Willa na sprzedaż w Sienie

40 zdjęć

Położona wśród zielonych wzgórz Sieny, sławnych i znanych dzięki ich pięknu, które je otaczają oraz  historycznych i artystycznych arcydzieł, które je dopełniają, jest teraz na sprzedaż ta przepiękna willa.
Całkowicie i starannie odrestaurowana w 2004 roku willa w Toskanii została wykorzystana jako luksusowe zakwaterowanie. Z pięknego i antycznego budynku w Sienie został uzyskany elegancki hotel z 28 pokojami, wszystkie wyposażone w prosty, ale w tym samym czasie elegancki sposób, pozwalając na połączenie rodzinności i komfortu, wyrafinowania i dobrego smaku. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, oferuje wiele usług i udogodnień, takich jak klimatyzacja i sejf, żeby wymienić tylko kilka z nich.
Rozłożona na 1.000 metrów kwadratowych, luksusowa willa w Toskanii jest otoczona przez piękny park o 620 metrach kwadratowych, w którym stoi piękny basen otoczony strefą relaksacyjną z jej stylowym wyposażeniem: idealne miejsce na relaks, daje możliwość opalania się lub wypicia drinka nad basenem w gorące letnie dni, jest to jest naprawdę "plus" chic luksusowej posiadłości.
Ale basen nie jest jedynym miejscem wykorzystywanym do wypoczynku w absolutnej prywatności: willa oferuje piękny taras słoneczny, idealny na relaks, gdzie można cieszyć się piękną panoramą wzgórz Sieny.
Duży parking, garaż i sala konferencyjna, towarzyszą i wzbogacają nieruchomość.
Bliskość do Sieny i jej unikalnego historycznego centrum jest kolejnym "plusem" luksusowej willi  na sprzedaż w Toskanii.


informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Obszar: Siena

Typologia: willa w Sienie - willa Toskania

Powierzchnia wewnętrzna: 1.000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 620 mq

28 pokoi z łazienkami
Przestronne salony
Sala meeting

Basen
Taras słoneczny
Prywatny parking
Garaż

Toskania - Siena: Florencja: 50 km  Pisa: 90 km - San Gimignano: 25 km - Volterra: 28 km.

Ref: 0527
cena: Od 2,5mil do 5mil

willa w toskanii

prestiżowa nieruchomość
posiadłość Toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena

Toskania-Siena. Siena jest powszechnie znana jako historyczne miasto pełne sztuki, kultury i luksusowych nieruchomości, a także miejsce w pobliżu, gdzie można znaleźć wiele średniowiecznych wiosek o bogatej historii i wspaniałej przeszłości.
Obszar Sieny i Siena jest coraz bardziej popularne wśród turystów, dzięki jej zdecydowanie toskańskiej osobliwości, dzięki kwitnącej i bujnej roślinności oraz dzięki obecności luksusowych nieruchomości, gdzie można spędzić magiczne chwile w ciszy i absolutnej harmonii.
Obszar Toskanii, szczególnie Sieny, doskonale nadaje się, aby stać się idealnym miejscem dla tych, którzy dążą do piękna i ciągłego luksusu bez narażania ciepła i rodzinności, elementów tak typowych dla tego obszaru.