WILLA NA SPRZEDAŻ W FORTE DEI MARMI

15 zdjęć
W popularnej Forte dei Marmi, zaledwie kilka kroków od krystalicznie czystego morza i złotego piasku, stoi piękna, luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech. Willa jest piękna, została zaprojektowana przez znanego niemieckiego artystę Gerharda Merz. Jego niepowtarzalny styl jest łatwo rozpoznawalny i charakterystyczny w każdym zakątku prestiżowej, luksusowej willi.
Willa na sprzedaż w Forte dei Marmi posiada około 300 metrów kwadratowych na dwóch kondygnacjach oraz dodatkowo funkcjonalny strych.
Pokoje są duże i przestronne: pomieszczenia mieszkalne są mądrze rozdystrybuowane i pozwalają wykorzystać każdy kąt w 360 stopniach.
Przestronne wnętrza, stają się jaśniejsze dzięki oknom, które wychodzą na piękny basen o szczególnej formie półkola, z ekskluzywnym dotykiem artysty, który tak rozplanował przestrzeń aby dać świeży uścisk luksusowej willi.
Wyposażenie luksusowej willi jest zgodne z nowoczesnym wzornictwem: liniowość i elegancja są hasłami, które charakteryzują prestiżową nieruchomość.
Piękny i bujny ogród o 2000 metrów kwadratowych wokół luksusowej willi, zapewnia świeżość i harmonię.
Real Estate Luxury jest w pełni reprezentowana przez tą prestiżową, luksusową willę na sprzedaż w Forte dei Marmi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Strefa: Forte dei Marmi
Lokalizacja: Morze

Typologia: Luksusowa willa - Toskania willa
Powierzchnia wewnętrzna: 300 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2000 mq

Sypialnie: 3
Łazienki: 6
Duży salon
Piwnica
Zadaszenie parkingowe

Basen o formie półkola

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km - Versilia Golf Club 6 km - termy i SPA 40 km - lotnisko w Pizie40 km.


Ref: 0477
cena: Od 2,5mil do 5mil

willa luxury

roskańska willa
luxury real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Lucca - Forte dei Marmi:
Luksusowa willa znajduje się w Forte dei Marmi, prestiżowym ośrodku, który wziął swoją nazwę od fortu w centrum miasta i marmuru z Alp Apuańskich, które zostały przetransportowane do nabrzeża, aby następnie podjąć drogę morską.
Forte dei Marmi z biegiem lat stała się coraz bardziej popularna zarówno dla swojej optymalnej charaktrystyki jak i dla wielu lokali, które tam powstały.
Zielony obszar, gdzie luksusowe wille są często objęte kwitnącymi, zielonymi ogrodami, zaledwie kilka kroków od morza Versilia; elitarny resort, gdzie znajdują się luksusowe butiki, dyskoteki i słynne kluby. Forte dei Marmi to top dla tych, którzy chcą połączyć naturę i luksusu, przepychu i relaksu.
Forte dei Marmi zachwyciło rosnącą liczbę osób, wśród nich także wielu wybitnych osobistości, aktorów, celebrytów, sportowców, potężnych przemysłowców, którzy wybrali idealny teren dla swoich wakacji.
Ostatnio wiele rosyjskich potentatów kupiło w Forte dei Marmi, luksusowe domy o ogromnym prestiżu i wysokiej wartości, powodując wzrost powierzchni toskańskiej o urok i popularność.