WILLA NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

14 zdjęć
Na florenckich wzgórzach, zaledwie kilka minut drogi od pięknej i wiecznej Florencji, w pobliżu monumentalnego Piazzale Michelangelo, jest na sprzedaż ta wspaniała luksusowa willa, o zadbanych szczegółach i wykończeniach.
Willa na sprzedaż we Florencji została zaprojektowana koncentrując się na połączeniu komfortu, luksusu, relaksu i harmonii. Wynik jest oszałamiający i konkretyzuje się niekończącą się przyjemnością dla oczu.
Ta luksusowa willa znajduje się na dwóch piętrach i jest w pełni umeblowana w nowoczesnym stylu, w ciepłych odcieniach i okrywających barwach. Z dużych okien roztaczają się widoki na okoliczne wzgórza i wychodzą na wspaniałą panoramę, która inspiruje relaks, spokój i harmonię.
Zewnętrznie, nieruchomość rozciąga się w luksusowym ogrodzie nieskończoności, wraz z dużym basenem, w pełni wyposażoną kuchnią na świeżym powietrzu i umeblowany obszar living, doskonały do koktajli z przyjaciółmi i kolacje marzeń przy brzegu basenu. Prywatność jest zapewniona dzięki dużym bramom przy wejściu i wysokim drzewom i roślinom, które otaczają dom na sprzedaż. Towarzyszy luksusowemu budynkowi duży parking.
Żaden szczegół nie jest pozostawiony przypadkowi, a malownicze położenie jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą ekskluzywną willę, w otoczeniu zieleni i spokoju. Luksusowa willa, która jest także oazą spokoju, klejnotem architektury położony na wzgórzu, w pobliżu Florencji, jednym z najpiękniejszych i najbardziej fascynujących miast na świecie.
Wszystkie te cechy sprawiają, że ta willa staje się rzadką perłą w scenariuszu willi na sprzedaż we Florencji, w pobliżu słynnej i uroczej Piazzale Michelangelo.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja


Typologia: Luksusowa willa - willa na sprzedaż we Florencji
Powierzchnia wewnętrzna: 120 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1.180 mq
Basen
Solarium
Kuchnia na świeżym powietrzu
Duży parking


Toskania - Florencja. Lotnisko Peretola. Pistoia 30 km - Siena 50 km - Lucca 80 km - Piza 80 km - Bolonia80 km.

Ref: 2495
cena: Do 2,5mil

luksusowa willa

willa luxury
toskańska willa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Florencja, stolica Toskanii, miasta o niekwestionowanym pięknie i ponadczasowym uroku. Florencja jest znana jako dom dla wielu luksusowych willi, położonych w samym sercu miasta lub na okolicznych wzgórzach. Miasto o bogatej historii, Florencja oferuje swoim mieszkańcom i turystom z całego świata zabytki niespotykanej urody, urokliwe place i malownicze krajobrazy. Wśród interesujących miejsc nie można nie wspomnieć o Piazza della Signoria z majestatycznym Palazzo Vecchio, Katedrze Santa Maria del Fiore, dzwonnicy Giotta, Uffizi, Corridoio vasariano, Palazzo Pitti, galerii Accademia, Ponte Vecchio, rzece Arno, Piazzale Michelangelo. Florencja, kolebka renesansu, jest również znana jako dom osobistości takich jak: Dante Alighieri i Wawrzyńca Wspaniałego.
Do tej pory, jest także domem dla eleganckich butików projektantów mody, zabytkowych kawiarni, barów, barów koktajlowych i wielu lokali z wielkim trendem. Z tych wszystkich powodów, posiadanie willi we Florencji jest synonimem prestiżu i ogromnej wartości.