WILLA NA SPRZEDAŻ W SIENA

33 zdjęć
Ten piękny okaz posiadłości jest na sprzedaż w Toskanii, w charakterystycznym regionie Chianti w Siena, w otoczeniu rezerwatu przyrody o 160 ha, w połowie drogi między Florencją a Sieną. Piękny, typowy dom Toskanii rodzi się w średniowieczu wokół kościoła znajdującego się na wzgórzu i przekształcony w strukturę turystyczno-noclegowa w latach pięćdziesiątych. Położona w samym sercu Chianti willa w Siena oferuje możliwość pozostania w kontakcie z naturą, podczas cieszenia się spokojem tego miejsca oraz komfortem i jakością zamieszkania.
Obiekt ten wyróżnia się w panoramie willi i gospodarstw rolnych w Chianti dzięki zręcznym i starannym rekonstrukcjom, które ujawniły się pięknem zachowując swoje pierwotne funkcje, które nadal mają zdolność do nadania wsi szczególnej atrakcyjności przenosząc nasze umysły do antycznych czasów zamków i rycerzy. Materiały używane w trakcie remontu, takie jak cegła i drewno, typowe dla tradycji Toskanii, są doskonale zintegrowane z otoczeniem w rustykalnym stylu, który łączy się z dbałością o szczegóły wyraźnie widoczne w meblach, które tworzą wyrafinowaną atmosferę pełną uroku.
Ta podsiadłość na sprzedaż w Sienie jest obecnie wykorzystywana jako zakwaterowanie wraz z innymi domami we wsi, z których stworzono eleganckie suites. Oprócz mieszkań, dom w Toskanii ma również osobliwą restaurację znajdującą się na parterze willi, której towarzyszy piękna jadalnia z barem i kuchnią, z pięknym tarasem i pięknym ogrodem pełnym pachnących roślin i kolorowych kwiatów. To właśnie ogród tworzy tło dla dwóch basenów umieszczonych na dwóch przyległych tarasach, z których można podziwiać wspaniałą przyrodę którą ma do zaoferowania Chianti.
Luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech oferuje również możliwość trenowania w siłowni z widokiem na krajobraz regionu Chianti, lub skorzystania z tras w obrębie osiedla dla wycieczek i spacerów, aby w pełni doświadczyć piękna wzgórzy Toskanii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Chianti

Typologia: Posiadłości na sprzedaż Toskania - wille w Sienie
Powierzchnia wewnętrzna: 5265 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 95

Willa
Pokoje: 8
Łazienki: 8
Salon: 5

Posiadłość A
1 apartament z sypialnią, salonem i łazienką

Posiadłość B
2 apartamenty z sypialnią, salonem i łazienką
2 sypialnie z łazienką

Posiadłość C
2 sypialnie z łazienką
7 pokoi
5 salonów
6 łazienek

Posiadłość D
1 sypialnia z łazienką
1 domek z kuchnią, salon, trzema sypialniami, łazienka

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

2 budynki
Garaże
2 baseny
Siłownia
Restauracja

Toskania - Siena - Chianti: Florencja 35 km - Arezzo 59 km - Siena 18 km - Wybrzeże Etrusków 67 km - Park Narodowy Casentino 53 km - Montalcino 55 km - San Gimignano 22 km - Volterra 38 km – kąpieliska termalne Rapolano 20 km - Alighieri Golf Club 10 km - Autostrada: E78, zjazd na San Donato 21 km - lotnisko Siena 23 km.

Ref: 0369
cena: Od 2,5mil do 5mil

posiadłość na sprzedaż

prestiżowe nieruchomości na sprzedaż
rustykalna posiadłość sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania - Siena - Chianti: Chianti, gdzie stoi dom w Toskanii, to szykowny teren ale w ludzkiej skali, gdzie można spędzić czas na nauce sztuki, gastronomii, zanurzeni spokoju w dziewiczych wzgórz Sieny i Florencji. Castellina jest jednym z głównych ośrodków Chianti, Radda i Gaiole razem połączone przez rolniczy charakter w rzeczywistości jest granicą między Sieną i Florencją. Historycznie miejsce rywalizacji w wojnach między Guelfi i Ghibellini stały się wspaniałą atrakcją turystyczną, dzisiaj synonim wina Chianti i Toskanii.
Wieś Castellina pochodzi od starożytnego rodu etruskiego z szóstego-siódmego wieku p.n.e., ten średniowieczny okres kształtuje obecną strukturę. Punktem strategicznym jej pozycji jest położenie między Sieną i Florencją, była częścią Ligi Chianti, sojusznik, który miał za godło „czarnego koguta”, który stał się później nazwą jednej z najpopularniejszych i najbardziej znanych czarnych win Chianti.
Utraciła autonomię w połowie 1500r. pod koniec wojny między Sieną i Florencją, stając się ważnym ośrodkiem rolniczym. Obecnie jest jednym z ośrodków napędowych produkcji wina w Toskanii. Szczególnie godne zobaczenia są: Rocca z salą radną, a także pokój Kapitana, dziedziniec ze studnią i Muzeum Archeologiczne. Kościół SS. Salvatore, który został odbudowany po wojnie, gdzie można podziwiać dzieła szkoły toskańskiej.
Godnym polecenia jest spacer przez „Via delle Volte”, piękna podziemna przechadzka pod arkiem, który jest oświetlony w nocy.