WILLA NA SPRZEDAŻ W CHIANTI FIORENTINO

20 zdjęć

W samym sercu urokliwej Toskanii, w otoczeniu łagodnych wzgórz Chianti, zapachów z winnic i echa śpiewu gregoriańskiego z opactw i kościołów w okolicy, stoi ta historyczna rezydencja szlachecka z XVIII wieku wspaniale odrestaurowana i przekształcona w ekskluzywny relais, otoczony 12 hektarami ziemi.
Każdy z sześciu pokoi, znajdujących się w luksusowej nieruchomości na sprzedaż we Florencji dysponuje łazienką urządzoną z zabytkowymi ramkami i lustrami i antycznymi lampami. Kuchnia design oferuje wygodny dostęp do panoramicznego tarasu, gdzie znajduje się duża pergola z widokiem nie tylko na ogród i basen, ale zapewnia również świeżą atmosferę w lecie, zapewniając wszystko co gwarantuje unikalne śniadanie na świeżym powietrzu.
Willa jest dostępna z 700 metrów kwadratowych prywatnej ulicy otoczonej pięknym, bujnym i zadbanym ogrodem, który jest łagodnie nachylony od domu do basenu, położonym w centrum miękkich żywopłotów i drzew owocowych. Wokół basenu i domu, rozsiane są meble ogrodowe z meblami basenowymi z tek, kutego żelaza i rattanu, ławki i krzesła, a także stoły z marmuru i altana.

Nieruchomość na sprzedaż we Florencja, została odtworzona zachowując smak typowego zabudowania Toskanii, oferuje wspaniały widok na duży średniowieczny zamek z X wieku i typowy krajobraz Chianti z wzgórzami, winnicami, gajami oliwnymi, ulicami cyprysów i oddalonych domów.
Nieruchomość jest zakończone 350 drzewami oliwnymi, ponad 100 drzewami migdałowymi, romantycznym strumieniem, który oddziela południową granicę posiadłości i kilka hektarów lasów, w których znaleźć można odświeżenie od letnich upałów.

Budynek gospodarczy, który jest również na sprzedaż, o 140 metrach kwadratowych może być przekształcony na depandance, istnieje możliwość wybudowania kolejnej powierzchni o 300 metrach kwadratowych.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Chianti

Typologia: Historyczne rezydencje – Sprzedaż domostw Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 540 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 12 ha
Główna willa
Pokoje: 6
Łazienki: 7
Pokój dzienny: 2
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Stodoła: 140 mq
na jednym poziomie.
Basen
Gaj oliwny
Sad
Strumień
Las
 
Toskania - Florencja: Florencja 13 km - Chianti 9 km - Forte dei Marmi 75 km - Piza 69 km - Lucca 62 km - Siena 50 km - termy 3 km – klub golfowy 9 km - lotnisko Florencja 16 km - zjazd z autostrady: A1 Firenze Certosa 7 km.

Ref: 2174
cena: Do 2,5mil

wille sprzedaż florencja

luksusowy dom
luksusowe apartamenty

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania - Florencja: Na południe od Florencji znajduje się obszar tej wsi otoczony sąsiednimi miastami na północ Impruneta i Scandicci, na wschód Greve, Greve w Chianti i wreszcie na południu z gminą Montespertoli. Antyczna nazwa wsi w Toskanii to San Casciano Decimo, ponieważ znajduje się na dziesiątej mili rzymskiej drogi. Mimo, że to miasto zostało zbudowane pod rządami Florencji, przez biskupów florenckich, którzy nadali pierwszy statut w 1241; w 1272 znalazła się pod rządami Republiki Florencji.
Henryk VII we Włoszech zatrzymał siętu na kilka dni w grudniu 1312. W 1326 San Casciano przeszło kilka najazdów przez Castruccio Castracani który spalili wioskę. Gualtieri z Brienne, książę Aten i Pan Florencji zaczęli ją wzmacniać w 1343.
Nawet w San Casciano jak Empoli i wiele innych miast Toskanii zostało uznane przez Florencję jako punkt strategiczny dla jej obrony, w rzeczywistości w 1355 zbudowano grzebieniaste grube mury i wieże. Wielki książę Ferdynand II wydał następnie rozkaz zatrzymania San Casciano Giovanni Santi Lucardesi zwanego indyjskim; potem ten sam szaniec stał się klasztorem sióstr benedyktynek.
W San Casciano zauważmy Kościół Miłosierdzia, dawniej Santa Maria del Prato architektury toskańsko-gotyckiej z 1335; gdzie w kolegiacie gdzie w kaplicy po prawej znajduje się fontanna chrzcielna o formie półksiężyca z Madonną i Świętymi '300 i trzecim ołtarzem po lewej stronie Zwiastowania o manierze Ridolfo Ghirlandaio; Kościół św Franciszka z 1436 odnowiono w 1492 roku; wewnątrz Madonna z Dzieciątkiem i świętymi, stół Biagio di Antonio z Florencji, w refektarzu klasztoru, Ostatnia Wieczerza, fresk nadania Passignano.