WILLA NAD JEZIOREM MAGGIORE NA SPRZEDAŻ

52 zdjęć
Wśród pięknych krajobrazów i malowniczego jeziora Maggiore stoi piękna, luksusowa willa o 800 metrach kwadratowych.
Zbudowana pod koniec XIX wieku, nieruchomość na sprzedaż we Włoszech obejmuje główny budynek podzielony na trzy jednostki: główny dom, poddasze, noclegownię. Oddzielnie od budynku znajduje się basen i garaż.
Luksusowa willa z ekskluzywnym widokiem na jezioro Maggiore dzieli się na cztery główne piętra z windą; podłogi są połączone przez schody dębowe, które kończą się na poddaszu z dużym atrium, oświetlonym przez świetlik.
Na parterze znajdują swoją doskonałą lokalizację przedpokój, kuchnia, duży salon z jadalnią, jadalnia, taras o 35 mmetrach kwadratowych i 24 metrach kwadratowych oferując niepowtarzalne widoki na malownicze jezioro. Z tego miejsca schody prowadzą dopiwnicy, w której znajduje się kilka lokali i toaleta.
Na pierwszym piętrze, luksusowa willa oferuje piękną sypialnię z dużą łazienką z wanną, garderobę i dwa balkony; zawsze na tym samym piętrze znajdziemy dodatkową sypialnię z łazienką, studio oraz taras z 35 metrami kwadratowymi.
Na drugim piętrze są dwa suites, z których oba posiadają część dzienną i prywatne łazienki, oferują zachwycające i zapierające dech w piersiach widoki na jezioro.
Luksusowa posiadłość na sprzedaż we Wloszech obejmuje również loft o 180 metrach kwadratowych i 100 metrów kwadratowych piwnicy. Gustownie urządzone sztukaterią na ścianach, podzielone między parterem, antresolą i piwnicą. Na parterze, salon z filarów wychodzi na taras, otaczający całość. Dopełniają piętro: pokój, który prowadzi bezpośrednio do ogrodu, część usług i dwa biura i dwa pokoje usługowe. Wchodząc po schodach można dostać się do antresoli około 70 metrów kwadratowych, podzielonej na trzy pokoje i łazienki z epokową wanną, oddzielnym prysznicem i balkon. Schody z parteru prowadzą również do piwnicy, gdzie jest kilka rozproszonych pomieszczeń.
Piękna posiadłość nad jeziorem Maggiore jest częścią pensjonatu, małego niezależnego duplexu z tarasem z widokiem na jezioro. Na parterze jest salon; spiralne schody z metalu i drewna prowadzą na górę, która stanowi otwartą przestrzeń, gdzie część sypialna składa się z prywatnej łazienki i tarasu z widokiem.
Zewnętrznie, park o ponad 5000 metrów kwadratowych obejmuje całą luksusową posiadłość. Ten park jest stanowi doskonałą strefę relaksu: basen, altanka, szatnia, prysznic to ekskluzywna i elitarna przestrzeń.
W dolnej części obiektu znajduje się drewniana szopa (kryta), budynek dla systemu ogrzewania, duży pokój o około 60 metrach kwadratowych (siłownia lub noclegownia) z dużymi oknami i łazienką. Wreszcie szopa z 160 metrami kwadratowymi i pralnia uzupełniają piękną willę na sprzedaż nad jeziorem Maggiore.
informacje techniczne

Region: Lombardia
Miasto: Jezioro Maggiore
Lokalizacja: Jezioro Maggiore

Typologia: willa jeziora – prestiżowe nieruchomości

Powierzchnia wewnętrzna: 800 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5000 mq

Główna willa:
Kuchnia
Pokój dzienny z jadalnią
Jadalnia
2 tarasy
Piwnica z różnymi lokalami
2 pokoje z łazienką
Garderoba
Balkony
2 apartamenty z salonem i obiekty prywatne

Loft:
Salon
Taras
Salon
Obszar usług
Antresola z trzema pokojami i łazienką
Mały taras
Piwnica

Noclegownia:
Salon dzienny
Sypialnie
Mały taras

Strefa relaksu:
Basen
Altana
Szatnia

Drewutnia:
Dodatkowe lokale usługowe
Szopa
Pralnia

Lombardia - jezioro Maggiore: Mediolan 50 km - Lugano 15 km - jezioro Como 44 km - jezioro Garda 150 km. Lotnisko Lugano 15 km - Milan Malpensa Airport 40 km.

Ref: 0561
cena: Od 2,5mil do 5mil

prestiżowa nieruchomość

epokowa rezydencja
majątek na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Jezioro Maggiore

Dzięki łagodnemu klimatowi w zimie i chłodnym dniom w letnie dni, Lago Maggiore oferuje liczne gatunki kwiatów i roślin, które zwykle znajdują się w obszarach subtropikalnych. Jednak główne rośliny to cytryny, oliwki i liście laurowe. Rosną tu także kamelie, rododendrony, azalie.
To miejsce, z tak doskonałym klimatem oraz kolorowym i pachnącym krajobrazem, pozwala na zakochanie się od pierwszego wejrzenia. Właśnie dlatego jeziora cieszą się coraz większym popytem. I to właśnie te luksusowe wille są coraz bardziej poszukiwane przez klientów, zarówno włoskich jak i zagranicznych, szczególnie po boomie Jezior jako ulubionych miejsc VIPów jet-set: krajowych i międzynarodowych. Jezioro Maggiore, ze względu na łagodny klimat i doskonałą lokalizację w delikatnych wzgórzach Novary, jest z pewnością jednym z najbardziej pożądanych i poszukiwanych lokalizacji.