WILLA NA SPRZEDAŻ W SIENIE

30 zdjęć
Na urokliwych wzgórzach Chianti, w samym sercu Sieny, w typowej starożytnej toskańskiej wsi, jest na sprzedaż ta osobliwa posiadłość położona w Toskanii, obecnie wykorzystywana jako baza turystyczna. Pomimo niewielkiej odległości od niektórych z najważniejszych atrakcji regionu, gospodarstwo na sprzedaż w Sienie znajduje się w pięknej okolicy, w otoczeniu winnic i gajów oliwnych oferując panoramiczne widoki. Strukturze towarzyszy 6 ha ziemi podzielonej między gaje oliwne i winnice, oba uprawiane przez rolnictwo ekologiczne. Teren wokół domu na sprzedaż we Włoszech znajduje się w ogrodzie, po jednej stronie obiektu znajduje się duży taras zajęty przez piękny basen z urzekającym widokiem na wzgórza. Posiadłość składa się z trzech budynków: domu, piwnicy i pomieszczeń poświęconych wystawom. Główna willa została zbudowana wokół wieży z XI wieku, której wciąż pozostają przypory i części zewnętrzne ściany wewnętrznej. Dom na sprzedaż w Sienie został całkowicie odnowiony, zachowując oryginalne cechy typowo toskańskiego stylu.
Mieszczą się w nim cztery apartamenty, każdy z osobnym wejściem i widokiem na okolicę. Zostały urządzone z dbałością o szczegóły i wykorzystaniem materiałów, które odwołują się do tradycji Toskanii: parkiet i terakota na podłogach, kamienne ściany i antyczne meble. Dwa apartamenty znajdują się na parterze i składają się z dwóch sypialni z łazienkami, dużego salonu z aneksem kuchennym i umeblowanym miejscem na zewnątrz. Na piętrze mieści się główny apartament, charakteryzujący się loggią i dzieli się na duży salon, kuchnię z kominkiem w typowym stylu toskańskim, dwie sypialnie i łazienkę. Piwnica służy do przechowywania wina, znajduje się pod ziemią, jest nowoczesna i klimatyzowana.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Chianti

Typologia: Posiadłości na sprzedaż Toskania - Willa Siena
Powierzchnia wewnętrzna: 623 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 6 ha

2 apartamenty z 2 sypialniami z łazienką oraz pokój dzienny z kuchnią
2 apartamenty z 2 sypialniami, łazienką, kuchnią i salonem

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Basen 7x15 mt
Parking
Winnice 2,3 ha
Gaj oliwny 3,1 ha,
Ogród 0,6 ha

Toskania - Siena - Chianti: Siena 38 km - Grosseto 69 km - Piza 101 km - Livorno 98 km - Arezzo 132 km - Park Hotel Villa Gori Golf Club 18 km - Aquaviva SPA 7 km - lotnisko Florencja 52 km – Zjazd z autostrady: Colle Val d'Elsa 25 km.

Ref: 0395
cena: Do 2,5mil

historyczne rezydencje

wille luxury
wille w siena

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania – Siena: Radicondoli, średniowieczne miasto na wsi Siena, z widokiem na wzgórza Metallfiere na drodze prowadzącej do morza. Ślady jego starożytnych początków longobardów wciąż są widoczne. Antyczne najmniej tysiąc lat, już biskupi Volterra, później Aldobrandeschis ostatecznie poddali się Sienie, miejscowość w Toskanii znajduje się w dużym i stale zmieniających się krajobrazie, z którego dominuje w okolicznych wzgórzach. Zabytkowe centrum miejscowości w Toskanii jest rozwinięte przez podążające za naturalnym kształtem wzgórza. W mieście w prowincji Siena przebiegają sieci drogowe w kierunku wschód-zachód. Równolegle do tej ulicy, w południowych poziomach malejących, pozostałe drogi przecinają strome ulice nazwane Sedice na dnie których leży port Olla, jedyny zachowany z trzech drzwi, które otwierały się na mury zamku, którego niektóre odcinki są nadal czytelne.
Od czasów starożytnych wełna stanowiła jeden z głównych pozarolniczych działalności gospodarczych mieszkańców wsi w Toskanii; prawdopodobnie wprowadzone na terytorium od Volterra, rozpoczęła się produkcja tekstyliów w domach „ubrania z wełny” w powszechnym użyciu, a następnie rozwinięte w przedsiębiorczości równocześnie z tworzeniem tych samych ośrodków miejskich Radicondoli i Belforte, które stały się w trakcie XIV wieku ważnymi ośrodkami włókienniczymi państwa Sieny.Działalność związana z wełną rządziła Statutem w 1308. Świadectwem tego przetwarzania pozostaje budynek w konstrukcji - Radicondoli gdzie niektóre domy mają podwójne łukowate drzwi i kamienne bloki z otworami, które dawały dostęp do magazynu i mieszkań.