WILLA NAD JEZIOREM COMO NA SPRZEDAŻ

50 zdjęć
Sceneria i obiekt są jest wspaniałe. Piękny dom na sprzedaż nad jeziorem Como posiada widok na jezioro, jest to prawdziwa uczta dla oczu i ducha.
Gruntownie przebudowany w 2002 roku przez normy jakości i ogromny prestiż i wartość, luksusowa willa jest prezentowana jako posiadłość, której nic nie brakuje i gdzie wszystko idealnie pasuje do otoczenia.
Otoczona pięknym ogródem o 6500 metrów kwadratowych, willa na sprzedaż we Włoszech z białą fasadą prezentuje liczne pasaże i loggie, z których można podziwiać otaczający krajobraz i wspaniałe jezioro Como.
Basen 10x15 oraz w pełni wyposażona przestrzeń jest godna pozazdroszczenia. Można się tu zrelaksować, czytając książkę lub po prostu cieszyć się wspaniałym widokiem na okolicę, można zorganizować koktajle przy basenie i ekskluzywne wieczory.
Prestiżowa willa na sprzedaż we Wloszech obejmuje główną willę z  510 metrami kwadratowymi, charakteryzującą się licznymi werandami i tarasami oraz dwoma budynkami gospodarczymi, 47 i 42 metry kwadratowe. Luksusowa willa posiada 5 pięter połączonych wewnętrzną windą.
Na parterze znajduje się garaż o 110 metrach kwadratowych oraz wejście do piwnicy. Stąd idąc w górę na pierwsze piętro znajdziemy dużą sypialnię z łazienką, garderobą i duże studio. Trzy duże sypialnie z dwoma łazienkami zajmują całe drugie piętro, podczas gdy trzecie ma duży salon, jadalnię, dużą kuchnię z wyspą i łazienkę. Na najwyższym piętrze, którym jest poddasze, mieści się pokój z łazienką, salon oraz w pełni wyposażona siłownia. Wszystkie pokoje w luksusowej willi w Como są jasne i przestronne, urządzone z troską i stylem, bogate elemeny oferują przebłyski i zapierający dech w piersiach widok na jezioro.
Dwie depandance są również funkcjonalne i dobrze zaprojektowane: pierwsza składa się z salonu, kuchni i sypialni z łazienką, druga posiada dużą tawernę z kominkiem i kuchnią.
Wszystko jest zadbane i wykończone, daje poczucie luksusu i prestiżu w połączeniu z elegancją i wyrafinowaniem. Ten zestaw cech daje  willi nad jeziorem Como cechy jednej z najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych nieruchomości w okolicy.
informacje techniczne

Region: Lombardia
Miasto: Como
Lokalizacja: jezioro Como

Typologia: willa jeziora - Luksusowa willa jezioro Como

Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 6500 mq

Główna willa:
Wejście
5 sypialni
5 łazienek
Szatnia
Studio
Salon
Jadalnia
Kuchnia
Powierzchnia living
Siłownia
Piwnica
Garaż

Depandance 1:
Kuchnia
Salon
Pokój
Łazienka

Depandance 2:
Tawerna
Kuchnia

Lombardia – Como: Como 40 km - Lecco 30 km - Mediolan 77 km - Varese 53 km - Lugano 33 km - Monticello Golf Club 50 km - lotnisko Malpensa 75 km.


Ref: 0574
cena: € 3.800.000

wille jeziora

luksusowa willa jezioro
majątek na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Como

Jezioro Como w Lombardii jest jeziorem naturalnym, pochodzi z głębokich wykopów rzek i zostało wymodelowane przez powtarzające się zlodowacenia. Jest to trzecie włoskie jezioro i pierwsze jeśli chodzi o powierzchnię obwodu, jest znane z charakterystycznego kształtu odwróconej litery „Y”. W XIX wieku przez największych poetów romantyzmu od Aleksandra Manzoni, Stendhala, George Gordon Byrona, Franz Liszta zostało uznane za jedno z najpiękniejszych miejsc włoskiego krajobrazu. Jeśli niegdyś jeziora przyciągały uwagę poetów, są teraz uznawane za miejsca VIP-ów i jet-set krajowych i międzynarodowych. Z tego powodu są one również miejscem, gdzie znajdują się wspaniałe, luksusowe wille cieszące się coraz większym popytem wśród klientów włoskich i zagranicznych. Zakochać się w podobnej lokalizacji, z idealnym klimatem i malowniczym krajobrazem, kolorowym i pachnącym, jest nieuniknione i z tego powodu wille nad jeziorami cieszą się coraz większym popytem i chęcią kupna.