WILLA NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

17 zdjęć
Położona na szczycie jednego ze wzgórz otaczających Florencję, lokalizacja ta zapewnia wspaniały widok na krajobraz Chianti i spokój Toskanii. Drzewa i gaje oliwne otaczają różne struktury kompleksu, który rozprzestrzenia się na dużej działce i pozwala zatopić się pomiędzy kolorami i zapachami wzgórz.
Gruntowna renowacja zmieniła pierwotną toskańską rezydencję myśliwską pochodzącą z XVIII wieku, w elegancką i wygodną willę na sprzedaż we Włoszech, która nadal zachowuje smak obszarów pochodzenia bez rezygnacji z komfortu i rozrywki, gwarantuje nie tylko salę bilardową i duże pokoje dzienne w domu  na sprzedaż we Florencji, ale także basen z loggią wyposażoną w małe miejsca na świeżym powietrzu.
Znajdują się tu dwa duże sugestywne tarasy, pełne światła i koloru oraz salon z kominkiem i dekoracje ścienne w klasycznym stylu toskańskim.
Willa jest rozłożona na trzech kondygnacjach plus poddasze, na pierwszym piętrze znajdziemy duży salon z jasnymi drzwiami balkonowymi umożliwiającymi dostęp do parku, bardzo przestronną jadalnię, kuchnię z kominkiem, sypialnię i łazienkę.
Górna powierzchnia użytkowa jest zajęta przez 4 sypialnie z łazienką, jedna z nich posiada garderobę, na trzecim piętrze mieszczą się 3 pokoje z serwisem. Podwójny garaż, pralnia, kuchnia, pokój dzienny i dwie sypialnie z łazienką zostały uzyskane w byłej tawernie. Aneks na dwóch poziomach, raz odnowiony, zapewnia możliwość uzyskania zakwaterowania dla gości lub pracowników serwisu.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Sprzedaż willi we Florencji – Posiadłość Toskania na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 750 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1,6 ha
 
Pokoje: 10
Łazienki: 10
Salon:
Lokal techniczny
Dodatkowe pomieszczenie
 
Depandance
Basen
Park
 
Toskania: Florencja 24 km - Lucca 80 km - Piza 63 km - Siena 43 km - Park Narodowy Casentibo 41 km - klub golfowe Montelupo 7 km - kąpieliska termalne Casciana 22 km - lotnisko Florencja 27 km - zjazd z autostrady :A1 Scandicci 18 km.

Ref: 2123
cena: Od 2,5mil do 5mil

sprzedaż gospodarstwa rolnego

luksusowe domy
nieruchomość toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania, Florencja: znajdujący się we wschodniej części Valsdelsa, Montespertoli położony jest na wzgórzu oddzielającym dolinę rzeki Pesa od rzeki Elsa i otoczony jest krajobrazem, który w wyobraźni i na pocztówkach jest tym, który reprezentuje typową Toskanię: zielone wzgórza pokryte winnicami i gajami oliwnymi, rzędami cyprysów i białymi drogami.
Chociaż wydaje się, że teren był zamieszkany od czasów Etrusków, a następnie przez rzymian, znajdziemy więcej aktualności z XII wieku, w okresie, w którym historia Montespertoli jest powiązana z Florencją i obecnością Via Volterra, drogi że przechodzącej przez terytorium Montespertoli i łączącej Via Francigena niedaleko Certaldo, utrzymując go w kontakcie z głównymi miastami w Toskanii (Florencja, Siena, Volterra i Pisa), pozytywnie wpływających na rozwój gospodarczy.
W kontekście terytorialnym Chianti w Toskanii, Montespertoli jest jednym z niekwestionowanych stolic wina i oleju Toskanii. Ale to jest również znany z trufli, razem Montaione jest członkiem stowarzyszenia Miasta Trufli. Montespertoli, Toskania, jest znane i sławne na świecie dzięki winu, które jest to produkowane, dzisiaj wzmocnione przez liczne imprezy, które odbywają się tam co roku i przyciągają tysiące turystów z całego świata, znajduje się na liście „Montespertoli Szlak Wina” i „Szlak Wina z Colli Fiorentini”.