WILLA NA SPRZEDAŻ W FORTE DEI MARMI

5 zdjęć
Luksusowa nieruchomość na sprzedaż w Forte dei Marmi, perła wybrzeża VIP Toskanii, mniej niż 100 metrów od morza. Ta willa na sprzedaż nad morzem Toskani jest zwiększona o obecność poddasza, dużego tarasu i prywatnego parkingu w piwnicy.
Apartament na sprzedaż w stolicy luksusu Toskani - Forte dei Marmi, znajduje się na drugim piętrze w prestiżowym budynku o zadbanej architekturze, eleganckich wykończeniach, podłogach z drewna i marmurowych łazienek, składa się z dużej otwartej przestrzeni z salonem i jadalnią oraz przyległej kuchni, pozostałe miejsca wewnątrz willi są podzielone na dwie sypialnie z garderobą i łazienką, jedna z wanną.
Wyrafinowany kryształt schodów prowadzi na mandardę o 80 metrach kwadratowych, co kończy opis toskańskiej willi na sprzedaż, w pełni utwardzonej białymi dębowymi podłogami i podzielonej na dwie kolejne sypialnie i łazienkę, a także małe studio. Luksusowa posiadłość na sprzedaż posiada nowoczesną klimatyzację i awangardowy system alarmowy.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: Domy na sprzedaż Forte dei Marmi - wille nad morzem Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 200 mq
Powierzchnia zewnętrzna: -
Pokoje: 4
Łazienki: 3
Salony: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
 
Piwnica
Prywatny parking
 
Toskania: Forte dei Marmi - Lucca: 25 km - Piza: 35 km - Florencja 86 km – centrum lotów - Altopascio: 30 km - Versilia Golf Club 0.5 km - termy & Spa termalne: 40 km – lotnisko Piza: 33 km - zjazd z autostrady: A1 Versilia 2 km.

Ref: 0117
cena: Do 2,5mil

sprzedaż nieruchomości

luksusowa rezydencja
prestiżowa nieruchomość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - plaża z drobnym i jasnym piaskiem w Forte dei Marmi, ekskluzywnego kurortu Versilia, rozciąga się od Marina di Pietrasanta do Cinquale. Kraj luksusu Toskanii, charakteryzuje się silną obecnością zieleni i willi z dużymi ogrodami. Pierwszy rozwój Forte dei Marmi, na bagnistej ziemi prawie bezludnej, był w XVI wieku, po tym jak Michał Anioł zlecony przez papieża Leona X znalazł drogę do transportu marmuru z Alp Apuańskich do morza: i tylko molo i magazyn były budynkami w osadzie.
Pod koniec XVIII wieku z rekultywacją Leopolda, Forte dei Marmi zaczęło być zamieszkane przez rybaków, robotników marmuru i chłopów. Pod koniec wieku zakończono budowę fortu, który dał nazwę do wspólnocie i w XIX w. wzrósł przemysł marmuru, z wynikającym z tego wzrostem portu. Start Forte dei Marmi rozpoczął się dzięki turystyce, której skromne początki mogą być umieszczone pod koniec XIX wieku, ale szybki wzrost miał miejsce w trakcie pierwszej wojny światowej, kiedy miasto stało się miejscem zamieszkania arystokratycznej elity, przemysłowców i intelektualistów, przywódców finansów krajowych i międzynarodowych, gwiazd sportu i gwiazdy ze świata rozrywki.