WILLA NAD MORZEM NA SPRZEDAŻ W CAPRI

18 zdjęć
To luksusowe poddasze z 200 mq w Capri, po renowacji, zostało przekształcone w prestiżowy dom nad morzem. Teraz w sprzedaży, przyjmuje gości w ekskluzywnym i zastrzeżonym środowisku, wyrafinowane schronienie na wyspie pozwala spędzić niezapomniany czas.
Cztery apartamenty matrymonialne willi Capri, wszystkie z łazienkami, umeblowane są w oryginalny sposób, również salon charakteryzuje się dużymi francuskimi drzwiami i jadalnią.
Pralnia i pokoje dla personelu uzupełniają willę na sprzedaż we Włoszech, która ma swoją siłę w przepięknym tarasie na dachu z ponad 400 metrami kwadratowymi, elegancko urządzonym i wyposażonym we wszelkie udogodnienia, z którego widok na Faraglioni i krystaliczne morze otaczające wyspę Capri zostawiają bez tchu.
Ogród luksusowego mieszkania, niczym „Tajemniczy ogród”, jest miejscem spokoju i ciszy, gdzie można spędzić cały dzień w cieniu palm, drzew granatu i magnolii, w otoczeniu zapachów i kolorów roślin ozdobnych, które pozostają pieszczone przez słońce Capri.
informacje techniczne
Region: Campania
Miasto: Wyspa Capri 
Lokalizcja: Capri 

Typologia: willa Capri - szukam willi na sprzedaż 

Powierzchnia wewnętrzna: 200 mq 
Powierzchnia zewnętrzna: 735 mq
 
Sypialnie: 4 
Salony: 1 
Łazienki: 4 
Pokoje pomocnicze: 3 
Taras na morzu 435mq 
Ogród 300 mq 
 
CAMPANIA: Wyspa Capri - Neapol 45 minut - Sorrento 40 minut - Positano 40 minut - Ischia 20 minut - Procida 25 minut – kąpieliska termalne 1,5 km - Country Club 1,8 km – klub golfowy Neapol 25 km - Porto Marina Grande 2 km (miejsca ląd stały i wyspy) - lotnisko Neapol: prom z Marina Grande 1 godzina
Ref: 0132
cena: Od 5mil do 10mil

luksusowy apartament

wille luxury
sprzedaż luksusowych nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Capri

Campania - Capri: Wyspa Capri, gdzie można znaleźć piękną willę z widokiem na klify, jest wyspą w Zatoce Neapolitańskiej i jest jednym z najbardziej malowniczych i odwiedzanych we Włoszech. Usytuowana naprzeciwko półwyspu Sorrento, jej piękno i sława jest znana od czasów starożytnych, kiedy  Wergiliusz w swojej Eneidzie, wiąże z nią mit Odyseusza i Syren. Nadal przyciąga wielu turystów, gdzie zapierające dech w piersiach widoki, stają się ich ostatecznym celem. Początkowo wyspa Capri była zjednoczona na Półwysep Sorrento, później była częściowo zanurzona przez morze, a następnie oddzieliła się od lądu. Teraz ma złożoną strukturę morfologiczną, ze szczytami średniego wzrostu i rozległymi wewnętrznymi wyżynami, których głównym jest tzw. „Anacapri”.
Wybrzeże wyspy Capri jest wcięte licznymi zatokami, zatoczkami, które przeplatają się ze stromymi klifami. Jaskinie, ukryte pod klifami, były używane w czasach rzymskich do budowy wystawne willi, które powstały tu w okresie Cesarstwa. Najbardziej znanym jest niewątpliwieBlue Grotto, gdzie magiczne efekty świetlne, zostały opisane przez wielu pisarzy i poetów. Charakterystyczne są słynne Faraglioni Capri, małe skaliste wysepki tuż przy brzegu tworzące spektakularny efekt wizualny i krajobrazowy, niesamowite panoramy, które można podziwiać z tarasu na dachu willi na sprzedaż. Na Capri zachowało się wiele gatunków roślin i zwierząt, niektóre endemiczne i rzadkie, takie jak jaszczurki z Faraglioni, które mieszkają na jednym z trzech stosów.