WILLA NAD MORZEM TOSKANII NA SPRZEDAŻ

36 zdjęć
Z widokiem na piękne wybrzeża Toskanii, jest na sprzedaż ta piękna, luksusowa willa o łącznej powierzchni mieszkalnej 800 metrów kwadratowych rozłożonej na trzech piętrach, może poszczycić się podziałem na 8 jednostek, w pełni umeblowanych i wyposażonych we wszystkie nowoczesne udogodnienia jakie można sobie tylko wyobrazić.
Mimo, że jest w całości 8 apartmanetów, willa, ze względu na kompaktową i liniową strukturę może równie dobrze być zmniejszona do jednego, niezależnego rozwiązania mieszkaniowego, z dużą ilością miejsca zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Nawet zewnętrznie, willa na sprzedaż w Toskanii oferuje wiele zalet: znajduje się w ekskluzywnym miejscu w środku lasu sosnowego, w otoczeniu bujnej zieleni i kwitnącego parku o 2800 metrów kwadratowych, osłoniętych przed wzrokiem ciekawskich i zanurzona w absolutnej prywatności, piękna nieruchomość na sprzedaż we Włoszech położona jest tuż przy plaży, w mieście, jednym z najbardziej „in” i poszukiwanym na wybrzeżu Toskani.
Fasady, zbudowane z kamiennych ścian, łączą w sobie prostotę i lekkość: subtelne kolory dobrze komponują się z jasną zielenią kwitnącej przyrody, która otacza całość.
Istnieje wiele miejsc, które są idealne do relaksu i na zabawę: miejsca do grillowania, patio ze stolikami na świeżym powietrzu, tarasy o 290 i solarium o 300 metrach kwadratowych, są to pomieszczenia naprawdę unikalne i bezcenne.
Wewnętrznie, dbałość o szczegóły, duże okna pozwalają cieszyć się wyjątkowym i są szeroko otwartą przestrzenią, dając duży plus pięknej toskańskiej willi na sprzedaż we Włoszech, zaledwie kilka kroków od morza.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Grosseto
Lokalizacja: Castiglione


Typologia: Villa Toskania morze - Willa na sprzedaż


Powierzchnia wewnętrzna: 800 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2800 mq


8 apartamentów z możliwością połączenia w jedno rozwiązanie mieszkaniowe


18 sypialni
16 łazienek


Taras 290 mq
Solarium 300 mq
Patio
Balkon
Ogród
Nad morzem


Toskania – Castiglione della Pescaia. Grosseto 20 km - Follonica 20 km - Piombino 30 km - Orbetello 45 km - Livorno100 km.

Ref: 0636
cena: Od 5mil do 10mil

toskańska willa

real estate luxury
toskańska nieruchomość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Castiglione della Pescaia

Toskania - Castiglione della Pescaia. W samym sercu Toskanii, Castiglione della Pescaia jest prawdziwym skarbem, miejsce pełne uroku i wdzięku. Zwane „mała Szwajcaria” lub „Szwajcaria z Maremma” za jakość morza i plaż, ochronę środowiska i sprzętu, Castiglione della Pescaia zawsze było uważane za unikalne miejsce turystyczne. W 2005 roku została ona także wyróżniona 5 żaglami Legambiente stając się pierwszym miejscem ze względu na jakość środowiska i turystyki w corocznym rankingu Legambiente i Touring Club.
Słynny nadmorski kurort ma piękne stare miasto, znajduje się na cyplu, który znajduje się w średniowiecznym zamku w najwyższym punkcie. W środku zachowało się kilka budynków wyraźne średniowiecznych z cechami kamiennych murów.
Wśród różnych architektur należy pamiętać o kościele parafialnym św. Jana Chrzciciela, kościele Santa Maria del Giglio, Pałacu Pretorio, Pałacu Camaiori i zamku Castiglione della Pescaia.
Na szczególną uwagę zasługują: Rezerwat Naturalny Diaccia Brotona, przylądek Punta Ala, wysepka Sparviero i Sanktuarium Cetacei.
Istnieje wiele luksusowych willi budowanych przez lata w tej okolicy, tak pożądanej zarówno przez Włochów jak i cudzoziemców.