WILLA Z BASENEM NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

38 zdjęć

W pobliżu Pistoi w Toskanii, jest na sprzedaż ta elegancka luksusowa willa z basenem.
Nieruchomość jest nowo wybudowaną, w idealnym stanie; jej powierzchnia wynosi w sumie 500 metrów kwadratowych, podzielonych na piwnicę, pierwsze piętro i poddasze o 20 metrach kwadratowych.
Na najniższym piętrze znajduje się sypialnia, dwie łazienki, obszar wykorzystywany jako siłownia, tawerna i garaż; na parterze jest kuchnia z dużym salonem, łazienka i duży gabinet; pierwsze piętro służy jako obszar nocny, z pięcioma sypialniami i czterema łazienkami, strych zajmuje drugie piętro dając dodatkową przestrzeń użytkową.
Wnętrze domu jest rozplanowane i urządzone w minimalistycznym stylu, nowoczesnym i liniowym, z równowagą przestrzeni i koloru. Przestronne pokoje są bardzo przestronne i mają przyjemna oświetlenie, pokoje są wygodne i przytulne, jest to klimat który charakteryzuje całą willę na sprzedaż we Włoszech.
Na zewnątrz cechy architektoniczne są w ścisłej geometrii, pozostawiają miejsce na tarasach i ceglane kolumny, które charakteryzują fasadę i harmonizują się z otoczeniem otwartych przestrzeni na dziedzińcu, z chodnikami i ozdobnymi roślinami.
Wokół domu teren o około 6000 metrów kwadratowych dzieli się na 2000 metrów kwadratowych zieleni i wypielęgnowanego ogrodu, a pozostałe 4000 metrów kwadratowych parku posiada piękne drzewa oliwne i duży, nasłoneczniony basen, który w tej części Toskanii jest do użytku przez wiele miesięcy w roku.
Ta willa w Pistoi z pewnością oferuje relaksujący pobyt w ciszy renomowanej Toskanii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Pistoia

Typologia: willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 6.000 mq

2 piętra + poddasze 20 mq
Siłownia
Tawerna
Garaż
6 sypialni
7 łazienek
Basen
2000 mq ogrodu
4000 mq parku z drzewami oliwnymi

Toskania – Pistoia: Florencja km 50 – Lucca km 20 – Piza km 50 - Forte dei Marmi km 60 – kąpieliska termalne km 7 - Montecatini Terme km 7.

Ref: 0984
cena: € 1.700.000

willa basen

luksusowa willa toskania
luksusowa willa pistoia

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Pistoia

Miasto Pistoia stoi na pewnego rodzaju tarasie utworzonym przez osady rzeki Ombrone.
Choć jeszcze nie występuje podczas przejścia Hannibala podczas II wojny punickiej, szybko toskańskie miasto, kilka kilometrów od Florencji, nabyło znaczenie dzięki Ulicy Cassia, która przez nie przechodzi i sprawia, że staje się sławne i powoduje rozkwit handlu.
Dobrobyt toskańskiej miejscowości Pistoia, spowodowany w dużej mierze dzięki rodzinie Lorena, trwa do dziś, i sprawia, że miejscowość to popularne miejsce dla dobrego samopoczucia, spokoju i jakości życia, jak również zielonych pejzaży, które zdobią piękne, luksusowe wille zawsze bardzo poszukiwane i cieszące się dużym popytem.