WILLA W TOSKANII NA SPRZEDAŻ W FORTE DEI MARMI

10 zdjęć

Kilka kroków od morza i ze wspaniałym widokiem na wybrzeże Toskani - Versilia, znajduje się na sprzedaż, w pobliżu Forte dei Marmi, prestiżowy strych zajmujący trzecie i ostatnie piętro w luksusowego domu z windą.

Willa nad morzem posiada łącznie powierzchnię 130 metrów kwadratowych i posiada piękny taras z widokiem na wybrzeże, obejmuje szeroki odcinek promenady, aż do Forte dei Marmi. Luksusowa nieruchomość na sprzedaż jest dostępna za pośrednictwem zewnętrznej klatki schodowej prowadzącej na pierwszy poziom apartamentu. Mieści się tu duży salon, który łączy się z korytarzem, który prowadzi do łazienki, dodatkowego pomieszczenia na akcesoria i dwóch sypialni, jedna z łazienką i obie z widokiem na wybrzeże Toskani. Dzięki marmurowym schodom w holu można dotrzeć na najwyższe piętro na którym mieści się łazienka, pokój uniwersalny i przestronny salon z jadalnią i aneksem kuchennym. Od nich istnieje dostęp do tarasu willi w Toskani, gdzie można podziwiać malowniczy widok na wybrzeże Forte dei Marmi.

informacje techniczne

DANE TECHNICZNE
Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: Dom Forte dei Marmi – Luksusowy dom
Powierzchnia wewnętrzna: 130 mq
 
Sypialnia: 2
Łazienki: 3
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 3
 
Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 26 km - Viareggio 4 km - Forte dei Marmi 5 km - Piza 32 km - Livorno 46 km - Versilia Golf Club 8 km - Montecatini Terme 48 km - lotnisko Piza 31 km – zjazd z autostrady: Livorno / Genua 20 km.

Ref: 0254
cena: € 1.300.000

forte dei marmi willa

luksusowy dom
wille florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Lucca - Forte dei Marmi: historia miasta Camaiore, miasto w Toskanii 5km od najsłynniejszego Forte dei Marmi, datowany na około 190 r.p.n.e. kiedy Rzymianie założyli Lucca, postanowili zbudować fortyfikacje u podnóża góry Prana. W ten sposób powstała Kolonia Lucensis w wielkiej równinie (Campus Maior), od której wziął nazwę Camaiore. Po upadku Cesarstwa Zachodniego, terytorium, w Toskanii niedaleko wybrzeża VIP Forte dei Marmi poddano licznym najazdom barbarzyńskim prowadzonym głównie przez Gotów i Bizantyjczyków.
Lucca odzyskała kontrolę nad miastem z pomocą Longobardów i przez rozprzestrzenianie się chrześcijaństwa, powstają pierwsze kościoły. Potężni panowie feudalni uciekli się do domeny Camaiore mieście Lucca, ok. 1230 miało być zaliczane do miast Lucca, które stało się stolicą w 1308. 5 km od miasta Forte dei Marmi, nie było wystarczająco chronione, musiały przejść inne dominacje - mieszkańców Pizy i zniszczenia jak ta dokanana przez niemieckich najemników w 1329. Starsi z Lucca, podjęli ponownie kontrolę nad miastem, postanowiono zbudować mury, które zostały ukończone w 1380 roku. To nie chroniło wystarczająco mieszkańców wsi w Toskanii, którzy około 1440 r. padli ofiarą Francesco Sforza i cierpieli dominację Florencji.
Miasto zostało zwrócone Lucca w 1470 i w 1532 roku dało dowód swej lojalności tłumiąc powstanie zwane powstaniem „żebraków”. Jednak w 1620 roku Camaiore straciło tytuł stolicy Wikariusza a wraz z nim wiele terytoriów na rzecz Viareggio, w tym czasie, zdobywa większe znaczenie dla transakcji handlowych w Lucca. W 1801 roku, na rozkaz Napoleona Bonaparte ustanowiono nową republikę Lucca. W 1847 r. miasto stało się częścią Wielkiego Księstwa Toskani pod panowaniem Leopolda II, a w 1860 roku wzięło udział w plebiscie, gdzie zostało przyłączone do Królestwa Włoch.