniesieniu i z panoramicznym widokiem na Florencję znajduje się na sprzedaż ta wspaniała, luksusowa willa z basenem.
Jest to elegancka nieruchomość w stylu secesyjnym, z basenem, który cieszy się wielką prywatnością i kilkoma dependance, o łącznej powierzchni około 550 metrów kwadratowych.
Główna willa posiada ponad 350 metrów kwadratowych, rozdzielonych na trzech kondygnacjach: na parterze duży hol wejściowy z tarasem z panoraamicznym widokiem, znajdziemy tu jadalnię, kuchnię i pomieszczenia gospodarcze.
Na pierwszym i drugim piętrze znajduje się część sypialna, w której znajduje się pięć pokoi, każdy z łazienką, ładny balkon i typowa wieża z otworami po trzech stronach z widokiem na okolicę i Florencję.
Kilka metrów od willi znajduje się dependance z dużym salonem, dwie sypialnie i dwie łazienki.
W ogrodzie, dodatkowy domek posiada małe mieszkanie dla pracowników serwisu, a obok basenu z podgrzewaną wodą znajdziemy szatnię.
Luksusowa nieruchomość we Florencji posiada prywatny garaż na dwa samochody i szklarnię.
Prestiżowa lokalizacja, pięknie urządzone wnętrza, harmonia architektury typowa dla secesji, podgrzewany basen i kilka budynków gospodarczych, które posiada nieruchomość, sprawiają, że ta elegancka rezydencja to idealne połączenie komfortu i relaksu, zaledwie kilka kroków od jedngo z najbardziej znanych i docenianych miast na świecie.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Florencja

Typologia: secesyjna willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 550 mq
Powierzchnia zewnętrzna. 2.200 mq

Główna willa: 350 mq
Budynki gospodarcze: 200 mq
Szklarnia
Basen z podgrzewaniem
Szatnie

Prato 15 km - Pistoia 30 km - Siena 50 km - Lucca 80 km - Piza 80 km - Bologna 80 km

Ref: 1037
cena: € 3.500.000

wille w toskanii

willa liberty
luksusowa willa basen

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Florencja, stolica Toskanii i ekstremalnego wiecznego uroku. Florencja to nie tylko miasto tysiąca monumentów i wielu zabytkowych budynków, jest także domem dla wielu zabytkowych willi, znajdujących się w centrum lub na obrzeżach, na łagodnych wzgórzach otaczających tę „kolebkę renesansu”.
Położona jest w otoczeniu pięknych wzgórz Cercina, Fiesole, Settignano, Arcetri i Poggio Imperiale i Bellosguardo. W tej panoramie znajdują się liczne luksusowe posiadłości, jak epokowe wille.
Istnieje wiele atrakcji, które oferuje miasto Florencji; oprócz wyżej wymienionych zabytków i pałaców, o wielkim znaczeniu są place (della Signoria, Duomo, Santa Croce, San Lorenzo), zabytkowe teatry mury i drzwi.
Każdy, kto chce kupić ekskluzywną nieruchomość, może znaleźć taką, która odpowiada jego potrzebom w wysublimowanym kontekście Florencji.