WILLA NA WZGÓRZACH CHIANTI WE FLORENCJI

23 zdjęć
W urokliwej scenerii Chianti, w połowie drogi między Florencją a Sieną, znajduje się prawdziwy luksus z 3 hektarami na sprzedaż, w którym roztacza się duży basen z altanką, który ma panoramiczny widok na winnice, gaje oliwne i cyprysy, od wsi florenckiej do wież San Gimignano.
W 1800 roku willa w Toskanii była własnością rodziny Marquis Pucci i została niedawno odnowiona ze szczególnym uwzględnieniem tradycji architektonicznej willi w Chianti we Florencji.
Dworek na sprzedaż rozłożony jest na trzech poziomach o 500 metrach kwadratowych i jest urządzony antycznymi meblami, oferuje 10 pokoi i 9 łazienek, z których jeden znajduje się w wieży widokowej. Sala bilardowa, saloniki, część wypoczynkowa, kuchnia i dwie jadalnie kończą opis nieruchomości.
Pierwsze piętro jest zajęte przez główne wejście, gdzie znajduje się duży salon z bilardem i salon z sofami, pokój relaksacyjny, kuchnia, sypialnia z łazienką, duża jadalnia, pralnia i łazienka dla gości.
Drugie piętro willi na sprzedaż we Włoszech obejmuje duże centralne wejście, siedem sypialni z oddzielnymi łazienkami. Na trzecim piętrze znajduje się pokój z łazienką, wieżyczka oraz dwa tarasy z widokiem na panoramę.

informacje techniczne Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Chianti
 
Typologia: Willa w Toskanii - sprzedam willę
Powierzchnia wewnętrzna: 500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3 ha
 
Pokoje: 9
Łazienki: 10
Pokój dzienny: 2
Kuchnia: 1
Jadalnia: 2
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 3
 
Basen
Sala bilardowa
Teren: 3 ha
 
Toskania - Florencja: Florencja 35 km - Siena 45 km - San Gimignano 18 km - termy Gambassi 12 km - Poggibonsi 8 km - Castelfiorentino 6 km - Montespertoli 7 km - Certaldo 4 km - Golf Country Club 3 km - lotnisko Florencja 25 km – Zjazd z autostrady: Scandicci 15 km.

Ref: 0137
cena: Od 2,5mil do 5mil

historyczne wille

zamki siena
toskańskie domostwo

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja, Certaldo, dom z piękną luksusową willą na sprzedaż, jest wspólnym miejscem w centrum Val d'Elsa, Toskania, wśród wzgórz pokrytych winnicami, gajami oliwnymi i cyprysami. To miasto było kolebką Giovanni Boccaccio, składa się z kilku budynków o dużym znaczeniu historycznym i artystycznym.
Starożytna miejscowość Certaldo Toskania jest dotykana przez wody rzeki Elsa i Agliena która kończy tu swój bieg. Miasto, w którym znajduje się piękna willa na sprzedaż, rozciąga się po obu stronach głównej drogi, tworząc dwa oddzielne rdzenie, składa się ze średniowiecznej części z Palacem Pretorio, zwanego Certaldo Alto, który znajduje się powyżej wzgórza i nowoczesnej części Certaldo, która rozciąga się na równinie i jest kontynuacją średniowiecznych osad.
Początki Certaldo sięgają czasów rzymskich i etruskich, jego nazwa pochodzi od łacińskiego, cerrus Altus, co oznacza wysoką ziemię pokrytą dębami. Pierwsza wzmianka o wsi pochodzi z 1100, kiedy Fryderyk I Barbarossa oddał terytorium hrabiom Alberti, którzy dominują aż do końca XIII wieku. Z mocą Florencji, Certaldo było siedzibą wikariatu na początku 1400. W części Certaldo Alta, znajdziemy średniowiecznego typu wioskę, Pałac Pretorio, miejsce narodzin Giovanni Boccaccio, autora Dekameronu, piękne kościoły i pałace, domy, wieżę i wąskie uliczki, które prowadzą dookoła murów. Certaldo jest z pewnością jedną z wiosek Toskanii i jedną z najstarszych tradycji agrokulturalnych. Dzięki korzystnym cechom obszaru kwitnie produkcja doskonałego wina Chianti DOCG, oliwy z oliwek, białego trufla i słynna cebula Certaldo.
Starożytne tradycje ludowe oraz niektóre imprezy są nadal zapamiętane, wśród nich najważniejsze to niewątpliwie Mercantia, która odbywa się w lipcu i Boccaccesca która odbywa się we wrześniu. Dziś, ze względu na tradycję historyczną i jej artystyczne piękno, Certaldo to miasto godne odwiedzenia, grunty i uprzywilejowane miejsce do życia i pracy.