WILLA NA SPRZEDAŻ W SIENA

26 zdjęć
Położona w cichej okolicy wzgórz Sieny, w wiosce, która nie została jeszcze odkryta przez turystów, jest na sprzedaż ta toskańska willa z początku XVIII wieku, w otoczeniu 7,5 ha ziemi. Willa oferuje niesamowitą panoramę, która ogarnia Monte Cetona aż do góry Amiata w tej samej miejscowości, która ją posiada, San Casciano dei Bagni, słynie z luksusowego SPA sięgającego dwóch tysięcy lat temu, zostało niedawno odnowione. W ogrodzie znajduje się piękny basen z podgrzewaną wodą z widokiem na pergolę, gdzie można organizować kolacje.
Obiekt jest obecnie używany jako zakwaterowanie i został całkowicie odnowiony przy użyciu materiałów typowych dla tradycji Toskani, łącząc nowoczesny komfort z zabytkowymi meblami i wykończeniami, takimi jak: białe ściany, kasetonowe sufity i podłogi z drewna, które prowadzą do przeszłości i styl architektoniczny typowy dla gospodarstwa w Toskanii.
Ten luksusowy dom składa się z głównej willi o powierzchni 370 metrów kwadratowych i dwóch struktur, małej willi z 62 metrami kwadratowymi składającej się z sypialni, salonu z jadalnią oraz łazienki i aneksu o 75 metrach kwadratowych.
Willa na sprzedaż w Sienie, rozmieszczona jest na dwóch poziomach. Na parterze znajduje się jadalnia z kominkiem, która prowadzi przez kolorowe, szkalne drzwi do zadaszonego obszaru i basenu. Jest tu też pokój dla pralni, kuchni z dostępem do ogrodu i cztery sypialnie z łazienkami, z których jedna może być połączona z sąsiednim studiem tworząc przestronny apartament z drzwiami balkonowymi prowadzącymi do ogrodu. Na pierwszym piętrze są dwie sypialnie z łazienką i salon z kominkiem, który ma witrażowe drzwi, które wychodzą na zadaszony taras, gdzie można spędzić spokojne i relaksujące chwile, ciesząc się widokiem na wzgórza Toskanii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Siena

Typologia: posiadłości na sprzedaż w Toskanii - wille w Sienie
Powierzchnia wewnętrzna: 507 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 7,5 ha
 
Pokoje: 7
Łazienki: 7
Salony: 3
Jadalnia: 3
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 4
 
Podgrzewany basen
Garaż: 75 mq
Teren: 7,5 ha
 
Toskania - Siena: San Casciano 2 km - Fonte Verde 2,5 km - Montepulciano 29 km - Pienza 41 km - Montalcino 52 km - Orvieto 32 km - Chiusi 22 km - Siena 68 km - Assisi 76 km - lotnisko Florencja 156 km – zjazd z autostrady: Chiusi Chianciano Terme 18 km.

Ref: 2162
cena: Do 2,5mil

sprzedam willę

zamek florencja
srzeda się prestiżową nieruchomość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena

Toskania - Siena: narodziny i rozwój San Casciano dei Bagni są związane przede wszystkim z obecnością wód termalnych. „Łazienki Chiusani” zostały założone w XVII i XVIII wieku przez etruska Lucumone z Porsena Chiusi i zostały docenione i odwiedzane później przez rzymian. Żywotność tego centrum, w samym sercu Toskanii jest także dowodem na początku penetracji chrześcijaństwa i już w czwartym i piątym wieku istniały w San Casciano, kościół pod wezwaniem św. Marii „ad Balneo”. Z końcem Cesarstwa Rzymskiego rozpoczął się gwałtowny spadek włoskich term.
Najazdy barbarzyńców, zmagania między longobardami i bizantyjczykóami, przyczyniły się do drastycznego zmniejszenia wielkości i liczby ludności przez Opactwo San Salvatore, jedno z najpotężniejszych w ówczesnej Toskani i starożytnej miasta Siena. Zostały zredukowane do jednej piątej rodziny San Casciano i znika podgród, powiat wymieniony w znalezionym starożytnym dokumencie z XVI wieku. Średniowiecze zobaczyło San Casciano przedłożone feudalnemu panowaniu Visconti w Campiglia, i prawu ustanowionemu diecezji w Chiusi. XIII wiek to wiek ogólnego odzysku term i ożywia się także miasteczko San Casciano w Toskanii, dzięki bliskości Via Francigena, głównej arterii łączącej Europę, na północ od Włoch i Rzymu.
Niezastosowanie się do nowych norm, które były wymagane od XIX wieku do uzdrowiska San Casciano wniesionego do stopniowego spadku i do drugorzędnej roli w porównaniu do pobliskich uzdrowisk. Po próbie ponownegi rozpoczęcia, na początku XX wieku, termy z San Casciano odzyskały główną rolę na początku tego wieku wraz z budową hotelu i kompleksu termalnego uznanego za jeden z najlepszych i umieszczonego w pierwszej dziesiątce na świecie.