WILLA NA SPRZEDAŻ W EMILIA ROMAGNA

8 zdjęć
- 4 Tajemnice zdjęć zostań złotym członkiem
Kilka kilometrów od Parmy, w fantastycznej panoramie wzgórza Emilia, stoi piękna luksusowa willa na sprzedaż. Prestiżowy budynek pochodzący z XVIII wieku dzięki renowacji ekspertów i celowych uzupełnień, utrzymuje blask przeszłości w połączeniu z urokiem i komfortem.
Luksusowa willa charakteryzuje się elegancją i dostojnym wnętrzem dużych pokoi, przestronnie i gustownie urządzonych. Kasetonowe sufity, pomysłowo urządzone ściany, jasne pomieszczenia w ciepłych odcieniach, szlachetny marmur chodnika lub wyjątkowy parkiet, dają luksusowej willi klasę i ekskluzywność typową dla prawdziwej włoskiej luksusowej nieruchomości.
Sklepienia łukowe, które są zewnętrzne zmiękczają fasadę i nadają mu lekkości architektonicznej. Na zewnątrz piękny ogród, który otacza luksusową willę na sprzedaż we Włoszech z ciepłym uściskiem, w sennej atmosferze oferuje niezapomniane chwile relaksu, uroku i zachwytu. Drzewa wzbogacają i ozdobiają krajobraz.
Real estate we Włoszech mogą również być reprezentowane przez tą prestiżową willę, która oferuje liczne sale wewnętrzne o wielkiej wartości, duże i przestronne pokoje, eleganckie łazienki i niekończące się obszary życia, które umożliwiają wyprawianie obiadów, kolacji, koktajli i niezapomnianych imprez.
Luksusowa willa emiliana jest „opakowana” wyrafinowaniem, ale w tym samym czasie, przyjazną atmosferą; prawdziwa oaza spokoju i luksusu, wyjątkowa we włoskiej panoramie Real Estate.
informacje techniczne

Region: Emilia-Romania
Miasto: Parma
Lokalizacja: Parma

Typologia: Willa luxury - willa na sprzedaż - willa Emilia Romania
Powierzchnia wewnętrzna: 2400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 45000 mq średniowiecznego parku

Przestronne salony
Pomieszczenia mieszkalne
Przestronne i eleganckie pokoje

Emilia Romania - Parma. Parma 10 km - Salsomaggiore Terme 30 km - Bolonia 80 km - Modena 50 km - Piacenza 55 km - Reggio Emilia 25 km - Park dei Boschi w Carrega 10 km - lotnisko Giuseppe Verdi, Parma.

Ref: 2484
cena: Do 2,5mil

prestiżowa nieruchomość

prestiżowy dom
urocza willa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Parma

Emilia-Romania - Parma.
Piękna luksusowa willa znajduje się w pobliżu Parmy, pięknej górzystej okolicy Emilia-Romania. Powierzchnia Parmy jest znana jako dolina jedzenia, czyli dolina żywności. Tutaj w rzeczywistości jedzenie jest kluczowym elementem i województwo może się pochwalić ogromną różnorodnością produktów spożywczych, jednym z najcenniejszych jest na przykład, szynka parmeńska, salami z Felino, salami, Parmigiano Reggiano i wiele innych, które stały się sławne na całym świecie.
Miasto to również „dom” z pięknymi luksusowymi willami, jest bogaty w zabytki, związane głównie ze starymi państwami średniowiecznymi i epoką napoleońską, jak starożytnej Rocca w Busseto, Rocca dei Rossi Roccabianca, udziałów mniejszościowych w zamku Sissinghurst, Pałac Królewski Colorno i wiele innych.
Na obszarach górskich są także średniowieczne zamki obronne, takie jak Zamek Bardi, Compiano, Torrechiara i fortec Noceto, Felino, Sala Baganza.
W pobliżu znajduje Salsomaggiore Terme, miejsce gwiazd, słynie z turystyki uzdrowiskowej i wody bogatej w minerały.