WILLA W FORTE DEI MARMI NA SPRZEDAŻ

60 zdjęć
Na toskańskim wybrzeżu Versilia, w pobliżu popularnego kurortu Forte dei Marmi, jest na sprzedaż ta piękna, luksusowa willa. Obiekt jest podzielony na dwa budynki i jest otoczony dużym ogrodem z ponad 3000 metrów kwadratowych.
Główna willa o powierzchni 380 metrów kwadratowych, natychmiast uderza swoimi czystymi i liniowymi kształtami. Biała fasada idealnie komponuje się z bujną zielenią i roślinnością, która otacza rezydencję. Liczne tarasy i balkony oferują ekskluzywne i prywatne przestrzenie, a także panoramiczny widok na okolicę.
Zewnętrznie jest ładny, stylowy i wewnętrz odzwierciedla wyrafinowanie luksusowej willi na sprzedaż, wnętrze nie zawodzi żadnych oczekiwania.
Duże okna pozwalają na filtrowanie światła i zalewają przestronne pokoje, oświetlając całą przestrzeń ciepłym, naturalnym światłem. Delikatne ściany dają niezrównaną mękkość, dobrze współgrającą z jasną zielenią, która objawia się przez okna.
Eleganckie i dostojne meble dostępne są we wszystkich pokojach nieruchomości na sprzedaż we Włoszech. Każdy mebel jest zbadany i odpowiada precyzyjnie na luksus i wyrafinowane przez swoje linie i elegancję.
Stylowe detalie, wyrafinowane szczegóły, prestiżowe parkiety, łuki, duże światłato tylko niektóre cechy charakterystyczne toskańskiej willi.
Ciekawe rzeźby charakteryzują zarówno wnętrze budynku jak i jego część zewnętrzną, co daje dodatkową wartość i dodaje blasku do całości.
Willa na sprzedaż, oprócz wszystkich szczegółów o wielkiej wartości, posiada depadance o 130 metrach kwadratowych, a także wspaniałą lokalizację, znajduje się w jednej z obszarów „VIP” wybrzeża Toskanii, w popularnej Versili, zaledwie kilka kroków odpopularnego kurortu Forte dei Marmi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi


Typologia: luksusowa willa - willa morze Toskania


Powierzchnia wewnętrzna: 510 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3000 mq


Główna willa 380 mq
Poddasze: 190 mq
Depandance: 130 mq


Willa nad morzem. Część nieruchomości (około 750 mq, nie do zabudowy) bezpośrednio przy plaży. Możliwe wykorzystanie jako parking.


Willa otoczona i z wejściem na trzy ulice, z możliwością różnicowania dostępu między właścicieli, gości i pracowników.


Toskania - Forte dei Marm:, Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km - Versilia Golf Club 6 km - termy i Spa 40 km - lotnisko w Pizie 40 km.

Ref: 0570
cena: € 4.500.000

willa morze toskania

toskańska willa
pestiżowa nieruchomość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Popularne miejsce Forte dei Marmi bierze swoją nazwę od twierdzy, która znajduje się w samym sercu miasta i marmuru Alp Apuańskich, które były przedmiotem przybywania handlowców przez drogi na morzu.
Do tej pory miasto Forte dei Marmi okazuje się być jednym z najbardziej poszukiwanych miejsc z plażą na całym świecie, idealnym miejscem na zakup luksusowych willi.
Bliskość morza i obecność znanych klubów i dyskotek, które zapalają wieczory oznaczają, że ta nadmorska miejscowość jest zawsze i co roku odwiedzana przez coraz więcej osób wszystkich pokoleń.
Sklepy o wysokiej modzie i luksusowe nadmorskie kurorty przyciągają również wielu klientów orientalnych, którzy zakochują się w punkcie obszaru do zakupu luksusowych nieruchomości.