WILLA NA SPRZEDAŻ W RZYMIE

21 zdjęć
Kilka kilometrów od Rzymu, w środku Parku Naturalnego jeziora Bolsena i otoczeniu ekologicznego gaju oliwnego o 6000 metrów kwadratowych, jest na sprzedaż ta prestiżowa willa o całkowitej powierzchni 340 metrów kwadratowych. Luksusowy dom rozprzestrzenia się na dwóch piętrach, z których każdy ma powierzchnię 110 metrów kwadratowych i ganek o 60 metrach kwadratowych z widokiem na jezioro Bolsena i przyjemny klimat wnętrza. Willę w Rzymie zdobią łukowate nisze, wbudowane meble, różne przedmioty i obrazy, podłogi wykonane ręcznie z terakoty. Oba piętra mają taką samą strukturę: arkady prowadzące do dużego salonu z kominkiem. Następnie otwarta kuchnia z jadalnią, dwie łazienki i dwie sypialnie. Dzięki zewnętrznej klatce schodowej można dotrzeć na pierwsze piętro, gdzie można podziwiać wspaniały widok na jezioro graniczące z łagodnym krajobrazem i wzgórzami.

informacje techniczne

Region: Lazio
Miasto: Viterbo
Lokalizacja: Jezioro Bolsena

Typologia: wille na sprzedaż w Rzymie - wille Rzym
Powierzchnia wewnętrzna: 340 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 6000 mq
 
Sypialnie: 4
Łazienki: 4
Kuchnie: 2
Pokój dzienny: 2
 
Arkady: 120 mq
Teren: 6000 mq
 
LAZIO: Jezioro Bolsena - Rzym 100 km - Orvieto 20 km - Viterbo 20 km - Montefiascone 13 km - Termy di Saturnia Golf Club 29 km - Civitavecchia 79 km - Perugia 81 km - Monte Argentario 86 km - lotnisko Rzym 145 km – zjazd z autostrady: Orvieto 17 km.

Ref: 0134
cena: € 950.000

luksusowy apartament

luksusowy dom
historyczne majątki

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lago di Bolsena

Lazio - Viterbo: miasto Bolsena znajduje się na wschodnim brzegu jeziora, na którym wznosi się wspaniała luksusowa willa, które jest największym we Włoszech o pochodzeniu wulkanicznym. Kraj ma bogatą historię etruską, rzymską i chrześcijańską i jest zdominowany przez średniowieczny zamek Monaldeschi, który ma starożytne pochodzenie między XII i XIV wiekiem.
Początki Bolsena sięgają trzeciego wieku, kiedy został zaludniony przez mieszkańców, którzy uciekli przed zniszczeniem Velzna, jednego z najważniejszych miast etruskich, z którego Bolsena odziedziczyło swoją nazwę. W IV wieku, prawdopodobnie w wyniku najazdów Longobardów, rzymskie miasto zostało opuszczone i społeczność Volsinian przenioała się na klif, który mieści średniowieczną dzielnicę Castello. W okresie renesansu, wieś, kilka kilometrów od Rzymu, stała się ulubieńcem znanych osób, w tym Leona X, Piusa II i Pawła III.
Istnieje wiele monumentalnych pozostałości, które posiada Bolsena. Etrusko-rzymskie miasto Volsinii zachowuje mury, kilka ważnych miejsc kultu oraz amfiteatr w Mercatello, którekierują się na północ antycznej Volsinii. Wykopaliska archeologiczne w centrum Lazio ujawniły powierzchnię otworu otoczonej sklepami i dużą bazyliką, wraz z wystawnymi prywatnymi domami z freskami i kompleksy z podłogami z mozaikami.