WILLA NA SPRZEDAŻ W KAMPANII TOSKANII

7 zdjęć
Zanurzona w Toskanii, jest na sprzedaż ta urokliwa willa z kamienia o powierzchni 560 metrów kwadratowych znajdująca się na niewielkim wzgórzu, z którego można podziwiać panoramiczny widok na wzgórza i lasy Livorno. Chociaż znajduje się w pobliżu słynnych kurortów nadmorskich i najważniejszych miast sztuki regionu, luksusowy dom na sprzedaż ma prywatną lokalizację i otoczony jest 3500 metrów kwadratowych ziemi rolnej w pełni ogrodzonej i obsadzonej drzewami oliwnymi i tylko częściowo sadem i ogrodem warzywnym. W sąsiedztwie willi na sprzedaż w Toskani jest duży basen infinity i towarzyszące mu pomieszczenia techniczne i dziedziniec o 50 metrach kwadratowych. Przechodząc przez aleję cyprysów i oleandrów można dojść do luksusowego domu zbudowanego w rustykalnym stylu toskańskim, przypominającego typowe posiadłości i wyposażony jest we wszystkie nowoczesne udogodnienia.
Pierwsza willa kompleksu pochodzi z końca XVII w. i była pierwotnie kościołem wiejskim lub małą parafią. Świadectwem starożytnego pochodzenia są cylindryczne kolumny ęcznie robione cegły i konstrukcja kamienna. W XVIII wieku budynek został przekształcony w dom w Toskani, aż do II wojny światowej był używany do celów rolniczych, z magazynami i stajniami na parterze i pomieszczeniem mieszkalnym na pierwszym piętrze, dostępnych za pośrednictwem schodów zewnętrznych z galerią. W ostatnich latach nieruchomość na sprzedaż w Livorno została poddana starannej i umiejętnej renowacji, która przewidziała odzyskanie oryginalnych antycznych materiałów.
Dom jest na dwóch piętrach. Na pierwszym piętrze jest studio z łazienką, dwa salony wyposażone w kominek i połączone przez łuki i kolumny z oryginalnej cegły, duża kuchnia z kominkiem z oknami, które wychodzą na piękne wzgórza. Z tej samej kuchni, można dojść do korytarza, który prowadzi do spiżarni, łazienki oraz loggi z kominkiem. Z loggi i kuchni jest dostęp do pięknych tarasów. Pierwsze piętro jest dostępne z salonu przez eleganckie, drewniane schody, która prowadzą do salonu z kominkiem. Obszar nocny składa się z sypialni z małym panoramicznym tarasem znajdującym się na dachu i trzech sypialni z łazienką.

informacje techniczne

Region: Toskania  
Miasto: Livorno
Lokalizacja: Livorno

Typologia: Willa Livorno - sprzedaż wille i posiadłości
Powierzchnia wewnętrzna: 560 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3500 mq

Sypialnie: 4
Łazienki: 5
Salony: 3
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Teren: 3500 mq

Toskania – Livorno: Piza 15 km - Lucca 46 km - Forte dei Marmi 52 km - Florencja 85 km - termy Uliveto Terme 17 km - Cosmopolitan Golf & Country Club 5 km – lotnisko Piza 13 km – zjazd z autostrady: Collesalvetti 2 km.

Ref: 0331
cena: Od 2,5mil do 5mil

zamek florencji

willa grosseto
piwnica winiarnia

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Livorno

Toskania – Livorno: docierane przez morze, przez kanały Medicei wnikające głęboko w zabytkowe dzielnice miasta, Livorno ma urok ziem Toskanii docieranej przez Morze Śródziemne. Tutaj, w XIX wieku zostały zbudowane, pierwsze kąpieliska w Europie, wraz z samą ideą wakacji nad morzem. Osobliwy powiat Wenecja Nuova, wybudowany w 1600 roku, nadal zachowuje oryginalne aspekty: wielką atrakcją Fossi Medicei, gęsta sieć kanałów żeglowych, które łączą magazyny i rezydencje kupców, którzy, podobnie jak w Wenecji, fundacje i wejścia wodne, które dają dostęp do salonów, używane kiedyś jako schronienie dla towarów.
Livorno ma piękny deptak bogaty w zieleń, często przywoływany w obrazach malarzy Macchiaioli, który biegnie między palmami i tamaryszkiem wzdłuż klifów, piaszczystych plaż i skał wyrzeźbionych przez wiatr i fale.
Wzdłuż alei miasta w Toskanii znajdują się budynki z widokiem na plaże, tu i tam małe lasy sosnowe, w których gromadzone są rozłożone w czasie wystawy malarstwa, wille w stylu secesyjnym w pastelowych kolorach z charakterystycznymi krużgankami, które zapraszają na odpoczynek, porty i przystanie i zielony hipodrom Caprilli. Z Terrazza Mascagni otwiera się piękny widok na Capraia i Gorgona, wyspy archipelagu Toskanii i Korsyki. Panoramiczna ulica, która ciągnie się aż do Quercianella, Castiglioncello wzdłuż klifów i błękitnego morza, raju dla wędkarzy i płetwonurków. Park Colline Livornesi, wyspa połączona z lądem w stosunkowo niedawnych czasach, posiada bogatą i różnorodną roślinność, osady mineralne i paliwa kopalne, rzeki i strumienie, a nie dowody architektoniczne i historyczne.