WILLA W FORTE DEI MARMI NA SPRZEDAŻ

10 zdjęć
Położona zaledwie 700 metrów od morza, w ekskluzywnej rezydencji mieszkaniowej złożonej i eleganckiej, jest na sprzedaż piękna willa w Forte dei Marmi.
Opracowana na 4 piętrach, w sumie 1020 metrów kwadratowych, luksusowa toskańska willa jest dobrze zorganizowana i zaprojektowana.
W piwnicy znajduje się duża tawerna z trzema łazienkami, dużym pokojem z predyspozycją do kuchni i kilka lokali, gdzie może powstać sala, pokoje, siłownia lub sauna.
Na parterze kuchnia, salon z jadalnią, łazienka i dodatkowy pokój (użytkowany jako studio lub siłownia) pasują harmonijnie do dostępnej przestrzeni willi w Forte dei Marmi.
Trzy pokoje dwuosobowe z łazienkami, ich dwa tarasy i dwie szafy-garderoba znajdują idealne miejsce na pierwszym piętrze willi w Toskanii na sprzedaż.
Duży pokój z odkrytymi belkami, może być stosowany w celu rozszerzenia przestrzeni życiowej, została ona rozszerzona na poddaszu.
Na zewnątrz, piękny basen z jacuzzi o 78 metrach kwadratowych wprowadza do willi na sprzedaż w Forte dei Marmi. Otoczony przez 1200 metrów kwadratowych ogrodu, toskańska willa na sprzedaży we Włoszech posiada również zadaszony ganek o 69 metrach kwadratowych, 53 metry kwadratowe tarasu, pokój techniczny kotłem i parking z zadaszeniem z kutego żelaza.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja Forte dei Marmi


Typologia: willa Toskania - willa Forte dei Marmi


Powierzchnia wewnętrzna: 1020 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1200 mq


Piwnica: tawerna z 3 łazienkami, pokój przystosowany na kuchnię, pokoje gdzie możne powstać sala, pokoje, siłownia lub sauna.
Parter: kuchnia, salon z jadalnią, łazienka, sypialnia (do zamiany na studio lub siłownia).
Pierwsze piętro: 3 pokoje dwuosobowe z łazienkami, 2 tarasy i 2 garderoby.
Poddasze: salon z widocznymi belkami stropowymi.


Basen jacuzzi 78 mq
Weranda 69 mq
Tarasy 53 mq
Lokal techniczny z kotłem
Parking


Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km – Altopascio 55 km - Versilia Golf Club 6 km – termy i Spa termalne 40 km - lotnisko Piza 42 km.

Ref: 2664
cena: Od 2,5mil do 5mil

toskańska willa

willa na sprzedaż
wille toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Forte dei Marmi. Zielony teren, gdzie prestżowe rezydencje są często ozdobione kolorowymi i bujnymi ogrodami, strefa VIP, zaledwie kilka kroków od plaży w Versilia, elitarna lokalizacja, gdzie można znaleźć luksusowe butiki, słynne dyskoteki i słynne kluby: Forte dei Marmi to top dla tych, którzy chcą połączyć naturę i luksus, przepych i relaks.
Wyłączne miejsce wypoczynku, które bierze swoją nazwę od twierdzy o tej samej nazwie, w samym sercu miasta i do marmuru z Alp Apuańskich, które zostały wniesione do nabrzeża, aby następnie podjąć drogę morską. Wraz z upływem czasu, Forte dei Marmi zostało oczarowane przez coraz więcej osób, w tym wielu sportowców, aktorów, osobistości vip, gwiazd, potężnych przemysłowców, którzy wyznaczyli doskonałą lokalizację dla swoich wakacji.
W ostatnich latach wielu rosyjskich potentatów kupiło w Forte dei Marmi wille o niezmierzonej wartości luksusu i prestiżu, przekazując Toskanii odrobinę uroku i popularności.