WILLA NA SPRZEDAŻ W SIENA

15 zdjęć
Położona w samym sercu Maremma, na wzgórzu, pomiędzy wybrzeżem Argentario, Terme Saturnia, Golfem Saturia oraz Parkiem dell’Uccellina, jest już w sprzedaży ta tradycyjna, prestiżowa posiadłość w Toskanii  wraz ze swoim „domem” o 270 metrach kwadratowych, pięknie odnowionym i przekształconym w luksusową willę z 200 metrami kwadratowymi i młynem.
Luksusowa posiadłość na sprzedaż w Sienie mieści się na dwóch poziomach, jest podzielona na 4 apartamenty z niezależnym wejściem, pięknie odrestaurowane, z oryginalnym dachem z cegły, terakoty i drewnianych belek. Każdy apartament na sprzedaż oferuje najlepsze udogodnienia, takie jak: typowe kominki, marmurowe podłogi, klimatyzacja i dostęp do dużego basenu otoczonego przez gaje oliwne, winnice i uprawy zbóż, które pozwalają na osiągnięcie doskonałych naturalnych produktów przetworzonych na miejscu.
Rytmy natury i roślin oraz ich przycinanie i żywienie zaznaczają również czas kruszarki, gdzie ziemia i drzewa są stale analizowane na gromadzenie i przetwarzanie oliwek, odbywa się w pełnym poszanowaniu terminów i trybu przewidzianego przez warunki sanitarne, ale jednocześnie może poprawić ich świeżość, zdrowotność i smak oleju. Naturalne, optymalne warunki ułatwiają uprawę i produkcję szerokiej gamy produktów certyfikowanych i typowych nie tylko w Toskanii, ale w szczególności w obszarze Amiata.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Amiata

Typologia: Posiadłość Toskania – Wille Siena
Powierzchnia wewnętrzna: 470 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1 ha

Pokoje: 6
Łazienki: 10
Pokój dzienny: 2
Kuchnie: 2

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 7

Oliwiarnia: 6 pokoi

Basen grounds 17,5 ha


Toskania: Siena-Amiata 12 km - Montalcino 21 km - Grosseto 41 km - Siena 61 km - Massa Marittima 80 km - Pienza 32 km - Terme Saturnia 31 km - Golf Club Kruger 6 km - lotnisko Grosseto 29 km – zjazd z autostrady: E78 Paganico 14 km

Ref: 0091
cena: Do 2,5mil

sprzedaż gosposarstwo rolne

zamek w chianti
domostwa w toskanii

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Monte Amiata

Toskania-Siena: Amiata gdzie znajduje się luksusowa willa w Toskanii, pokazując swój słodki i surowy profil również na duże odległości. W pogodny dzień można zobaczyć na wzgórzach Chianti, Maremma i osoby podróżujące po Morzu Tyrreńskim, gór Lazio, spokojne wody jeziora Trasimeno i Bolsena. Ostry, mocny łańcuch Toskanii, który wyłania się jak gigantyczna katedra z ogromnej powierzchni otoczenia wzgórz Toskanii.
Otoczona i umieszczona w klasycznej Toskanii, Umbrii i Tuscia, Amiata była przez tysiąclecia terytorium z własnymi, autonomicznymi przywilejami geologicznymi, historycznymi i krajobrazowymi. Bujne lasy bukowe Toskanii, skały o niezwykłych kształtach, bogate i świeże źródła, kopalnie i zahamowania górskiego rolnictwa dali tym, którzy żyją na zboczach góry dumną świadomość różnorodności.
Cykle historii i sztuki z różnym zainteresowaniem docierały na przestrzeni wieków, Amiata. Ale ani etruskowie ani rzymianie, ani longobardzi, ani cesarze zachodu, ani historyczna republika Sieny i Florencji, ani tętniące życiem nowoczesności ulice Grosseto, nigdy nie były w stanie zmienić ducha, charakteru, magii gór Amiata, które sprawiły symbiotyczny związek między przyrodą, krajobrazem i człowiekiem.