WILLA NA SPRZEDAŻ W LUCCA

17 zdjęć
Na zielonych wzgórzach Lucca, w spokojnej i zacisznej pozycji jest na sprzedaż nowoczesna luksusowa willa, która ma powierzchnię około 600 metrów kwadratowych.
Prestiżowa nieruchomość w Lucca jest otoczona przez 5000 metrów kwadratowych ogrodu i parku, gdzie znajduje się basen, który daje szansę na relaks i ciche otoczenie.
Toskańska willa na sprzedaż jest podzielona na trzy piętra: podpiwniczenie składa się z dwóch piwnic, prasowalni, łazienki, kotłowni, pomieszczenie do przechowywania i pomieszczenia na akcesoria.
Parter składa się z dwóch pomieszczeń, trzech łazienek, kuchni, jadalni, trzech sypialni, pokoju dziennego z dużymi jasnymi oknami, przez które można podziwiać zieloną okolicę.
Na pierwszym piętrze znajduje się łazienka, pomieszczenie wykorzystywane jako strych i dwa duże tarasy.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: Toskańska willa – Wille Lucca
Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5000 mq
 
Sypialnie: 3
Łazienki: 5
Salony: 1
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 9
 
Basen
Teren: 5000 mq
 
Toskania – Lucca: Piza 30 km - Florencja 62 km - Lucca 4 km - Forte dei Marmi 37 km - Klub golfowy Lappato 5 km – kąpieliska termalne 18 km – ośrodek narciarski 48 km – lotnisko Piza 39 km – zjazd z autostrady: Capannori 15 km.

Ref: 0140
cena: Do 2,5mil

sprzedaż domostw

real luxury estate
prestiżowa rezydencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca: rodzi się jako wieś Ligurii i rozwija się jako rzymskie miasto, w szóstym wieku Lucca stała się stolicą księstwa Tuscia longobardów, potem w XII wieku zostaje miastem, a następnie Republiką. W średniowieczu miasto Toskanii jest znacząco związane ze starożytną Via Francigena, która była ważnym krokiem w kierunku obecności Świętej Twarzy, czczonej relikwii, która reprezentuje Chrystusa Ukrzyżowanego i znajduje się w katedrze Lucca. Pomimo perypetii związanych z walkami między Guelfi i Ghibellini, Lucca staje się jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza. Jego panu, Castruccio Castracani z Antelminelli udało się to tylko rozszerzyć antagonistyczną Florencję doprowadzając do zwycięstwa (1325) w bitwie pod Altopascio, gdzie pokonał największą armię florencką ścigając ją pod mury Florencji.
Po śmierci Castruccio, miasto wpadło w okres anarchii, ulega panowaniu Visconti i późniejszej dyktaturze Giovanni Dell’Agnello, panu w Pizie. Odzyskał wolność dzięki interwencji cesarza Karola IV, Lucca zyskała wielką renomę w Europie dzięki swoim bankierom i handlu jedwabiem. Z wyjątkiem krótkiego okresu panowanie, jak za Paolo Guinigi, Lucca pozostała niezależną republiką aż do 1799 roku do jej ostatecznego upadku z rąk Austriaków. W 1805 roku utworzyli oni Księstwo Lucci i Piombino, przypisane siostrze Napoleona Elisie Bonaparte i jej mężowi, Felice Baciocchi. W 1860 r. miasto zostało ostatecznie przyłączone do Królestwa Włoch.