WILLA NA SPRZEDAŻ W MARINA DI PIETRASANTA

13 zdjęć
Jest na sprzedaż ta prestiżowa willa w Pietrasanta, kilkaset metrów od morza i od stolicy luksusu Toskani - Forte dei Marmi. Luksusowy dom z 266 metrami kwadratowymi, otoczony jest zadbanym ogrodem z trawnikiem angielskim i wysokimi drzewami, znajduje się w samym sercu VIP wybrzeża w Toskani. Prestiżowa nieruchomość, która posiada dwa piętra charakteryzuje się podwójnym salonem z kominkiem i kamiennymi ścianami, dużymi oknami komunikującymi z zewnątrz, trzy łazienki, trzy sypialnie i kuchnię. Garaż z pralnią i prasowalnią, a także pomieszczenie pomocnicze kończą opis luksusowej willi na sprzedaż.
Mniej niż 800 metrów oddzielają willę na sprzedaż w Pietrasanta od morza, luksusowej stolicy Toskani i w gorące, letnie dni można się ochłodzić i odpocząć w 1200 metrach kwadratowych ogrodu, w cieniu altanki chronionej pięknycmi magnoliami gigantycznymi, roślinami ozdobnymi i wysokimi drzewami. A jeśli petit dejeuner sur l'herbe nie jest rozwiązaniem, ogród ma bezpośredni dostęp do werandy wielkiego salonu willi na sprzedaż, gdzie można czucia smaku bez utraty spojrzeń na charakterystyczną ścianę z kamienia z widokiem na w pełni funkcjonalny kominek. Styl architektoniczny z lat 70-tych, to okres, kiedy dom został zbudowany, łączy nie tylko elementy, takie jak kamień i tynk, ale także drewniane konstrukcje balkonu na drugim piętrze, który oferuje dużą ekspansję na trzy sypialnie lub na drugą łazienkę, oraz dla obszaru dla gości. Obszar na pomoce gospodarcze może znaleźć miejsce w pralni na parterze w luksusowej willi dzisiaj na sprzedaż.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Marina di Pietrasanta
Strefa: Forte dei Marmi
Lokalizacja: Morze

Typologia: wille Forte dei Marmi - willa Toscana
Powierzchnia wewnętrzna: 266 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1180 mq

Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Salony: 1
Kuchnie: 1
Jadalnie: 1

oraz inne pokoje i pomieszczenia techniczne
Podwójny garaż
Balkon

TOSKANIA: Forte dei Marmi: 45 km - Florencja: 80 km - Lucca: 20 km - Piza: 25 km - Termy: 6 km - Golf club Viareggio: 4 km - lotnisko Piza: 26 km – zjazd z autostrady: A1 Versilia - 6 km.

Ref: 2003
cena: Do 2,5mil

luksusowa agencja nieruchomości

wille na sprzedaż w toskanii
wille luxury

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Forte dei Marmi: w Marina di Pietrasanta przechodzimy do Riwiery Versilia i Alp Apuańskich: z niebieskiego morza do zieleni gęstego kasztanowca, z szerokich plaż do trudnych górskich szczytów.
Miasto, kilka kilometrów od stolicy luksusu Toskanii Forte dei Marmi, jest pełene luksusowych willi i jest przerywane chłodnymi lasami sosnowymi, położone jest na wybrzeżu Morza Tyrreńskiego, które oferuje piaszczyste plaże, o delikatnym nachyleniu w dół do morza. Ta pozycja sprawiła, że osada miejska stała się strategiczną od dominacji longobardzkiej, ale jej utworzenie, przez burmistrza Lucca Giuscardo od Pietrasanta, pochodzi z połowy XIII wieku. Pietrasanta zawsze charakteryzowała się żywą kulturą, prawdopodobnie od obróbki marmuru, który doprowadził do wzrostu kulturalnego i artystycznego miasta, która przyciągnęła do miesta osobistości takie jak: Michelangelo Buonarroti kończąc na Botero, Mitoraju i Calatrava.
Urocze miasto jest pełne luksusowych willi rozrzuconych po wzgórzach Toskanii, sięgających aż do morza. Park Versilia, sąsiedniej willi i bar Bitwy Imperium Rzymskiego, jest domem dla sezonu kulturalnego z teatrem, wystawami, dyskusjami i wieloma innymi imprezami, stała się wydarzeniem kulturalnym o interesie narodowym. Luksus i kultura łączą się w eleganckim uścisku między morzem a wzgórzami, sztuką i rozrywką prestiżowych willi i zabytkowych kościołów.