WILLA W FORTE DEI MARMI NA SPRZEDAŻ W SAMYM CENTRUM

33 zdjęć

Położona w samym sercu popularnej Forte dei Marmi, jest na sprzedaż ta luksusowa willa w stylu secesyjnym.
W centrum, a jednocześnie, w odległości zaledwie 100 metrów od morza, rezydencja szczyci się naprawdę atrakcyjną lokalizacją, przy głównym wejściu na jedną z głównych ulic elity miasta.
Wtórne wejście znajduje się na drodze obok wraz z bramą do pojazdów i bramy dla pieszych.
Zewnętrznie, mały ogród i obszar wyłożony kafelkami z zewnętrznym, zadaszonym stołem otaczają nieruchomości. Ta zewnętrzna strefa relaksu jest idealnym miejscem na brunch, letnie kolacje lub wieczorne aperitify.
Parter toskańskiej willi na sprzedaż jest podzielony między wtórną kuchnię, mały salon, gabinet, dwa pokoje i dwie łazienki. Wchodząc na górne piętro znajdziemy główną kuchnię, przestronny salon z dostępem do balkonu i dwa pokoje, w tym jeden główny z prywatną łazienką.
Willa na sprzedaż w Forte dei Marmi oferuje również duży zamknięty garaż i klimatyzację w różnych obszarach.
Wnętrza willi są wyrafinowane i eleganckie; jest klasyczny, ze śladami liberty, zawsze skupia się na elegancji i luksusie. Wiele jest szczegółów wartości, wśród których na pewno marmurowy kominek w głównym salonie. Cenne meble i detale podkreślają prestiż i ekskluzywność willi.
Bliskość morza i jego obecność w tym samym czasie, w samym sercu miasta elity jak Forte dei Marmi, sprawiają, że ta willa jest prawdziwą rezydencją wielkiego uroku i wysokiej klasy.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: willa morze Toskania - willa Forte dei Marmi

Powierzchnia wewnętrzna: 250 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 150 mq

4 sypialnie
5 łazienek
2 kuchnie
1 salon
1 salonik
1 gabinet

Garaż
Obszar zewnętrzny

Toskania - Forte dei Marmi. Lucca km 40 - Piza km 45 - Florencja km 110 - Altopascio km 55 - Versilia Golf Club km 6 - Termy e Spa termale km 40 – lotnisko Piza km 42.

Ref: 2886
cena: Od 2,5mil do 5mil

willa luxury

ekskluzywna rezydencja
real estate toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Forte dei Marmi. Toskańskie nadmorskie miasteczko, które zawdzięcza swoją nazwę fortowi w centrum miasta i marmurowi z Alp Apuańskich, które zostały przetransportowane do nabrzeża, aby następnie podjąć drogę morską. W ostatnich latach, Forte dei Marmi przyciągnęło uwagę kilku magnatów rosyjskich, którzy kupili tutaj posiadłości o nieocenionej wartości i prestiżu.
W rzeczywistości, Forte dei Marmi w coraz większym stopniu kształtuje się w elitarną lokalizację. Luksusowe sklepy, słynne dyskoteki, ekskluzywne kluby, ogromne parki, czyste morze, ale przede wszystkim wspaniałe luksusowe wille, będące często w towarzystwie pięknych bujnych ogrodów: Forte dei Marmi jest szczytem dla tych, którzy chcą połączyć naturę i luksus, przepych i relaks.
Z biegiem lat, aktorzy, sportowcy, VIP, potężni przemysłowy, podbici przez piękno okolicy dokonali zakupu luksusowych willi i wybrali Forte dei Marmi jako dom na wakacje, dodając toskańskiemu obszarowi dodatkowy dotyk uroku i ekskluzywności.