WILLA W UMBRII GODZINĘ OD RZYMU

32 zdjęć
Prosty i rygorystyczny widok z zewnątrz, ciepły i zachęcający zaraz po wejściu, willa w Umbri, pierwotnie starożytna parafia z ‘600, składa się z budynku głównego i dwóch depandances z tego samego okresu. Kompleks znajduje się godzinę jazdy od Rzymu i znajduje się na szczycie wzgórza, na wysokości około 500 metrów, tak aby zapewnić wspaniały widok 360 stopni na okolicę. Teren cennej nieruchomości wystawionej na sprzedaż to około akra, na którym znajduje się ogród z około 2000 metrów kwadratowych, obsadzony trawnik z automatycznym systemem nawadniania. Luksusowa nieruchomość jest dostępna poprzez żelazną bramę na kolumnach i dwóch skrzydłach ścian w białym i różowym kamieniu. Cała nieruchomość jest elegancko ogrodzona. Część ogrodu wokół basenu posiada młody sad i gaj oliwny. Stoją tu również sosny, dęby i drzewa oliwne. Stoki pokryte są rozmarynem i systemem nawadniania.
Cała nieruchomość, już w sprzedaży we Włoszech, została niedawno odnowiona i jest w doskonałym stanie, zarówno w przestrzeniach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Powierzchnie wewnętrzne liczą prawie 700 metrów kwadratowych, trzy budynki mają łącznie 25 pokoi oraz pomieszczenia techniczne. Wnętrza są widoczne przez ich prostą elegancję i wyrafinowanie w tym samym czasie. Gra kolorów pomiędzy drewnianymi sufitami i podłogami z terakoty są połączone z efektami świetlnymi oferowanymi przez duże okna głównych pokoi, które pozwalają ogarnąć, siedząc wygodnie w fotelu, otaczający krajobraz.
W budynku głównym, jak również w depandances, zauważymy przede wszystkim renesansowe kominki. Znajdziemy przestronny salon i zaciszną część wypoczynkową używaną do czytania, umywalkę do mycia rąk dla gości, jadalnię i reprezentacyjną, przestronną kuchnię. Na pierwszym piętrze, w części sypialnej, jest imponująca sypialnia, gdzie przestrzenie pozwalają cieszyć się z każdego elementu, wszystko o wielkiej wartości, jak jest to w tradycji prestiżowych willi w Umbrii, od stylowych łóżek do nowoczesnych wanien, od eleganckich umywalek do bardziej delikatnych szczegółów. Wszystkie trzy pokoje posiadają łazienkę.
Pierwsza depandance z białego i różowego kamienia składa się prawie ze 120 metrów kwadratowych. Tutaj znajduje się duży salon, kuchnia, dwie sypialnie z dwoma łazienkami. W salonie znajduje się duży kamienny kominek z '600. Druga depandance jest konstrukcją z białego i różowego kamienia o powierzchni ponad 70 metrów kwadratowych, składa się z pokoju dziennego z kominkiem, kuchni, sypialni i łazienki.
Dom i depandances mają strychy i dachy z dębowymi belkami i krokwiami; puste w środku płytki są antyczne i do wszystkiego zostaje używany naturalny wosk, tak jak stare podłogi z terakoty, w celu zachowania ich integralności i wartości. Bramy kompleksu sięgają 500-600 roku. Okna i drzwi są wykonane z drewna cedrowego, lakierowanego.
Basen mieści się na obszarze podwyższonym w stosunku do budynków, jego wymiary to 5x15 metrów jest automatycznie zamykany. Pod podłogą jest piwnica z łazienką, magazyn, garaż i lokal do depuryzacji wody, które są zbierane w betonowym zbiorniku o 100 tysiącach litrów zasilanych wodociągiem podłączonym do źródła znajdującego się około 1 km od obiektu.

informacje techniczne

Region: Umbria
Miasto: Perugia
Lokalizacja: godzina z Rzymu

Typologia: Luksusowy dom na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 688 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 10.000 mq
 
Luksusowa willa 500 mq
 
Parter:
Pokój dzienny
Jadalnia
Kuchnia
Pokój
Łazienka
 
Pierwsze piętro:
3 sypialnie z łazienką
 
Piwnica:
Piwnica
Pralnia
Centrum Techniczne
 
Pierwszy luksusowy dom 117 mq
 
Pokój dzienny
Kuchnia
2 sypialnie
2 łazienki
 
Drugi luksusowy dom 71 mq
Pokój dzienny
Kuchnia
Pokój
Łazienka
 
Basen
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Ref: 2422
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowe domy sprzedaż

sprzedaż luksusowych nieruchomości
wille umbria

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Godzina od Rzymu

Umbria - Perugia: prestiżowe luksusowe nieruchomości na sprzedaż godzinę od Rzymu znajduje się na wzgórzach w Perugii, z jego szesnastoma tysiącami mieszkańców, miasto oferuje doskonałą jakość życia swoim obywatelom. W prowincji Perugia, więc bardzo blisko do jednego z najpiękniejszych miast bogatych w historię środkowych Włoch, znajduje się w górnej części doliny kraju Tevere. Godzinę od Rzymu, który miał w swojej relacji z rzeką świetny punkt, ponieważ w minionych wiekach, strumień wody miał istotną wartość i niesamowite źródło informacji dla obywateli. Stare miasto jest bardzo wyjątkowe, ponieważ jest otoczone przez średniowieczne mury w sekcjach tej linii z drogami wodnymi.
Miasto, w którym wybudowano luksusową willę z budynkami gospodarczymi, jest żywe i witalne jako ważne centrum obróbki metalu, tkanin, opakowań i ceramiki przemysłowej, w ostatnich latach, widzi się rozwój rolnictwa ekologicznego. Z historycznego punktu widzenia pierwsze osady ludzkie osiedliliły się tu w związku z przepływem rzeki, istnieje wiele pozostałości osad rzymskich. Obszar był przez długi sporem między Perugią i państwem Kościoła. Być może dlatego miasto miało wielu mieszkańców, którzy brali udział w wolontariusz z kampanii Garibaldi z Campagne Mille i Agro Romano. Najważniejsze zabytki w kraju to średniowieczna twierdza i kościoły, oprócz teatru, odrestaurowanego z wielką starannością.