WILLA NA SPRZEDAŻ W RZYMIE

83 zdjęć
Zbudowana około roku 1778, znajduje się na wzgórzu, z panoramicznym widokiem, ta piękna, luksusowa willa na sprzedaż. Majątek zawsze pokazywał rozrzutną i wyrafinowaną strukturę, upiększoną i ozdobioną freskami, dekoracjami, artystycznymi listwami i sztukaterią. Dom na połowy, potem cenna letnia rezydencja w połowie XIX wieku, w końcu mała „ziemia” księcia w pierwszych latach XX wieku: to, co jest pewne to to, że wspaniała nieruchomość była zawsze utrzymana na niezmienionym poziomie, zachowując w ciągu wieków swój nieodłączny urok i prestiż.
Wiele znanych osób chodziło na terenie tej willi w pobliżu Rzymu, przebywało wiele gwiazd w murach tej luksusowej rezydencji.
W ostatnich latach, od 1990 roku, obiekt został odnowiony do dawnej świetności i stał się obiektem o najwyższej jakości.
O łącznej powierzchni około 4200 metrów kwadratowych, willa w Rzymie jest rozłożona na trzech piętrach; na północy jest wejście z podwójnymi schodami, na południu znajduje się taras. Przez wielkie drzwi - okna, po tej stronie domu łączy się z ogrodem włoskim i dawnymi lasami. Nie ma wątpliwości, że bujna zieleń, absolutna cisza i znakomita lokalizacja, sprawiają, że ten dom na sprzedaż w Lazio to oaza ciszy i spokoju.
Nawet wewnętrznie, elegancja i wyrafinowanie środowiska są oczywiste. Jest dwadzieścia osiem pokoi, w tym trzy apartamenty i jeden apartament prezydencki. Wyrafinowane meble, przestronne pokoje, marmurowe łazienki, klimatyzacja i ogrzewanie, to tylko niektóre z cech tych pokoi.
Nawet wewnętrzne sale prezentują detali i szczególne cech: od szlachetnych żyrandoli, marmurowych kominków poprzez ściany i ozdobne sufity. Wszystko daje poczucie luksusu i prestiżu, wyrafinowania i elegancji.
Dodatkowo, obiekt posiada salę konferencyjną, centrum fitness, basen, kort tenisowy; Spa jest w budowie.
Ta luksusowa willa w pobliżu Rzymu jest skonfigurowana jako prawdziwe piękno, w otoczeniu przyrody, znajduje się w doskonałej lokalizacji, oferuje wspaniałe widoki na piękno otaczającego krajobrazu.

informacje techniczne

Region: Lazio
Miasto: Rzym
Lokalizacja: okolice

Typologia: luksusowa willa – willa na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 4200 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 70ha

28 pokoi (w tym 3 junior suite i 1 suite)
Sala konferencyjna
Centrum fitness
Basen
Kort tenisowy
Centrum odnowy biologicznej (w budowie)

Lazio - Rzym. Rzym 60 km - Viterbo 60 km - Civitavecchia 90 km - Bracciano 60 km – międzynarodowe lotnisko Leonardo da Vinci 70 km.

Ref: 0677
cena: € 10.000.000

historyczne domostwo

ekskluzywna rezydencja
luksusowa neruchomość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rzym - okolice

Lazio - Rzym. Rzym, stolica Włoch, wieczne miasto, pełne historii i magii bez końca. Przed metropolią ludzkości, serce starożytnej cywilizacji podstawowej stolicy Cesarstwa Rzymskiego, kolebka narodzin języka łacińskiego: żadne miasto na świecie nie ma tyle historii.
Terytorium o zróżnicowanym naturalnym krajobrazie tak od siebie różnym, posiadają dwie cechy charakterystyczne: od pasm górskich i wzgórz (słynne 7 wzgórz) na nisko położonych obszarach, od Tybru do jeziora Bracciano, wyspy Tybru do piaszczystego wybrzeża Ostii.
Zabytki i interesujące miejsca w obrębie miasta są nieograniczone. Aby wymienić tylko kilka z nich: Koloseum, Forum Romanum, Panteon, św Piotr w Watykanie, św Jan na Lateranie, Kapitol, różne budynki zabytkowe, piękne fontanny (di Trevi, dela Barcaccia, Czterech Rzek, Neptuna, nimfy wodnej), urokliwe place (św Piotra, Navona, Hiszpański, Republiki, Wenecki), zabytkowe łuki, wielowiekowe mosty i wiele innych.
Wiele jest sposobów i ekskluzywnych obszarów VIP na terenie Rzymu: tutaj, w tych dziedzinach, są wspaniałe luksusowe wille, eleganckie apartamenty, piękne budynki o dużej wartości. Nieruchomości, które są w pobliżu, w dzielnicy zanurzone wśród zielonych wzgórz Lacjum, znajdujących się na górach i wzgórzach w wyjątkowej lokalizacji, kilka kilometrów od Rzymu i od wszystkiego, co to miasto ma do zaoferowania.