WILLA NA SPRZEDAŻ W FORTE DEI MARMI

full screen
44 zdjęć
Luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech zbudowana została w jednej z dzielnic VIP-ów w Forte dei Marmi.
Rozłożona na 4 piętrach, o łącznej powierzchni 500 metrów kwadratowych, luksusowa willa toskańska oferuje przestronne wnętrza oraz jasne i przestronne pokoje.
Na parterze znajduje się duży salon, jadalnia, w pełni wyposażona kuchnia z dużym zadaszonym gankiem, przedpokój, 2 sypialnie i 2 łazienki. Na pierwszym piętrze rozkładają się harmonijnie 4 sypialnie, każda z własną łazienką,.
Na drugim piętrze znajdziemy duże studio z naprawdę imponującym tarasem: stąd możliwy jest widok na niebieskie morze Toskanii.
Wreszcie, na najniższy piętrze znajdziemy piwnicę, kuchnię, pokój dzienny, jadalnię, sypialnię z łazienką. Wszystko to towarzyszy pięknej willi w Forte dei Marmi.
Każda część domu jest przestronna i jasny; eleganckie i tapicerowane meble akcentują poczucie dobrobytu i prestiżu wewnętrz. Znajdziemy także wiele cennych szczegółów, takich jak kamienne palenisko, wbudowane oświetlenie, wypracowane marmurowe podłogi, łuki wewnętrzne marmurowe kolumny, schody i podłogi z najlepszego drewna i kute żelazo, detali posiadają swój styl a eleganckie meble podkreślają doskonałość willi na sprzedaż we Włoszech.
Na zewnątrz, duży ogród z około 1000 metrów kwadratowych otacza toskańską willę na sprzedaż z 4 stron.Jest on wyposażony w automatyczny system nawadniania dzięki czemu jest zadbany, zdrowy i pięknie kwitnie.
System alarmowy, klimatyzacja, miejsce dla samochodów osobowych i bliskość morza to dodatkowe szczegóły tej pięknej willi na sprzedaż w Forte dei Marmi.

informacje techniczne
Region: Toskania 
Miasto: Lucca 
Lokalizacja: Forte dei Marmi 

Typologia: willa morze – willa toskańska 

Powierzchnia wewnętrzna: 500 mq 
Powierzchnia zewnętrzna: 1000 mq 

Salon
Jadalnia 
Kuchnia 
Zadaszony ganek 
Pomieszczenie gospodarcze 
7 pokoi 
7 łazienek 
Studio 
Taras  
Piwnica z kuchnią, salonem i jadalnią 

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km – Altopascio 55 km – klub golfowy Versilia 6 km - Spa i uzdrowisko termalne 40 km – lotnisko Piza 42 km.

Ref: 2649
cena: € 3.500.000

willa w toskanii

willa na sprzedaż
willa luxury

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Forte dei Marmi. Siedziba luksusowej willi na sprzedaż w ekskluzywnej lokalizacji wypoczynkowej, która zawdzięcza swoją nazwę od fortu znajdującego się w samym sercu miasta i  marmuru z Alp Apuańskich, który został „zaniesiony”  do nabrzeża, aby następnie podjąć drogę do morza. Na przestrzeni lat Forte dei Marmi zachwyciło coraz większą liczbę osób, a wśród nich także wielu wybitnych osobistości, aktorów, potężnych przemysłowców, gwiazd, sportowców, którzy wybrali ten idealny teren dla swoich wakacji.
Zieleń, gdzie luksusowe wille są często otoczone zielonymi i kwitnącymi ogrodami, zaledwie kilka kroków od morza Versilia; miejsca dla elity, gdzie się znajdują luksusowe hotele, prestiżowe butiki, słynne kluby i dyskoteki: Forte dei Marmi to tylko wierzchołek dla tych, którzy chcą połączyć naturę i luksus, przepych i relaks.
Ostatnio wiele rosyjskich potentatów kupiło w Forte dei Marmi, luksusowe domy o niezmierzonej wartości, powodując wzrost uroku i popularności toskańskiej powierzchni.