Willa na sprzedaż w ekskuluzywnej dzielnicy Rzymu

full screen
48 zdjęć

W ekskluzywnej dzielnicy mieszkalnej Rzymu, w pobliżu ambasady, jest na sprzedaż luksusowa willa o 478 metrach kwadratowych.
Obiekt jest częścią kompleksu z około dwudziestoma prestiżowymi willami, w pobliżu centrum miasta, starannie ogrodzonym i strzeżonym, otoczonym dużym wspólnym zadbanym parkiem.
W piwnicy znajduje się sala bilardowa z eleganckim barem z drewna, idealne miejsce na chwile zabawy i relaksu, dalej znajduje się pralnia, sypialnia i łazienka.
Na parterze są dwa pokoje, każdy z łazienką, master suite z sypialnią, salon i łazienka oraz dostęp do dwóch ogrodów, na wyższym piętrze znajduje się duży salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia i sala telewizyjna.
Luksusowa willa w Rzymie posiada również małą winiarnię, windę, a na zewnątrz, garaż na dwa duże samochody o 30 metrach kwadratowych i dwa dodatkowe miejsca parkingowe na zewnątrz.
Uroczy ogród o 500 metrach kwadratowych zieleni obejmuje budynek, który jest doskonale zintegrowany z otaczającą przyrodą.
Dobrze urządzona i wyposażona w przestronne i dobrze zorganizowane przestrzenie willa, oferuje wszystkie udogodnienia nieruchomości o wielkiej wartości w połączeniu z niezwykłym miejscem, w którym się znajduje, gdzie można znaleźć prywatności i odosobnienie, zaledwie kilka minut od centrum miasta.

informacje techniczne

Region: Lazio
Miasto: Rzym

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 478 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 500 mq

4 sypialnie
Pralnia
Garderoba
 Piwnica
Garaż
Winda

Obwodnica Rzymu 7 km -  międzynarodowe lotnisko Rzym Fiumicino 40 km - lotnisko Ciampino 40 km – morze Tyrreńskie 30 km – jezioro Bracciano 10 km

Ref: 1212
cena: Od 2,5mil do 5mil

rzym

wille rzym
domy marzeń lazio

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rzym

Rzym jest wspaniałą stolicą Włoch, znany pod pseudonimem "Wieczne Miasto", o bogatej historii i uroku. To pierwsza metropolia ludzkości, serce starożytnych cywilizacji, Imperium Rzymskie, miejsce narodzin języka łacińskiego: żadne miasto na świecie nie posiada historii i kultury o takiej wielkości.
Terytorium i naturalne krajobrazy są od siebie różne i charakteryzują się dwoma głównymi cechami Rzymu i jego okolic, a zabytki i ciekawe miejsca w mieście są nieograniczone, w tym Koloseum, Forum Romanum, Panteon, św. Piotr w Watykanie, św. Jan na Lateranie, Kapitol, liczne zabytkowe budynki, piękne fontanny, malownicze place, historyczne łuki, wielowiekowe mosty i wiele innych.
Wiele jest ulic i ekskluzywnych dzielnic VIP na terytorium rzymskim: tutaj znajdziemy wspaniałe luksusowe wille, eleganckie apartamenty o wysokim standardzie, piękne budynki z wielkiej wartości historycznej i architektonicznej. Nieruchomości, które znajdują się w okolicy, w dzielnicy, zanurzone wśród zielonych wzgórz Lazio, w górach i na wzgórzach, w wyjątkowej lokalizacji, kilka kilometrów od Rzymu i od wszystkiego co to miasto ma do zaoferowania.