Willa na sprzedaż w Genui

27 zdjęć

Wspaniały widok na morze z tej luksusowej willi znajdującej się w Genui, w pobliżu słynnego Portofino, w doskonałej lokalizacji wzdłuż łagodnego zbocza wzgórza, nie jest dziełem przypadku: piękna willa na sprzedaż w Ligurii, stylowa i elegancka, został zaprojektowana jako luksusowa rezydencja admirała marynarki wojennej. Człowiek, który wypłynął na wody świata chciał cieszyć się pięknem terytorium Ligurii nie tracąc z oczu ukochanego morza. Willa na sprzedaż w Genui posiada wszystkie cechy budynków riwiery Ligurii zbudowanych na początku ubiegłego wieku: dwa piętra - idealne na znalezienie idealnej harmonii z otoczeniem - upiększone przez piękny bujny ogród.
Wyrafinowane elementy architektoniczne luksusowej rezydencji, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, typowe dla okresu, w którym elegancja łączy się z prostotą: smak i styl prawie mitteleuropy.
Wewnątrz i na zewnątrz atmosfera jest wyjątkowa, a z każdego szczegółu widać zadbany projekt, dającą komfort i relaks tym, którzy mieszkają w tym domu.
Wzrok na otaczające środowisko rozciąga się na kilometry i kilometry. Wzgórze, które mieści luksusową rezydencję na sprzedaż sprawia, że cały teren staje się „zielonym balkonem” z widokiem na morze.
Dodatkową wartością lokalizacji jest bliskość do centrum miasta i jednocześnie do najsłynniejszych plaż w okolicy. Wokół struktury nie brakuje odpowiedniej liczby miejsc parkingowych, aby umożliwić wygodny parking dla gości willi.
Wybudowana w 1908 roku posiadłość została odnowiona, aby stale nadążać za duchem czasu, ale bez zmiany klimatu tego miejsca.
Obecnie ta luksusowa posiadłość niedaleko Portofino służy jako hotel. Pokoje są przestronne i wygodne, prawie wszystkie posiadają widok na morze, aby zaoferować doskonałą panoramę. Widok jest po prostu cudowny. Każdy pokój posiada własną duszę, do tego stopnia, że żadnego nie można pomylić z innym: meble i akcesoria są różne i bardzo dobrze utrzymane, nawet te epokowe. Wszystkie pokoje są dźwiękoszczelne, posiadają także klimatyzację. Łazienki, zachowują projekt, który szanuje historię i przeszłość, są nowoczesne, wygodne i funkcjonalne. Ogród jest bardzo ładny i przytulny. Charakteryzują go rośliny i kwiaty flory śródziemnomorskiej.

informacje techniczne

Region: Liguria
Miasto: Genua
Obszar: Portofino

Typologia: luksusowa willa w Portofino - domy i wille na sprzedaż Ligurii
Powierzchnia wewnętrzna: 853 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 810 mq
 
16 poki z prysznicem
Jadalnia
Kuchnia
Wejście
 
oprócz pomieszczeń pomocniczych i pomieszczeń technicznych
 
Piwnica: 237 mq
Antresola: 229 mq
Pierwsze piętro: 225 mq
Poddasze: 162 mq

Liguria – Genua – Portofino: Genua: 40 km - La Spezia: 80 km - Portofino: 9 km - Yacht Club: 2 km - Golf & Tennis Club: 3 km - lotnisko C. Colombo w Genui: 40 km – zjazd z autostrady A12 Rapallo: 4 km

Ref: 0414
cena: € 3.500.000

luksusowa rezydencja

sprzedaż willi
domy Liguria sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Genua

Liguria - Genua - Portofino: Niewiele jest miejsc, jak to gdzie znajduje się nasza luksusowa willa na sprzedaż, ma ona szczęście, że znajduje się w tym samym czasie, „w mieście, na wsi, w górach i nad morzem”. Ale jest to przypadek tej ekskluzywnej, prestiżowej nieruchomości, która w pełni wykorzystuje swoją wyjątkową pozycję. Pozwala ona mieszkańcom przepięknej, luksusowej willi docenić w tym samym czasie, urok środowiska morskiego, ciche rytmy pagórkowatego terenu i komfort życia w odległości spaceru od centrum Santa Margherita Ligure.
Santa Margherita jest miejscem znanym daleko poza krajowe granice kilka kilometrów od najbardziej znanego Portofino. Urok środowiska jest jego osobliwością: znajduje się w zamkniętym zbiorniku w północno - zachodniej części cyplu Portofino oraz w wewnętrznej części Zatoki Tigullio. Urocza wioska miejscowości Mare, 5 km od Portofino - zwana „taśmą” ze względu na szczególną formę, która od wieków fascynuje estetów, malarzy i artystów - rozwija się wzdłuż dwóch głównych potoków. Miasto, które znajduje się około 31 km na wschód od Genui (dociera także do „miasta latarni” jest bardzo wygodnym) jest otoczone przez wzgórza pokryte roślinnością śródziemnomorską: sosna, kasztan i gaje oliwne. Znajdują się tu luksusowe wille na sprzedaż i ogrody z widokiem na tzw. Zatokę Delfinów, łączącą to miasto w Portofino. Portofino można podziwiać z najwyższego piętra naszej wspaniałej, luksusowej willi na sprzedaż. W obliczu wizji jednego z najpiękniejszych miejsc nad Morzem Liguryjskim, staje się od razu jasne, dlaczego ta zabytkowa, luksusowa willa, pozostaje mocno zakotwiczoną w ziemi, jest prawdziwą „królową morza”.