WILLA NA SPRZEDAŻ W FORTE DEI MARMI

34 zdjęć
Położony zaledwie 700 metrów od morza, w ekskluzywnym i eleganckim kompleksie mieszkaniowym, jest na sprzedaż piękna willa w Forte dei Marmi.
Opracowana na 4 piętrach, w sumie 1078 metrów kwadratowych, luksusowa willa toskańska jest dobrze zaprojektowana i podzielona.
W piwnicy znajduje się duża tawerna, wraz z kuchnią, jadalnią, pokójem dziennym, pralnią, łazienką i pokojem dwuosobowym z łazienką. Na parterze, duży salon otwiera się na ogród i taras. Kuchnia, spiżarnia, jadalnia i sypialnia z łazienką i garderobą kończą to piętro.
Na pierwszym piętrze willi w Forte dei Marmi są 4 sypialnie, każda z łazienką i tarasem. Wreszcie, na strychu nieruchomość posiada dodatkową sypialnię z łazienką i garderobą.
Każdy obszar luksusowej willi na sprzedaż we Włoszech jest umeblowany w wyszukany i wyrafinowany sposób: meble są eleganckie, szczegóły cenne które powodują wzrost wartości każdej części nieruchomości. Materiały użyte do budowy willi w Toskanii są również prestiżowe, od marmuru z Carrary do trawertynu i antycznej ceramiki z Vietri.
Wszystko jest doskonale zintegrowane z otoczeniem i razem komponują się w idealny sposób. Wszystko jest na swoim miejscu, jest zgodne z ideą luksusu, który chce przekazać. Luksus i elegancja połączone są w harmonijny sposób.
Na zewnątrz wokół pięknej willi w Forte dei Marmi mieści się piękny ogród o 1530 metrach kwadratowych, pośród bujnej zieleni stoi również piękny basen o 78 metrach kwadratowych, wraz z częścią relaksacyjną.
Nieruchomość obejmuje parking zewnętrzny dla samochodów.
informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: toskańska willa - willa w Forte dei Marmi

Powierzchnia wewnętrzna: 1078 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1530 mq

Piwnica: tawerna, kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, pralnia, łazienka, sypialnia z prywatną łazienką.
Parter: salon, taras, kuchnia, spiżarnia, jadalnia, sypialnia z łazienką i garderobą.
Pierwsze piętro: 4 sypialnie, każda z łazienką i tarasem.
Poddasze: sypialnia z łazienką i garderobą.

Ogród
Basen 78 mq
Taras 76 mq
Zadaszenie 44 mq
Portyk 58 mq

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km – Altopascio 55 km - Versilia Golf Club 6 km - Spa i uzdrowisko termalne 40 km – lotnisko Piza 42 km.

Ref: 2630
cena: Od 2,5mil do 5mil

real estate toskania

willa luxury
prestiżowa rezydencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Forte dei Marmi. Zielone okolice, gdzie luksusowe wille są często wyposażone w duże i bujne ogrody, zaledwie kilka kroków od morza Versilia; elitarna lokalizacja dzięki luksusowym butikom znajdującym się na tym obszarze i dzięki słynnym dyskotekom i klubom, Forte dei Marmi to naprawdę top dla tych, którzy chcą połączyć najlepsze z naturą i luksusem, przepych z relaksem.
Ekskluzywny ośrodek , który swoją nazwę zawdzięcza fortowi w samym sercu miasta i marmururowi z Alp Apuańskich, któye został wniesione do nabrzeża, a następnie podjął drogę morską. Wraz z upływem czasu, Forte dei Marmi zachwyca nieopisany numer osób, w tym wielu celebrytów, sportowców, aktorów, potężnych przemysłowców, którzy nazwali je idealnym miejscem na letnie wakacje. W ostatnim okresie, także wielu rosyjskich potentatów kupiło w Forte dei Marmi luksusowe wille o ogromnej wartości i prestiżu, co dodaje obszarowi dodatkowy dotyk uroku i ekskluzywności.