WILLA W FORTE DEI MARMI NA SPRZEDAŻ

48 zdjęć
Wspaniała luksusowa willa z 480 metrami kwadratowymi na sprzedaż w Forte dei Marmi to perła Versili, w słynnej i ekskluzywnej nadmorskiej dzielnicy Toskanii. Piękny i biały budynek otoczony jest pięknym, rozległym parkiem z 1450 metrów kwadratowych, z możliwością dalszego przedłużenia.
W środku zieleni, palm i wysokich drzew, pojawia się basen, piękny i ponętny odelikatnych kształtach i miękkiej linii. Strefa relaksu, która rozwija się w eleganckim wystroju basenu, aby doprowadzić nas do altanki, tworząc mały raj, idealny dla tych, którzy chcą odpocząć z dala od zgiełku, a jednocześnie w pełnej prywatności. Zewnętrzne obszary willi na sprzedaż we Włoszech przedłużają salon i lounge, tworząc więcej ekskluzywnego i wyjątkowego miejsca, idealnego dla spotkań towarzyskich, aby cieszyć się chwilami czystej przyjemności.
Wewnątrz, luksusowa willa zachowała swój urok: śnieżnobiały wystrój, wyrafinowany i elegancki doskonale łączy się ze sobą, bierze pod uwagę szczegóły, które tutaj królują.
Przywoływanie morza jest stałe: rysunki muszli stoją na schodach i kształtują drzwi, tworząc bardzo istotny efekt wizualny. Parter jest prawie całkowicie zajęty przez salon: od wejścia znajdziemy pokoje dwuosobowe, jadalnię, kuchnię ze spiżarnią, specjalny pokój przeznaczony dla centralnego ogrzewania, dwie łazienki i sypialnię z widokiem na basen.
Na górę dostaniemy się wchodząc po schodach lub windą wewnętrzną, co jest prawdziwym plusem d'élite willi w Forte dei Marmi. Dominują tu cztery piękne sypialnie, z których każda jest wyposażona we własną, prywatną łazienkę. Z dużych okien pokoi można podziwiać widok na ogród i piękny basen. Wszystkie pokoje, w tym również obszar tranzytu są gustownie urządzone, śledząc w pełni eleganckie linie luksusowej willi na sprzedaż we Włoszech.
Druga sypialnia, wyposażona w łazienkę, znajduje się w piwnicy i gwarantuje odpowiednią przestrzeń i prywatność dla gości lub pracowników.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: luksusowa willa - willa morze Toskania

Powierzchnia wewnętrzna: 480 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1450 mq

Podwójne salony
Kuchnia
Spiżarnia
Jadalnia
6 sypialni
7 łazienek
Pomieszcenie na system ogrzewania centralnego
Wewnętrzna winda na terenie nieruchomości

Basen
Zadaszenie
Parking na zewnątrz
Tereny zewnętrzne
Tarasy

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km - Altopascio 55 km - Versilia Golf Club 6 km - Spa i uzdrowisko termalne 40 km – lotnisko Piza 42 km.

Ref: 0513
cena: Od 5mil do 10mil

wille w toskanii

sprzeda się wille
nieruchomość toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Luksusowa willa znajduje się w Forte dei Marmi, ekskluzywnym ośrodku, który swoją nazwę zawdzięcza fortowi w samym sercu miasta i do marmuru z Alp Apuańskich, które zostały wprowadzone do nabrzeża, a następnie podjęły drogę morską.
Wraz z upływem czasu, Forte dei Marmi zachwyca ogromną liczbę ludzi, w tym wielu celebrytów, sportowców, aktorów, potężnych przemysłowców, którzy nazwali je idealnym miejscem na letnie wakacje.
Wiele rosyjskich potentatów, w ostatnim okresie, kupuje luksusowe wille o ogromnej wartości i prestiżu w Forte dei Marmi, dając obszarowi dodatkowego szyku, uroku i ekskluzywności.
Zielony obszar, gdzie luksusowe wille są często wyposażone w duże i kwitnące ogrody, rzut kamieniem od morza, Versilia; lokalizacja elity z luksusowymi butikami, znajdują się słynne dyskoteki i kluby, Forte dei Marmi to naprawdę top dla tych, którzy chcą połączyć najlepszy charakter i luksus, przepych i relaks.